Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 3 Voturi

Alina 0737049440

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
526 raspunsuri in acest thread

#1 xxx.xxx

xxx.xxx

VIP Member

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2251 Postari:
  • Inscris la:
    04 January 2013

Postat 11 May 2016 - 10:19 AM

0728997055 ROSCATA, Alina, 27, am revenit te astept in locatia mea sa iti ofer un masaj de relaxare si body intr-un ambient intim si placut, sunt o persoana comunicativa si intelegatoare, te astept, 11 May 11:10 50 l

Fisiere atasate

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 mathis27

mathis27

VIP Member

• VIP Member
  • 1732 Postari:
  • Inscris la:
    28 June 2014
  • Reputatie: 510

Postat 11 May 2016 - 02:58 PM

Buna rau!
    • 1

#3 futacios_de_nimfomane

futacios_de_nimfomane

VIP Member

• Membru Premium
    • 4162 Postari:
    • Inscris la:
      23 March 2015
  • Reputatie: 621

Postat 12 May 2016 - 10:22 PM

Maine sau sambata merg la ea ! A revenit dupa o pauza ! Azi am vizitat-o, am stat la un pahar de vorba ! Locatie mall vitan vis a vis benzinarie, scara cu notariatul ! Cum testez bolidul fac recenzie !
    • -2

#4 futacios_de_nimfomane

futacios_de_nimfomane

VIP Member

• Membru Premium
    • 4162 Postari:
    • Inscris la:
      23 March 2015
  • Reputatie: 621

Postat 12 May 2016 - 10:23 PM

Buna rau!

Vezi ca are locatie fix unde a stat ANA :))) ! O sa fac recenzie si iti zic cum a fost "
    • -2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPipPip
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 13 May 2016 - 05:29 AM

Cel mai mult pe mine ma interesează dacă este cine cred eu,sigur o sun astăzi să vad

Admir o femeie pentru inteligenta si personalitatea sa. Frumusetea nu este suficienta .In dragoste femeia-i totul : Si virusul, si antidotul . O femeie, când are bani, devine independentă faţă de bărbaţi, un bărbat, cand are bani, devine dependent de femei

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 13 May 2016 - 06:11 AM

Vezi ca are locatie fix unde a stat ANA :))) ! O sa fac recenzie si iti zic cum a fost "

Ai mai fost la ea vrodata? Sta la etj 5 ? A mai locuit acolo și la etj 4? S-a lăsat asta toamna?

Admir o femeie pentru inteligenta si personalitatea sa. Frumusetea nu este suficienta .In dragoste femeia-i totul : Si virusul, si antidotul . O femeie, când are bani, devine independentă faţă de bărbaţi, un bărbat, cand are bani, devine dependent de femei

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 13 May 2016 - 07:01 AM

Am sunat-o și am vorbit o recomand fără nici un pic de reținere este o țipa de notă 10 face un oral nemaipomenit și prezervativul îl montează cu gura

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 mathis27

mathis27

VIP Member

• VIP Member
    • 1732 Postari:
    • Inscris la:
      28 June 2014
  • Reputatie: 510

Postat 13 May 2016 - 07:40 AM

Astept 😉!
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 13 May 2016 - 08:45 PM

in seara asta am fost la Alina,nu am mai vazut-o de sase luni de cand a plecat din Romania, m-a recunoscut imediat si la ora 19 eram deja sus la ea imbratisati ca doi buni prieteni,cei care au fost inainte la ea pot confirma  GFE ul ridicat al Alinei dupa ce te verifca la pula sa nu ai pete,bubite ( asa face si Moni77 ) si shiar daca te ceri la dus tot te sterge cu servetel umed daca decide sa faca oralul neprotejat,este o tipa inaltuta 1.70 si de data asta corpolenta, s-a mai ingrasat putin dar nu-i atarna 10 randuri de burti,oralul l-a facut ca de obicei intre picioarele mele dupa ce m-a muscat de tate usor sarutat frecat cu tatele ei de mine le are frate si se cunoaste ca a lucrat la salon de masaj erotic candva,outele le ia in gura le saruta ,limbute pe soldatel ,supt delicat fara ajutorul mainilor,ti-l scoala intr-un minut,prezervativul il monteaza cu gura, la fel fara ajutorul mainilor,am incalecat-o m-a cuprins cu picioarele ei pe dupa cur si am inceput amandoi sa facem opturi pana am terminat in prezervativ.

locatie 8 usor de ajuns +locuri de parcare

Gfe 9

oral 9

normal 8

O recomand numai celor care doresc femei corpolente

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 darknightmare

darknightmare

PhoenixRise

• Membru Premium
    • 1696 Postari:
    • Inscris la:
      14 June 2015
  • Reputatie: 1318

Postat 13 May 2016 - 09:09 PM

in seara asta am fost la Alina,nu am mai vazut-o de sase luni de cand a plecat din Romania, m-a recunoscut imediat si la ora 19 eram deja sus la ea imbratisati ca doi buni prieteni,cei care au fost inainte la ea pot confirma  GFE ul ridicat al Alinei dupa ce te verifca la pula sa nu ai pete,bubite ( asa face si Moni77 ) si shiar daca te ceri la dus tot te sterge cu servetel umed daca decide sa faca oralul neprotejat,este o tipa inaltuta 1.70 si de data asta corpolenta, s-a mai ingrasat putin dar nu-i atarna 10 randuri de burti,oralul l-a facut ca de obicei intre picioarele mele dupa ce m-a muscat de tate usor sarutat frecat cu tatele ei de mine le are frate si se cunoaste ca a lucrat la salon de masaj erotic candva,outele le ia in gura le saruta ,limbute pe soldatel ,supt delicat fara ajutorul mainilor,ti-l scoala intr-un minut,prezervativul il monteaza cu gura, la fel fara ajutorul mainilor,am incalecat-o m-a cuprins cu picioarele ei pe dupa cur si am inceput amandoi sa facem opturi pana am terminat in prezervativ.

locatie 8 usor de ajuns +locuri de parcare

Gfe 9

oral 9

normal 8

O recomand numai celor care doresc femei corpolente

cat e tragerea, maestre?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 13 May 2016 - 09:11 PM

cat e tragerea, maestre?

50/100 dar la ora asta nu lucreaza numai pana la 21/22 sau numai cu clientii pe care ii cunoaste dupa ora 22

#12 darknightmare

darknightmare

PhoenixRise

• Membru Premium
    • 1696 Postari:
    • Inscris la:
      14 June 2015
  • Reputatie: 1318

Postat 13 May 2016 - 09:12 PM

50/100 dar la ora asta nu lucreaza numai pana la 21/22 sau numai cu clientii pe care ii cunoaste dupa ora 22

ok ms

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 14 May 2016 - 07:37 PM

De astazi are colega noua maine ma duc sa o vad :blushing2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 costichirila

costichirila

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1014 Postari:
    • Inscris la:
      01 June 2016

Postat 07 June 2016 - 06:31 AM

Am fost zilele trecute la Alina,o cunosc decand avea locatia in Militari,acum vizavi de Petfom ,Vitan.Am incelut actiunea cu sarutari pana a coborat la ala micu si l-a luat in gura fara ajutorul mainilor.Este foarte buna pe asa ceva pentru ca a lucrat inainte ?a un salon de masaj.Prezervativul il pune tot cu gura,nu se foloseste de maini,futut in cateva pozitii si am umplut balonul.
    Locatie 7 gasesti parcare.
    GFE 8
    Oral 8
    Normal 8
    O recomand numai celor care doresc o tipa meseriasa dar plinuta
    Multumesc

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 liviu58

liviu58

Platinum Member

• Membru Banat
    • 7987 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2015

Postat 07 June 2016 - 08:47 AM

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa si sa doreasca cineva sa discute cu tine si un .... nici nu stiu cum sa catalogez prostia ta sa nu-l lase ,adica sa ramai singur si fara sprijinul unui prieten.Poti sa dai minusuri cate vrei dar citeste inainte unde dai

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 ghost 01

ghost 01

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2022 Postari:
    • Inscris la:
      04 March 2016
  • Reputatie: 2246

Postat 07 June 2016 - 08:56 AM

De astazi are colega noua maine ma duc sa o vad :blushing2

Sa.i dai cu orgasme!Gata!O nenorocesti si pe asta,de nu-i mai trebuie pula o luna de zile!
    • 0

#17 pipilica

pipilica

Prea Sfintitul

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1673 Postari:
    • Inscris la:
      03 March 2016

Postat 07 June 2016 - 01:33 PM

cat e tragerea, maestre?

pentru tine fututul este un vis indepartat.

fa o laba si taci dracul de lingau flausat

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 bmc8888

bmc8888

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 40 Postari:
    • Inscris la:
      06 August 2012
  • Reputatie: 5

Postat 08 June 2016 - 07:51 PM

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa si sa doreasca cineva sa discute cu tine si un .... nici nu stiu cum sa catalogez prostia ta sa nu-l lase ,adica sa ramai singur si fara sprijinul unui prieten.Poti sa dai minusuri cate vrei dar citeste inainte unde dai

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa

de ce este bolnava fata  liviu58?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 ramsay

ramsay

ex-snow

• Maistru Curvar
    • 124 Postari:
    • Inscris la:
      10 May 2016
  • Reputatie: 210

Postat 09 June 2016 - 10:28 AM

su-geo

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 alxbrts

alxbrts

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 43 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2012
  • Reputatie: 84

Postat 09 June 2016 - 11:40 PM

Salut,

O sa fac o recenzie relativ scurta pentru ca sunt extra obosit :(

Mers la Alina astazi ora 22.00, locatie vizavi de petrom vitan, a doua scara a blocului de vizavi.

Sunt indrumat catre apartament si intampinat de Alina pe tocuri, intr o salopeta draguta, zambareata si vorbareata.

Merg la dus, mi se dau papuci si prosop, baia curata, apa calda, gel de dus, totul ok. Apartamentul este micut, un pat mare in mijlocul camerei, aerisit, foarte curat, miros placut.

Alina, frumusica, cu forme, o doamna plinuta dar pentru mine nu a fost o problema mai ales ca plin plinut ma refer doar la o oarecare burtica.

Am vorbit vreo 20 de minute, tipa e super comunicativa, am fumat o tigara am ras putin dupa care am trecut la faptee.

Oralul de inceput, foarte foarte dragut. Lins oua, lins pe "boss" de jos pana sus, schimbari de ritm, umezeala, cateva priviri, per total bun spre foarte bun.

Normalul: pus prezervativ cu gura si asezat direct in caprita unde am putut sa observ un fundulet foarte bine proportionat care ma invita sa l incalec. Apropo, curatenia doamnei este ca la carte, fara mirosuri, decat placute. Pompat 5-7 minute, s a umezit natural, gemete dupa care trecut la tipete bai baiatule. Acum, mie nu mi s au parut false. Daca au fost, oricum m au facut sa ma simt bine. Finalizat in prez dupa care tipa s a dus direct la dusulet.

Fumat o tigara, plecat acasica.

Note:

Alina : 8 - foarte ok pentru cei carora le plac doamnele putin mai plinute
    Gfe : 9,5 - comunicativa, placuta, saruturi pe corp multe, jucat cu sanii pe "boss" ca la masaj erotic, totul bine bine
    Oral : 9 - mie unul mi a placut foarte foarte mult
    Normal : 8,5 - o singura pozitie, deloc dezamagit

Tarif: 50 f / 100 ora

O seara frumoasa :)
    • 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi