Sari la conținut

Suntem 2 curvari cautam 2 BUNACIUNI sa mergem la mareeee


Vizitator euflo96

Postări Recomandate

Vizitator euflo96
Reputație: 0

Buna seara si bine v am regasit dracii mei!cineva spera ca am ramas fara idei?ne cerem public scuze celor care o sa ne citeasca si nu sunt de acord cu noi,dar daca se leaga ceva ,se leaga!daca nu oricum se leaga...

Suntem 2 baieti,relativ tineri,cam 30 de ani de caciula,ori ne maturizam mai greu ,ori o viata avem si pe aia nu vrem sa o dormim.

Eu si vyypus,care va reveni in tara in august de la arabi,ziceam sa ne facem de cap un weekend la mare la Mamaia.Bani?verificat,este! Masina?verificat,este!Tupeu si chef?avem,da!Bautura si distractie gasim acolo!

Pai ne lipsesc 2 gagici bune,eventual bisexuale care vor sa se distreze cu noi,avem noi grija de tot!:P

Facem selectie,casting,interviuri,orice,cum am mai zis o,daca se leaga asa e ok,daca nu tot gasim noi,ca suntem baieti descurcareti rau de tot :D

 

Daca esti fata,in ultimii 20 de ani nu ai facut operatie de schimbare de sex,esti buna,faci topless,eventual ai o prietena si vrei ceva actiune cu 2 baieti scoliti prin tari arabe si pe la engleji,nu ai decat sa intri sa vb pe mess [email protected] (euflo96) si/sau [email protected]

 

Ooo,am comis o din nou!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Vyypuss
Reputație: 0

@euflo esti genial frate, de ce pana mea nu ai pus si conversatiile de pe mess =)) =)) , am crezut ca tu glumesti la faza cu thredul ......

 

Dar pana la urma :iagree :iagree ...Hai la mare, unde fetitele sunt goale ................ :slap2 :slap2

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

Da,stim unde si cum se fac rost de gagici :) ,dar vyyp nu are timpul necesar cand vine in tara.am postat o gluma de a noastra si cum am zis,daca se leaga ceva nu i nicio problema.

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

Cred ca am gresit rubrica,am facut o gluma apoi am postat o aici..cred ca forumul nu este pentru asa ceva,rog frumos sa fie sters,o sa incerc sa fiu mai serios :)

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

Merci roamer,cum ziceam vyypus e plecat din tara,cand vine are timp limitat,are radar,noi am facut o gluma...,nu suntem straini de cluburile astea :) ,merci inca o data de sfat

Tot vreau sa fie inchis si disparut threadul

Link spre comentariu

salut avand in vedere ca nu sa inchis threadul rog pe @euflo96 daca tot are un pic de timp liber si dornic de cautare nu poti gasi 3 fete ca si eu vreau la mare si tot din tari arabe vin am o impresie ciudata ca eu si @vyypuss suntem in acelasi loc ca tot in august apar pe acasa.... mersi pentru intelegere si oricare ar fi raspunsu nu e cu suparare.

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

frate de 2 weekenduri caut si eu o fatuca sa o plimb la mare si nu gasesc. vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc. Oare atat de depreciat si hidos ma prezint??? sau nu stiu sa-mi vand ideile?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...