Sari la conținut

Supreme Massage - 0785.475.947


Postări Recomandate

Te asteptam intr-o locatie de lux sa descoperi tainele masajului erotic alaturi de cele mai frumoase domnisoare. Cu siguranta nu vei regreta. Zona Unirii


 


Servicii:


Masaj de relaxare - 150 lei / ora


Masaj erotic topless - 200 lei / ora


Masaj erotic nud - 250 lei / ora


Supreme masaj - 300 lei / ora - ( Lapdance,masaj erotic nud, sunt permise atingerile excluzand zona intima)


Masaj erotic pentru tine si prietenul tau cu o maseuza - 600 lei / ora (Lapdance, masaj erotic nud sunt permise atingerile excluzand zona intima)


Masaj Erotic cu 2 maseuze - 500 lei / ora


 


post-207578-0-19241100-1463680428_thumb.jpg

post-207578-0-84189300-1463680430_thumb.jpg

post-207578-0-63465300-1463680434_thumb.jpg

post-207578-0-02816000-1463680438_thumb.jpg

post-207578-0-99924500-1463680440_thumb.jpg

post-207578-0-74369200-1463680456_thumb.jpg

Link spre comentariu

Buna ziua,

Pentru ca tinem cont de parerile clientilor nostrii am efectuat o modificare de preturi respectiv:

 

Masaj relaxare 60 min - 100 lei

Masaj erotic topless - 150 lei

Masaj erotic nud - 200 lei

Masaj tantric - 250 lei

Domination massage - 250 lei

Supreme massage - (lapdance + masaj erotic nud ) - 300 lei

Masaj erotic pentru tine si prietenul tau cu o maseuza - 400 lei / ora (Lapdance, masaj erotic nud sunt permise atingerile excluzand zona intima)

Masaj Erotic cu 2 maseuze - 400 lei / ora

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

La 400 lei/ora se exclud atingerile intime ? :laugh2 Doamnelor, poate sunteți dezinformate, dar la 400 lei/ora orice bărbat toate avea tot tacâmul cu o super divă. Reveniți la realitate dacă nu vreți să închideți afacerea înainte de a o demara. Ar trebui să vă urez vise plăcute, dar totuși am să vă doresc o zi plină !

  • Like 4
Link spre comentariu

@ramona_maseuza 400 lei / ora reprezinta practic 2 masaje unul pentru fiecare dintre cei doi prieteni facut simultan. de aici rezulta 200lei/masaj.

 

@string 250 lei este masajul tantric care inseamna o ora de masaj exeptand dusurile. Practic vizita se intinde pe aproximativ o ora si 15 minute. in alte parti pretul este de 200 lei / 50 min inclusiv dusurile adica 200 lei/35-40 min de masaj. 

 

Si ca tot vi se pare scump va rog sa scadeti din ora platita si durata dusurilor si sa vedeti cam pe unde se situeaza, mai adaugati si ca prin multe locuri daca vrei sa bei un suc sau o apa plata/minerala o platesti...

 

Preturile noastre reprezinta fix ora de masaj fara a lua in calul durata dusurilor.

 

La noi in salon singurele bauturi care se tarifeaza sunt bauturile alcoolice.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e bine ca va raportati si ca va studiati concurenta dar multe dintre saloane se zbat sa supravietuiasca TOCMAI din motivele amintite de tine mai sus :)

250 pentru o ora de masaj este MULT pentru Romania; daca "tinta/targetul" vostru sunt tipii cu "multi" bani, asta inseamna ca intrati in concurenta cu saloane unde sucul/apa plata sunt gratis iar fetele sunt cam...fotomodele(nu toate dar majoritatea). 

 

nu stiu unde vrei sa va situati VOI dar uitandu-ma pe site-ul vostru...cred ca sunteti undeva la 150 lei.  mai bine faci 10 masaje de 150 decat 3 masaje de 250 dar fiecare isi face afacerea asa cum crede :)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

e bine ca va raportati si ca va studiati concurenta dar multe dintre saloane se zbat sa supravietuiasca TOCMAI din motivele amintite de tine mai sus :)

250 pentru o ora de masaj este MULT pentru Romania; daca "tinta/targetul" vostru sunt tipii cu "multi" bani, asta inseamna ca intrati in concurenta cu saloane unde sucul/apa plata sunt gratis iar fetele sunt cam...fotomodele(nu toate dar majoritatea). 

 

nu stiu unde vrei sa va situati VOI dar uitandu-ma pe site-ul vostru...cred ca sunteti undeva la 150 lei.  mai bine faci 10 masaje de 150 decat 3 masaje de 250 dar fiecare isi face afacerea asa cum crede :)

E chiria mare la unirii acolo si d-aia :P
Link spre comentariu

@miki77 da probleme tehnice se demagnetizase cartela SIM. Acum functioneaza. Cu -107 reputatie nu cred ca e cazul sa jignesti cu atat mai mult cand consider ca cel putin pana acum s-a discutat foarte decent si raspunsurile noastre au respectat cel putin educatia primita.

 

@ALL

 

Dupa cum am specificat mai sus putin am analizat problema pretului ridicat sesizata de membrii acestui forum si am redus preturile pentru masajul erotic nud si tantric la 150 lei / ora comparativ cu 200 lei respectiv 250lei cum erau pana acum.

 

Ca o recapitulare pretul pentru o ora masaj erotic cu o domnisoara este 150 lei / ora iar pentru masaj de relaxare 100 lei / ora

 

Va multumim si va asiguram de respectul si consideratia noastra

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

@ramona_maseuza 400 lei / ora reprezinta practic 2 masaje unul pentru fiecare dintre cei doi prieteni facut simultan. de aici rezulta 200lei/masaj.

 

@string 250 lei este masajul tantric care inseamna o ora de masaj exeptand dusurile. Practic vizita se intinde pe aproximativ o ora si 15 minute. in alte parti pretul este de 200 lei / 50 min inclusiv dusurile adica 200 lei/35-40 min de masaj. 

 

Si ca tot vi se pare scump va rog sa scadeti din ora platita si durata dusurilor si sa vedeti cam pe unde se situeaza, mai adaugati si ca prin multe locuri daca vrei sa bei un suc sau o apa plata/minerala o platesti...

 

Preturile noastre reprezinta fix ora de masaj fara a lua in calul durata dusurilor.

 

La noi in salon singurele bauturi care se tarifeaza sunt bauturile alcoolice.

si daca eu iti  spun ca in alte parti  este 150 /ora, excluzand dusurile,  si cu 2 finalizari ?

Link spre comentariu

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Buna ziua,

Pentru ca tinem cont de parerile clientilor nostrii am efectuat o modificare de preturi respectiv:

 

Masaj relaxare 60 min - 100 lei

Masaj erotic topless - 150 lei

Masaj erotic nud - 200 lei

Masaj tantric - 250 lei

Domination massage - 250 lei

Supreme massage - (lapdance + masaj erotic nud ) - 300 lei

Masaj erotic pentru tine si prietenul tau cu o maseuza - 400 lei / ora (Lapdance, masaj erotic nud sunt permise atingerile excluzand zona intima)

Masaj Erotic cu 2 maseuze - 400 lei / ora

in ce consta  exact  "domination massage "?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...