Sari la conținut

!... 0730292905.... !


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ofer oral neprotejat normal ( PROTEJAT ) in orice pozitie si unele mici fantezi imi place sa combin utilu cu placutu!!!                                                                                                                                                                                        FIN : 70 LEI /........ ORAL & NORMAL / SARUTARI . ATINGERI & DIVERSE POZITI ..............                                                                                                                                            ORA: 150 LEI / 2 FIN.....  ORAL & NORMAL / SARUTARI . ATINGERI & DIVERSE POZITI                                                                                                      NU PRACTIC ANAL !!                                                   VA PUP SI VA ASTEPT LA MINE  :* :* :* :*

post-207234-0-27737300-1463494381_thumb.jpg

post-207234-0-25392000-1463494403_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ai deja un topic deschis de ieri unde deja ai si o recenzie favorabila si acolo trebuiau postate aceste detalii

 

incearca sa postezi doar pe acel topic urmatoarele informatii despre tine,pt ca cititorii sa le poata identifica cu imaginea care reiese din recenziile tale

 

e util pt tine dar si facil pt cititori ca detaliile despre persoana si serviciile tale sa fie gasite intr-un singur topic

 

mult succes

 

da nu miai raspuns

ci insiamna fack my?

ie un fiel di futi-mi sau futi-ma?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ai deja un topic deschis de ieri unde deja ai si o recenzie favorabila si acolo trebuiau postate aceste detalii

 

incearca sa postezi doar pe acel topic urmatoarele informatii despre tine,pt ca cititorii sa le poata identifica cu imaginea care reiese din recenziile tale

 

e util pt tine dar si facil pt cititori ca detaliile despre persoana si serviciile tale sa fie gasite intr-un singur topic

 

mult succes

 

da nu miai raspuns

ci insiamna fack my?

ie un fiel di futi-mi sau futi-ma?

DA MULTUMESC PENTRU SFAT LE-AM PUS SI ACOLO :*

Link spre comentariu
Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

DA MULTUMESC PENTRU SFAT LE-AM PUS SI ACOLO :*

cu placeri ano :)

 

si sa sti ka io tiam zis lucrurili celea pintru ka am inkriediri in tini si ka nu iesti o iexcorta di celea 'plictisiti' cari mai nou fak autcoluri di 450

:)

 

sa ai multi succisuri si sigur o sa ti vizitez sa ni fackim unu pi altu

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai deschide zece topice/zi!

e si ea incepatoare corina :)

 

da macar nu-si face conturi in fiecare zi

:)))

 

ps

tu ai auzit ceva despre ce se poarta sezonul asta?

am auzit ceva de 'outcall la 450'

ce parere ai?

ai vazut-o?

:)))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

e si ea incepatoare corina :)

 

da macar nu-si face conturi in fiecare zi

:)))

 

ps

tu ai auzit ceva despre ce se poarta sezonul asta?

am auzit ceva de 'outcall la 450'

ce parere ai?

ai vazut-o?

:)))

 Nu ma bag! :)

Link spre comentariu

Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma bag! :)

pai de ce?

:)

 

mai ziceai si tu una-alta,poate se mai alaturau si ALTE persoane la discutie,mai citea lumea pe aici si afla care e trend-ul,pisicuts mai facea trafic

 

vezi?

o gramada de lucruri utile

 

ia zi sincer parerea ta

tipa asta,andreea,vrea cumva sa-i strice imaginea roxanei si de aia si-a pus 450?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...