Sari la conținut

Alina 0737049440


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Ieri am fost la Alina in noua locatie din piata Alba Iulia,am mai scris despre oralul fara maini si montatul prezervativului cu gura,normalul imi place mult la ea pentru ca se implica.Este noua colega a lui Moni77 care stie tota lumea ce oral face.Maine voi merge din nou si am de gand sa le bag pe amandoua in pat cu mine

locatie 9

gfe 9

oral 9

 normal 9

cadou 100

Da, o recomand celor care nu sunt carcotasi si vor un oral bun

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

ALINA, bruneta am 25 de ani, 1.70 m, 64 kg, te astept in locatia mea sa iti ofer un masaj de relaxare si body intr-un ambient placut, sunt o persoana intelegatoare, 27 Jul 22:31

  Foto (3)   Selecteaza
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Ieri am fost la Alina in noua locatie din piata Alba Iulia,am mai scris despre oralul fara maini si montatul prezervativului cu gura,normalul imi place mult la ea pentru ca se implica.Este noua colega a lui Moni77 care stie tota lumea ce oral face.Maine voi merge din nou si am de gand sa le bag pe amandoua in pat cu mine

locatie 9

gfe 9

oral 9

 normal 9

cadou 100

Da, o recomand celor care nu sunt carcotasi si vor un oral bun

 

Recomanzi o pula ba dobitocule .

Ce mi-am luat-o cu asta si cu colega ei Monica . Nu am timp acum dar revin cu recenziile .

Intre timp spune-le sa schimbe cearceafurile alea jegoase de pe pat

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Recomanzi o pula ba dobitocule .

Ce mi-am luat-o cu asta si cu colega ei Monica . Nu am timp acum dar revin cu recenziile .

Intre timp spune-le sa schimbe cearceafurile alea jegoase de pe pat

Sa ma pis pe tine de jegos

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Fast fack de nota 10 . Luati-va si o punga cu seminte ca se sta la coada in bucatarie pana-ti vine randul

Bag pula-n ele de recenzii , nu mai fac.

Duceti-va voi in locatiile insalubre recomandate de Guta si clonele lui .

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Fast fack de nota 10 . Luati-va si o punga cu seminte ca se sta la coada in bucatarie pana-ti vine randul

Bag pula-n ele de recenzii , nu mai fac.

Duceti-va voi in locatiile insalubre recomandate de Guta si clonele lui .

 

Tot m-am abținut sa nu comentez... Situația sta in felul următor asta legat de locație.

Tu ultima data când ai fost la mine ai fost vizavi o cec ok?

Eram singura intr-un apartament cu 3 camere ..apoi m-am mutat singura in garsoniera de la pireus ... alina are 2zile cu mine in locație asteptam sa se elibereze apartamentul de la cec .. Da ai asteptat maxim maxim zic 10minute nu cred ca ai asteptat 30 minute ..in fine

Aseară ne-am întâlnit face to face de ce când mi-ai trimis nesaju cu la revedere nu mi-ai spus ca suntem si vai de capul nostru ?

Tu te-ai supărat ca nu ai putut sta o ora sau nu inteleg de ce ai spus fuck?!

Probabil mai auzit ca aveam pe cineva in 10min nu era problema putea sa astepte cum ai asteptat si tu .

Te pup o zi buna atata am avut de zis.

Sper ca nu am deranjat pe nimeni dar pe bune se mai intampla si in alte locagi nu suntem singurele care stau 2 intr-o garsoniera ...Probabil tu esti putin mai pretențios zic..

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Tot m-am abținut sa nu comentez... Situația sta in felul următor asta legat de locație.

Tu ultima data când ai fost la mine ai fost vizavi o cec ok?

Eram singura intr-un apartament cu 3 camere ..apoi m-am mutat singura in garsoniera de la pireus ... alina are 2zile cu mine in locație asteptam sa se elibereze apartamentul de la cec .. Da ai asteptat maxim maxim zic 10minute nu cred ca ai asteptat 30 minute ..in fine

Aseară ne-am întâlnit face to face de ce când mi-ai trimis nesaju cu la revedere nu mi-ai spus ca suntem si vai de capul nostru ?

Tu te-ai supărat ca nu ai putut sta o ora sau nu inteleg de ce ai spus fuck?!

Probabil mai auzit ca aveam pe cineva in 10min nu era problema putea sa astepte cum ai asteptat si tu .

Te pup o zi buna atata am avut de zis.

Sper ca nu am deranjat pe nimeni dar pe bune se mai intampla si in alte locagi nu suntem singurele care stau 2 intr-o garsoniera ...Probabil tu esti putin mai pretențios zic..

 

Nu am fost aseara , cred ca ma confunzi :laugh2 .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Apreciez oricum tonul si sa stii ca pe tine te-as mai fute inca o data .

Ia sa vedem , ma recunosti ?

auzi mai dar daca o "futus'" pe colega mea in locatia mea de ce nu mai salutat si pe mine ? Aaa?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

bic.c, tu scrie adevărul despre astea două, lasă-l pe guță :(

Bai baieti..ce drak..Guta si daca nu le fute si.i zic alea ceva gen "ce amabil esti,dragut,bun la suflet,ce mancare buna faci",le da note de 10 si le lauda!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Fast fack de nota 10 . Luati-va si o punga cu seminte ca se sta la coada in bucatarie pana-ti vine randul

Bag pula-n ele de recenzii , nu mai fac.

Duceti-va voi in locatiile insalubre recomandate de Guta si clonele lui .

esti un mare prost si un prefacut .Daca este asa cum spui tu de ce ai ramas si nu ai plecat

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Recunoaște doar orgaZmizatorii, calmeazã-te :)

sunt satul de clone si de labagii care scriu aici minciuni , daca sunt nemultumiti de ce nu spun pe loc fetelor si sa paraseasca locatia? Vorbesc in general  nula fetele astea ,pe urma sunteti o gasca de labagii care eu personal cred ca in viata reala sunteti vai de voi si intrati aici pe forum anuntandu-va unul pe altul unde sa faceti scandal,singuri nu aveti curaj , sunteti niste scursuri demne de mila

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Fast fack de nota 10 . Luati-va si o punga cu seminte ca se sta la coada in bucatarie pana-ti vine randul

Bag pula-n ele de recenzii , nu mai fac.

Duceti-va voi in locatiile insalubre recomandate de Guta si clonele lui .

La pomul lăudat de Liviu prefer să nu merg nici cu punguta d-altminteri cu sacul! :)
  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...