Sari la conținut

Blonda superba 0740881399


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Fata a revenit pe la noi. Pana la urma se pare ca ii place de baiemareni! :)

E frumoasa. Cel putin mie mi-a placut fizic! Are un corm minunat. Si cand o prinzi zambind, .... te fura! Problema e ca ii trece zambetul foarte repede :) Foarte foarte! :))))))))))))

 

Are aceleasi preturi ca in trecut....150 / 250 RON ?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eu am intors de la ea , si cat m am chinuit sa ajung in zona aia , si ea la fel .....

am observat ca suntem mai multi care ne am plans de atitudinea asta rece a ei de a te primi , si din moment ce nu se schimba inseamna ca pe altii nu ii intereseaza , ori este obligata sa faca aceste lucruri , altfel nu inteleg , vezi ca esti refuzata din cauza unui lucru si tu nu te corectezi .....

Link spre comentariu

Fost in urma cu putin timp din curiozitate...Fata este destul de draguta ca aspect si are un corp frumos, subtirel.Facut un dus si trecut la actiune.Oral protejat cam slabut si executat cu mana mai mult.Trecut la LOT, se misca destul de bine deasupra.Singura chestie care nu mi-a placut e ca se cam grabeste, chiar daca ma incadram in timp tot repeta "concentreaza-te" :)) si mi-a cam murit cheful.Schimbat cateva pozitii si finalizat in prez.

Ca note:

OP:6

NP:9

Aspect:9

Corp:9

Igiena:10

GFE:6(cam fast fuck)

Locatie:complex europa

De revenit...nu

De recomandat, nu(daca vreti doar pentru palmares) :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...