Sari la conținut

Cel mai bun sex oral din Bucuresti 0737439019


Postări Recomandate

Gustere si eu ti-am pus mai multe intrebari dintre care 2 chiar estentiale si te-ai eschivat frumusel

 

In alta ordine de idei ti se pare ca ai mai multe drepturi decat  Brett  sau invers ? Fiecare are dreptul la o opinie proprie oriunde . Ai inteles?

 

spuneai ca e pizda.

n-avea clienti de aia era cu fundu-n sus :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Gustere si eu ti-am pus mai multe intrebari dintre care 2 chiar estentiale si te-ai eschivat frumusel

 

In alta ordine de idei ti se pare ca ai mai multe drepturi decat  Brett  sau invers ? Fiecare are dreptul la o opinie proprie oriunde . Ai inteles?

 

Tu esti cel mai imbecil user din istoria forumului! Sa nu uiti asta niciodata. Prin urmare, orice intrebari de la tine (pe care le-ai pus sau doar iti imaginezi ca le-ai pus) merg direct in junk folder.:)

 

spuneai ca e pizda.

n-avea clienti de aia era cu fundu-n sus :laugh2

 

Lache, vad ti-ai recapatat glasul. Astept raspunsul la pm.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu esti cel mai imbecil user din istoria forumului! Sa nu uiti asta niciodata. Prin urmare, orice intrebari de la tine (pe care le-ai pus sau doar iti imaginezi ca le-ai pus) merg direct in junk folder. :)

Nu te intrec  .... stai cuminte

Hai mars si contabilizeaza faptele tuturor , cum ai facut-o si pe topicul celalalt , ca tare esti oligofren

 

PS: vezi sa nu incepi sa chitai din nou cand te luam la stanga pe ici pe colo :)

  • Like 20
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu te intrec  .... stai cuminte

Hai mars si contabilizeaza faptele tuturor , cum ai facut-o si pe topicul celalalt , ca tare esti oligofren

 

PS: vezi sa nu incepi sa chitai din nou cand te luam la stanga pe ici pe colo :)

Las-o, e la menopauză!
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Salutare,

 

Am contactat-o pe d-soara, foarte amabila mi-a zis 200 finalizarea si 300 ora dupa care mi-a inchis telefonul.

Asta da comportament de TOP.

Toate bune!

Gelu noi am vb și pe PM și ți-am vorbit "scris" destul de frumos,am și colegă ,și când am programare de exemplu,ea răspunde la telefon! Îmi cer scuze daca ceva te-a deranjat,dar de vorbit la telefon vorbesc foarte ok și nu grăbesc pe nimeni!
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

E flegmatică rau la telefon si intradevar pare grabită,asta e si motivul ptr care nu am vizitat o pana acum,nu ca as avea de gand sa o fac

Ray te-am deranjat cu ceva? Îți place să ataci așa de dimineața? Lumea sună și se CONVINGE cum vorbesc stai liniștit :) Zi bună!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Nu e zi fara ceartă pe aici fraților...! Nici măcar una:))) Decât să vă certați sa atacați , mai bine mergeți și futeti ceva și mai lăsați atata răutate! Zi cu spor !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu e zi fara ceartă pe aici fraților...! Nici măcar una:))) Decât să vă certați sa atacați , mai bine mergeți și futeti ceva și mai lăsați atata răutate! Zi cu spor !

Fututul e pe bani , draga . Cearta e pe moca  :laugh2 :laugh2 :laugh2

Deci exista oarece diferente majore  . Trebuie sa te obisnuiesti , ca altfel ajunge sa te bantuie :)

  • Like 21
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Fututul e pe bani , draga . Cearta e pe moca  :laugh2 :laugh2 :laugh2

Deci exista oarece diferente majore  . Trebuie sa te obisnuiesti , ca altfel ajunge sa te bantuie :)

Ideea ESTE că nu îmi place să mă cert! Așa că mai bine ignor... Asta trebuia să fac demult,dar nici acum nu ESTE târziu :*
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Gelu noi am vb și pe PM și ți-am vorbit "scris" destul de frumos,am și colegă ,și când am programare de exemplu,ea răspunde la telefon! Îmi cer scuze daca ceva te-a deranjat,dar de vorbit la telefon vorbesc foarte ok și nu grăbesc pe nimeni!

 

uite asa iti pierzi "stima si consideratia" , ca sa nu mai zic de clientii care se respecta

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

uite asa iti pierzi "stima si consideratia" , ca sa nu mai zic de clientii care se respecta

Adică? E ceva rău că am colegă? E ceva rău că atunci când am o programare de exemplu să răspundă la telefon? Ok,in cazul ăsta...Voi răspunde numai Eu!!!
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adică? E ceva rău că am colegă? E ceva rău că atunci când am o programare de exemplu să răspundă la telefon? Ok,in cazul ăsta...Voi răspunde numai Eu!!!

 

o decizie inteleapta si de bun simt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti city
  • Oras:bucuresti city

Gelu noi am vb și pe PM și ți-am vorbit "scris" destul de frumos,am și colegă ,și când am programare de exemplu,ea răspunde la telefon! Îmi cer scuze daca ceva te-a deranjat,dar de vorbit la telefon vorbesc foarte ok și nu grăbesc pe nimeni!

ok. invat-o sa vorbeasca sau schimba secretara ca tu ai de pierdut nu eu

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

ok. invat-o sa vorbeasca sau schimba secretara ca tu ai de pierdut nu eu

Înainte de toate mi-am cerut scuze,in al 2-lea rand nu sunt vreo vedetă ca sa am secretara,am o singura colegă si atât! Luând în vedere aceste considerente ,voi răspunde eu personal! Și ca să eviți anumite neplăceri , folosește cu încredere P.m -ul pentru că ai acest drept,sau revino cu un telefon sau nu, decizia este a ta și o respect! Zi frumoasă!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Buna.Intentionez sa iti fac o vizita.Am cateva zile treaba prin Bucuresti.Doresc sa stiu un program si sa imi comunici un nr de telefon.Totodata doresc sa imi spui daca maine ai ceva timp liber.Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Salutare,

 

Am contactat-o pe d-soara, foarte amabila mi-a zis 200 finalizarea si 300 ora dupa care mi-a inchis telefonul.

Asta da comportament de TOP.

Toate bune!

Scurt şi la obiect =))

Şi alea din cuiburile de fast fuck au mai multă dulceață în grai :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Înainte de toate mi-am cerut scuze,in al 2-lea rand nu sunt vreo vedetă ca sa am secretara,am o singura colegă si atât! Luând în vedere aceste considerente ,voi răspunde eu personal! Și ca să eviți anumite neplăceri , folosește cu încredere P.m -ul pentru că ai acest drept,sau revino cu un telefon sau nu, decizia este a ta și o respect! Zi frumoasă!

Sa înțelegem că secretara/colega a fost centralistă în tinerețe ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Buna.Intentionez sa iti fac o vizita.Am cateva zile treaba prin Bucuresti.Doresc sa stiu un program si sa imi comunici un nr de telefon.Totodata doresc sa imi spui daca maine ai ceva timp liber.Multumesc

Bună să îți fie inima :* Încep după ora 12:00 și stau cam până la miezul nopții ! 0722742326! Mulțumesc și eu!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Bună să îți fie inima :* Încep după ora 12:00 și stau cam până la miezul nopții ! 0722742326! Mulțumesc și eu!

Super.O sa ne vedem dupa ora 10-11,...poate chiar 12 noaptea ca atunci termin eu treburile.Deplasari faci?

Link spre comentariu

Vizitator deliaro
Reputație: 0

Super.O sa ne vedem dupa ora 10-11,...poate chiar 12 noaptea ca atunci termin eu treburile.Deplasari faci?

Ideea ESTE să suni în timp util și să stabilim o eventuala programare la a mea locație (doar) ;) dacă nu răspund,te-aș ruga sa revii asupra apelului ulterior,dat fiind faptul că s-ar putea sa fiu ocupată cu altă programare!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...