Sari la conținut

Sara 0733870226


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Numele meu este Sara , am 22 de ani si sunt dornica sa iti ofer cele mai relaxante clipe petrecute vreodata! Sunt o domnisoara prietenoasa si foarte discreta iar serviciile mele te vor satisface! Sunt exact ceea ce tu cauti! Nu ezita sa ma vizitezi!

 

 

 

CASSY  ---- AJUTOR ---- eu nu am gasit nimic pe pozele astea.

 

 

Mare ar fi minunea ca aceasta fata sa fie reala :)

post-172588-0-64283300-1463659520_thumb.jpg

post-172588-0-94993600-1463659520_thumb.jpg

post-172588-0-20379000-1463659521_thumb.jpg

post-172588-0-46667900-1463659521_thumb.jpg

post-172588-0-73456100-1463659521_thumb.jpg

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

daca cassy n a gasit nimic, ori e aproape reala ori bagaboantele urmares nimfomane si au inteles ca nu mai merge treaba cu pozele furate !!! Oricum Cassy e mama lor, a detectivilor :D

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

La telefon zice asa: 100/200 tarifare pt sex oral nep/normal fara finalizare orală sau faciala. Zona de activitate Capitol

te bate si pe tine gandul sa o incerci !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

de curind au aparut doua fete pe care noi le cunoastem , ciocolatica si julia , care arata amindoua foarte bine , au poze ultrasofisticate si totusi sint reale .

daca sara este cine cred eu  si e moldoveanca , as mai da o tura pe la ea , pt ca a fost cuminte si ascultatoare.

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Salut am fost eu la domnisoara asta și vreau sa spun ca arata belea foarte vorbăreț pozele sunt ale ei ca și servicii 8-9

 

Locație zona capitol

preturi si mai multe detalii daca esti un dragut cu noi :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bai o testez eu cat de curand. Am sunat aseara sau acum 2 seri si avea telefonul inchis. Cred ca o mai incerc o data diseara daca mai ma tin picioarele. :))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu la ea, nu are nici o treaba cu pozele, are cateva kg in plus, stie sa se poarte cu clientul. A lucrat pe afara zicea, se vede ca are experienta. Am primit un oral foarte bun cam de 8-9 asa, apoi la normal am terminat surprinzator de repede, era destul de stramta. Prospul care mi-a fost oferit nu parea sa fie curat, m-a cam marcat, mi-a fost sila sa il folosesc. Tarif 100/200. Eu am stat un numar. Ah si-n camera are ditamai oglinda pe tavan si una la fel de mare pe sifonier.

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...