Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Sexul tantric este cel mai bun, penetrarea se face lent până în punctul cel mai fierbinte din vagin.

 

sa ma bucur ? :)))

altceva ce mai stii sa faci , asta cu penetratu e veche :(

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ceva nu se pupa https://nimfomane.com/forum/topic/69818-o-saptamana-in-valcea/page-2

 

 

0731670030 In fiecare zi de la ora 12 pot sa fiu sunata pana la ora 19. Servicile sunt de masaj: masaj de relaxare- 100ron, dominare soft-50ron, masaj intim si inghinal-100ron, masaj tantric cu finalizare- 150ron. O zi placuta si voua.

 
 

Bună seara, ofer sex total la preț de 300 Ron. Mă găsiți începand cu ziua de luni dimineață până seara la ora 22. Doresc să fiu sunată cu 30 minute în prealabil pentru a putea să stabilim o intalnire. Numarul meu de telefon este 0731670030

 
 

În București este 200 de euro.

 

 

ai spus 500 lei , pe valcea spui 200 E ptr bucuresti , sa nu mai zic de celelalte preturi.

poate le actualizezi/detaliezi si ptr bucuresti asa cum ai facut pe valcea.

se numeste respect , merci

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cat dai sa-mi faci un masaj ?

Visule

Dau câteva tehnici la schimb- un euro. Te joci?
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ceva nu se pupa https://nimfomane.com/forum/topic/69818-o-saptamana-in-valcea/page-2

 

Este 300 ora de companie intima, masajul de relaxare este 100, masajul tantric si sex oral cu finalizare este 200, masajul de relaxare suedez este 50 lei si durează 30 minute. Mai vrei? Cunosc multe! Sa vând această cunoaștere ieftin sau scump.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ai spus 500 lei , pe valcea spui 200 E ptr bucuresti , sa nu mai zic de celelalte preturi.

poate le actualizezi/detaliezi si ptr bucuresti asa cum ai facut pe valcea.

se numeste respect , merci

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

sa ma bucur ? :)))

altceva ce mai stii sa faci , asta cu penetratu e veche :(

Dacă nu mă suni tot nu o să ai habar ce dorești.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Parcă erai lesbiană. Te-ai sucit, acum mănânci și miel?

Îmi plac femeile, sunt bi, am 33 ani, am 1,80m, sunt o persoana integra, îmi place înotul si soarele, agat femei pe facebook, îmi place votka red-bull, pe nimfomane iubesc, trăiesc pe flori parfumate în părul meu, pe el îl fac zeu pe un nor ce străbate o rază. Continui. Îmi place melodia Ego în franceză de Indila cântată. Numele meu este Clarisa îmi place să sug dulciuri pe limba mea, să înghit tot ce este dulce acrișor, iar dimineața să beau un fresh de portocale stand la fereastra în zona unirii.

  • Like 15
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dacă nu mă suni tot nu o să ai habar ce dorești.

 

imi doresc sa castig la loto , daca imi spui numerele facem fifthy fifthy :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Numărul meu este cel câștigător, numărul meu de telefon... 0731670030

  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mie imi place cum arati, as vrea sa te vad... dar cand te vad ca pui botu la toate mistourile, nu scrii nici macar preturile clar ( poate ar trebui sa-ti schimbi numele din Clarisa33 in Neclarisa33 ) si ne arati latura ta umana ( "trăiesc pe flori parfumate în părul meu ")... nu stiu ce sa cred despre tine. Daca ne vedem, sper sa nu ai atitudinea, cu care scrii pe forum.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mie imi place cum arati, as vrea sa te vad... dar cand te vad ca pui botu la toate mistourile, nu scrii nici macar preturile clar ( poate ar trebui sa-ti schimbi numele din Clarisa33 in Neclarisa33 ) si ne arati latura ta umana ( "trăiesc pe flori parfumate în părul meu ")... nu stiu ce sa cred despre tine. Daca ne vedem, sper sa nu ai atitudinea, cu care scrii pe forum.

 

glumesti , asta e farmecul ei :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

VisTantric, ai inel sau verigheta la mana stânga? De pe jaful meu de tel nu pot sa imi dau seama prea bine, asa ca lămurește-ma te rog :)

Este un sarpe, cadou de la mama cand aveam 17 ani... si toata lumea credea ca sunt virgina.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Îmi plac femeile, sunt bi, am 33 ani, am 1,80m, sunt o persoana integra, îmi place înotul si soarele, agat femei pe facebook, îmi place votka red-bull, pe nimfomane iubesc, trăiesc pe flori parfumate în părul meu, pe el îl fac zeu pe un nor ce străbate o rază. Continui. Îmi place melodia Ego în franceză de Indila cântată. Numele meu este Clarisa îmi place să sug dulciuri pe limba mea, să înghit tot ce este dulce acrișor, iar dimineața să beau un fresh de portocale stand la fereastra în zona unirii.

Pari perfectionista! =))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

te-am sunat de 5 ori si io cu mesageria vocala nu vorbesc.

 

succesuri maxime 

"

250 €
CUPLU Fritz si Clara va cautam in tot Bucurestiul sa va oferim ore de terapie intensa. Doar la Hotel, 250 € cu totul inclus. 18 May 11:00

 
Foto (3)    Selecteaza
http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/5/17/164654201.jpg

http://www.anuntul.ro/pub/assets/images/contact_ico.png

Date de contact

 

"

( sper sa afiseze pozele de mai sus pentru ca nu am drepturi pentru a atasa poze - nu pot sa folosesc butonul de langa post / posteaza )

 

N-ai sunat unde trebuie... 0724.265.288  ( 0724265288 )  :)) ... trebuia sa-l suni pe Fritz ( a.k.a. Frectzie Tantrica... poate chiar si a.k.a. sex_vl ... ) !

 

Si sa nu comentati pretul !!! Ca sub 250 €  nu te cauta nimeni in tot Bucurestiul si nu iti ofera nimeni terapie intensiva... pardon intensa... plm. Cand luati in calcul oferta sa nu uitati sa adaugati hotelul.

 

Anuntul de mai sus sigur e scris de ea. Zic asa pentru ca eu nu-i inteleg logica: "va cautam in tot Bucurestiul " dar tot acolo scrie " Doar la Hotel,"...

...la fel nu inteleg, cand userul picon ii explica destul de clar ca nu a postat unde trebuie ( vedeti in urma paginile 1 si 2 ), iar ea  spune :"Ce anume... discuțiile la anunțuri? Ești drăguț, mersi de atenționarea făcută. "... defapt nu inteleg multe postari ale ei... are si o pagina de facebook ( pe adresa [email protected] ) la friends multi profesori universitari, a dat like la "Intalnirile Diadora" ( astia cica se aduna intr-un local si vorbesc despre ceea ce face pe ei fericiti )... Concluzia mea este, ca daca o bagam in aceiasi camera cu 

 , o sa ramaneti toti masca! pentru ca ele se inteleg, sunt pe aceiasi frecventa... or sa se imprieteneasca repede. 

 

Cand o sa apara vreo 3 recenzii la ea... ( dar recenzii ! nu fantezii cum scris sex_vl ) deschid o sticla cu vin  :2808.gif  

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ia sa vedem ce facem... https://m.youtube.com/results?q=carla%20s%20dreams%20acele&sm=3

... si beau palinca cu redbull. Original!

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...