Sari la conținut

Lidia italianca


Postări Recomandate

Salutare.Azi mi-am satisfacut curiozitatea sa incerc si cu o italianca,am contactat-o prin sms la nr.3802109157 gasit pe forumurile de aici din Italia.Zice ca o cheama Lidia,stiu ca e pugliese din Bari si ocazional vine in Roma cand gaseste locatie .Asadar contactata prin sms si mi-a dat adresa exacta via C.Linati e pe undeva pe langa Laurentina dar oricum nu conteaza ca a zis ca maine se intoarce la Bari.Fata arata destul de bine este cea din foto cam la 1.70 corp proportionat cam un nr 2 la sani.Inainte de inceperea actiunii are o metoda de a ei de a spala in zona intima cu manusi si o crema speciala dar ma asteptam pt ca citisem deja de acest lucru.actiunea incepe cu un oral neprotejat fara prea multe artificii,foloseste mult scuipat ,in fond placut cam de nota 8.urmeaza un 69 dupa care imi pune caciulita si incepem un normal in pozitia capra eu in picioare la marginea patului si ea in pat pe care l-as nota tot cu 8 .Ii propun sa trecem la anal(nota10) si accepta ,foloseste lubrificant si spre surprinderea mea intra fara nici o problema desi o am cam mare .Dupa vreo 3-4 minute zice ca numai rezista ,scoate prezervativul si finalizez cu CIM.Asteapta sa stranga tot dupa care se duce la baie si la fel si eu.Pretul-60 de euro platiti la inceput la cererea ei.Per total o experienta placuta si la un pret acceptabil pe care as m-ai repeta-o.


  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...