Sari la conținut

0756629663 Laura


Vizitator apuci

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Salutare vin si eu cu o recenzie in urma cu putin timp am vizitat-o si eu pe "dameza"laura ce pot sa spun este ca e o persoana sociabila draguta .pt mine buna din toate punctele de vedere am optat pt o ora inclus anal pret 250 lei.am avut parte de un masaj de relaxare combinat cu masaj erotic .atingeri saruturi.annalingus de viss.are niste sani frunosi greii cu care te maseaza deosebit.atenta la punctele adiacente la ooo.piele fina miroase bine.bronzata.ingrijita ce sa mai zic super ok .spor la ciocanit

iuuuiii ti-a facut anilingus Nelutu? sau ai facut tu?...apropo azi mi-a zis un prieten de-al meu bun ca a fost la....Laura si a fost bine si s-a purtat extraordinar...o sa trec si eu sambata duminica si revin cu recenzie

Link spre comentariu

Azi am vorbit cu laura la telefon si sa-mi fac o programare pe astazi Azi la ora convenita am sunat si in 10min ne-am intalnit am mers la locatie,am socializat putin dupa care am mers la un dus in doi dupa care am ajuns in camera si am trecut la actiune A inceput cu un oral bunicel cu atingeri si atentie la zonele adiacente apoi normal cu ea deasupre schimband in doggy stille unde am si finalizat avand in fata ochilor un fund de brazilianca. Este sociabila dispusa sa te faca sa te simti bine. Este o femeie matura cu forme bine definite sani frumosi fund mare picioare groase super nu se grabeste sa faca totul in viteza se straduieste sa iti fie pe plac. Nu o intereseaza sa urce in top si face totul sa multumeasca clientul. In concluzie o recomand fara retinere eu cu siguranta o sa mai apelez la ea. Aceasta a fost experienta mea placuta cu aceasta domnisoara Laura pe care o impartasesc cu voi stimati confrati. Notele. Oral 9 Normal 9 Atitudine 10 Aspect fizic 9 Halatul:150 plus 50 bonus din partea mea

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Azi am vorbit cu laura la telefon si sa-mi fac o programare pe astazi Azi la ora convenita am sunat si in 10min ne-am intalnit am mers la locatie,am socializat putin dupa care am mers la un dus in doi dupa care am ajuns in camera si am trecut la actiune A inceput cu un oral bunicel cu atingeri si atentie la zonele adiacente apoi normal cu ea deasupre schimband in doggy stille unde am si finalizat avand in fata ochilor un fund de brazilianca. Este sociabila dispusa sa te faca sa te simti bine. Este o femeie matura cu forme bine definite sani frumosi fund mare picioare groase super nu se grabeste sa faca totul in viteza se straduieste sa iti fie pe plac. Nu o intereseaza sa urce in top si face totul sa multumeasca clientul. In concluzie o recomand fara retinere eu cu siguranta o sa mai apelez la ea. Aceasta a fost experienta mea placuta cu aceasta domnisoara Laura pe care o impartasesc cu voi stimati confrati. Notele. Oral 9 Normal 9 Atitudine 10 Aspect fizic 9 Halatul:150 plus 50 bonus din partea mea

Lasa-ne.....lasa-ne.... 👻☻☻☻
  • Like 2
Link spre comentariu

Azi am vorbit cu laura la telefon si sa-mi fac o programare pe astazi Azi la ora convenita am sunat si in 10min ne-am intalnit am mers la locatie,am socializat putin dupa care am mers la un dus in doi dupa care am ajuns in camera si am trecut la actiune A inceput cu un oral bunicel cu atingeri si atentie la zonele adiacente apoi normal cu ea deasupre schimband in doggy stille unde am si finalizat avand in fata ochilor un fund de brazilianca. Este sociabila dispusa sa te faca sa te simti bine. Este o femeie matura cu forme bine definite sani frumosi fund mare picioare groase super nu se grabeste sa faca totul in viteza se straduieste sa iti fie pe plac. Nu o intereseaza sa urce in top si face totul sa multumeasca clientul. In concluzie o recomand fara retinere eu cu siguranta o sa mai apelez la ea. Aceasta a fost experienta mea placuta cu aceasta domnisoara Laura pe care o impartasesc cu voi stimati confrati. Notele. Oral 9 Normal 9 Atitudine 10 Aspect fizic 9 Halatul:150 plus 50 bonus din partea mea

 

Aproape m-ai facut sa cred recenzia ta, pana la faza cu halatul ... bata-l vina de halat  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...