Sari la conținut

Alina 0737049440


Postări Recomandate

  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

0728997055 ROSCATA, Alina, 27, am revenit te astept in locatia mea sa iti ofer un masaj de relaxare si body intr-un ambient intim si placut, sunt o persoana comunicativa si intelegatoare, te astept, 11 May 11:10 50 l

post-57415-0-93886400-1462954785_thumb.jpg

post-57415-0-22553500-1462954786_thumb.jpg

post-57415-0-41961900-1462954786_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Vezi ca are locatie fix unde a stat ANA :))) ! O sa fac recenzie si iti zic cum a fost "

Ai mai fost la ea vrodata? Sta la etj 5 ? A mai locuit acolo și la etj 4? S-a lăsat asta toamna?

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu
Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am sunat-o și am vorbit o recomand fără nici un pic de reținere este o țipa de notă 10 face un oral nemaipomenit și prezervativul îl montează cu gura

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu
Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

in seara asta am fost la Alina,nu am mai vazut-o de sase luni de cand a plecat din Romania, m-a recunoscut imediat si la ora 19 eram deja sus la ea imbratisati ca doi buni prieteni,cei care au fost inainte la ea pot confirma  GFE ul ridicat al Alinei dupa ce te verifca la pula sa nu ai pete,bubite ( asa face si Moni77 ) si shiar daca te ceri la dus tot te sterge cu servetel umed daca decide sa faca oralul neprotejat,este o tipa inaltuta 1.70 si de data asta corpolenta, s-a mai ingrasat putin dar nu-i atarna 10 randuri de burti,oralul l-a facut ca de obicei intre picioarele mele dupa ce m-a muscat de tate usor sarutat frecat cu tatele ei de mine le are frate si se cunoaste ca a lucrat la salon de masaj erotic candva,outele le ia in gura le saruta ,limbute pe soldatel ,supt delicat fara ajutorul mainilor,ti-l scoala intr-un minut,prezervativul il monteaza cu gura, la fel fara ajutorul mainilor,am incalecat-o m-a cuprins cu picioarele ei pe dupa cur si am inceput amandoi sa facem opturi pana am terminat in prezervativ.

locatie 8 usor de ajuns +locuri de parcare

Gfe 9

oral 9

normal 8

O recomand numai celor care doresc femei corpolente

  • Like 13
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

in seara asta am fost la Alina,nu am mai vazut-o de sase luni de cand a plecat din Romania, m-a recunoscut imediat si la ora 19 eram deja sus la ea imbratisati ca doi buni prieteni,cei care au fost inainte la ea pot confirma  GFE ul ridicat al Alinei dupa ce te verifca la pula sa nu ai pete,bubite ( asa face si Moni77 ) si shiar daca te ceri la dus tot te sterge cu servetel umed daca decide sa faca oralul neprotejat,este o tipa inaltuta 1.70 si de data asta corpolenta, s-a mai ingrasat putin dar nu-i atarna 10 randuri de burti,oralul l-a facut ca de obicei intre picioarele mele dupa ce m-a muscat de tate usor sarutat frecat cu tatele ei de mine le are frate si se cunoaste ca a lucrat la salon de masaj erotic candva,outele le ia in gura le saruta ,limbute pe soldatel ,supt delicat fara ajutorul mainilor,ti-l scoala intr-un minut,prezervativul il monteaza cu gura, la fel fara ajutorul mainilor,am incalecat-o m-a cuprins cu picioarele ei pe dupa cur si am inceput amandoi sa facem opturi pana am terminat in prezervativ.

locatie 8 usor de ajuns +locuri de parcare

Gfe 9

oral 9

normal 8

O recomand numai celor care doresc femei corpolente

cat e tragerea, maestre?

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

Am fost zilele trecute la Alina,o cunosc decand avea locatia in Militari,acum vizavi de Petfom ,Vitan.Am incelut actiunea cu sarutari pana a coborat la ala micu si l-a luat in gura fara ajutorul mainilor.Este foarte buna pe asa ceva pentru ca a lucrat inainte ?a un salon de masaj.Prezervativul il pune tot cu gura,nu se foloseste de maini,futut in cateva pozitii si am umplut balonul.

Locatie 7 gasesti parcare.

GFE 8

Oral 8

Normal 8

O recomand numai celor care doresc o tipa meseriasa dar plinuta

Multumesc

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa si sa doreasca cineva sa discute cu tine si un .... nici nu stiu cum sa catalogez prostia ta sa nu-l lase ,adica sa ramai singur si fara sprijinul unui prieten.Poti sa dai minusuri cate vrei dar citeste inainte unde dai

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa si sa doreasca cineva sa discute cu tine si un .... nici nu stiu cum sa catalogez prostia ta sa nu-l lase ,adica sa ramai singur si fara sprijinul unui prieten.Poti sa dai minusuri cate vrei dar citeste inainte unde dai

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa

de ce este bolnava fata  liviu58?

Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Ramsay cat de bolnav poti sa fi sa dai cu minus la un coment de incurajare a unei fete bolnave,roaga-te la Dumnezeu sa nu ajungi si tu asa si sa doreasca cineva sa discute cu tine si un .... nici nu stiu cum sa catalogez prostia ta sa nu-l lase ,adica sa ramai singur si fara sprijinul unui prieten.Poti sa dai minusuri cate vrei dar citeste inainte unde dai

 

su-geo

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

O sa fac o recenzie relativ scurta pentru ca sunt extra obosit :(

 

Mers la Alina astazi ora 22.00, locatie vizavi de petrom vitan, a doua scara a blocului de vizavi.

 

Sunt indrumat catre apartament si intampinat de Alina pe tocuri, intr o salopeta draguta, zambareata si vorbareata.

 

Merg la dus, mi se dau papuci si prosop, baia curata, apa calda, gel de dus, totul ok. Apartamentul este micut, un pat mare in mijlocul camerei, aerisit, foarte curat, miros placut.

 

Alina, frumusica, cu forme, o doamna plinuta dar pentru mine nu a fost o problema mai ales ca plin plinut ma refer doar la o oarecare burtica.

 

Am vorbit vreo 20 de minute, tipa e super comunicativa, am fumat o tigara am ras putin dupa care am trecut la faptee.

 

Oralul de inceput, foarte foarte dragut. Lins oua, lins pe "boss" de jos pana sus, schimbari de ritm, umezeala, cateva priviri, per total bun spre foarte bun.

 

Normalul: pus prezervativ cu gura si asezat direct in caprita unde am putut sa observ un fundulet foarte bine proportionat care ma invita sa l incalec. Apropo, curatenia doamnei este ca la carte, fara mirosuri, decat placute. Pompat 5-7 minute, s a umezit natural, gemete dupa care trecut la tipete bai baiatule. Acum, mie nu mi s au parut false. Daca au fost, oricum m au facut sa ma simt bine. Finalizat in prez dupa care tipa s a dus direct la dusulet.

 

Fumat o tigara, plecat acasica.

 

Note:

 

Locatie : 8,5 - lejer cu parcarea, curat, fosrte oke

Alina : 8 - foarte ok pentru cei carora le plac doamnele putin mai plinute

Gfe : 9,5 - comunicativa, placuta, saruturi pe corp multe, jucat cu sanii pe "boss" ca la masaj erotic, totul bine bine

Oral : 9 - mie unul mi a placut foarte foarte mult

Normal : 8,5 - o singura pozitie, deloc dezamagit

 

Tarif: 50 f / 100 ora

 

 

O seara frumoasa :)

  • Like 5
Link spre comentariu

Revin de la tanara in cauza cu o parere foarte nashpa.

 

mie mi s-a parut urata si grasa nu am ramas in rest nu pot sa comentez.

 

Locatia este vav de petromul de pe sos vitan

 

furtunos am ajuns....furtunos am plecat.

 

pentru cine nu pune pret pe aspect merge....dar mie mie mi s-a parut f nasoala. Colega ei este mai buna dar cere 70 dar nu e cine stie ce....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am vizitat-o pe domnisoara Carla,am asteptat vreo ora ca sa vina la treaba,imi spusese Alina ca are colega noua care a lucrat prin Dubai si pana pleaca inapoi presteaza in Romania.Inaltuta la 1,70 slabuta dar uratica la fata asa ca nu m-am apucat de ea,mie nu-mi place,nu o recomand nici dusmanilor.

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

saptamana trecuta am ajuna la Carla,avea anuntul cu 50 de roni si cand am ajuns la ea a cerut 70 de roni,buna de pula dar cam urata si multe harfe pe ea asa ca m-am scuzat si am plecat.Cred ca ar merita sa treaca la de evitat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...