Sari la conținut

Saint Petersburg


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost acum ceva timp in Saint Petersburg cand eram si eu mai tinerel si bagam pe vase de croaziera .....dar nu asta este important ...ajung in port in seaman bar sa beau o bere impreuna cu un coleg din Brasov. De cum ajungem in bar si comandam dam cu ochii de mai multe frumuseti locale ....dupa berea rece si mai infipt din fire pun ochii pe o blonda cam 1,70 sani medii cur belea.....intru in vorba cu ea si stabilim intalnirea 50 euro doua finalizari O+N+CIM, gaseste si amicul o caprioara si purcedem ...aa pretul includea si drumul dus intors pana la ele acasa nu prea departe cam 3 min de mers cu masina ...recunosc ca a fost o nebunie din partea mea atunci sa plec cu 2 rusoaice...mai exact ukrainience plus soferul intr-un loc necunoscut ....dar a fost ok ! Sa revenim ...ajungem la domiciliul desfraului si intram fiecare separat ...asta din cauza colegului ca la sugestia fetelor puteam intra cu totii eventual puteam sa facem un mic swing ...dar ce sa-i faci pudicului, asadar intru cu duduia in camera destul de mare luninoasa fara mirosuri suspecte si incepe direct un oral de zile mari cel mai bun oral al meu de atunci ...ce vrei eram si eu bididiu ...cu scuipat limbi pe oo palme peste pula ...batut cu ea peste fata .....mama mama cand vedeam cum curge saliva din gura ei si ea tot indesa.....uff ma ia un fior pe sara spinarii si acum, finalizez cam in 10 min in gurita larg deschisa ...fuguta la baie sa verse incarcatura si spalat pe dinti , asadar igiena buna...apoi trecem in pat mangaieri ...nu prea am stat de vorba eu eram aproape gata in 5 min de actiune dupa ce fatuca ma resuscitat trecem la normal ...aici doar umeri craci si capra ...avea un cur beton desi era undeva pe la 27-30 ani ziceai ca are 18 asa cur tare avea ....finalizez doar dupa ce-mi spune ca sa ma grabesc...aici are un minus insa a facuta frumos ce-i drept la ureche cu o soapta si o muscatura usoara....!

Deci daca ajungeti prin saint petersbur cautati seaman bar nu departe de portul de vase de croaziera nu cel industrial si gasiti ceva frumos ...rusoaicele sunt unele dintre cele mai frumoase femei din lume cu toate ca atunci am avut o ukrainianca ......!

Note gfe -7 , oral-10, normal-8 anal nu practica ...FK si Cunilingus pe mine nu ma intereseasa locatie-8 tarif 50 euro asta prin anul 2002 !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...