Sari la conținut

Cel mai bun sex oral din Bucuresti 0737439019


Postări Recomandate

Vizitator deliaro
Reputație: 0

asa ...cum? :hmmm

Miki , pentru bârfe și alte lucruri care nu fac altceva decât offtopic inutil folosește cu încredere Pm-ul și discutați ! Mulțumesc și o zi bună!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miki , pentru bârfe și alte lucruri care nu fac altceva decât offtopic inutil folosește cu încredere Pm-ul și discutați ! Mulțumesc și o zi bună!

esti nervoasa...te-am mirosit :rax2

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

ce plictiseala

eu nu mă plictisesc niciodată kiwi :* ascult muzică sau un audio book :) sau fac ce știu eu mai bine,dar nu pe bandă rulantă, omenește ;) weekend plăcut :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

eu nu mă plictisesc niciodată kiwi :* ascult muzică sau un audio book :) sau fac ce știu eu mai bine,dar nu pe bandă rulantă, omenește ;) weekend plăcut :*

Audio book !?

Nu iti place sa citesti?

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut!


 


Atentie!!! Induce in eroare prostituata respectiva.


 


Vorbesc de servicii, care lasa de dorit, varsta declarata, nu este cea reala (estimez 30+), este si un pic grasa (se va mai ingrasa in curand), si sanii plini de grasime.


 


POSTEAZA O POZA A CORPULUI!!! AI CURAJ???Am semnalat si ceva probleme psihice (vezi mimica si gesticulatie mai ales in timpul actului).


 


Isi suge degetul mare... etc.


 


Spune membrilor de aici, ce se intampla in ghetourile din Giurgiu, in timpul adolescentei tale nefericite si traumatizante.


 


 


 


Tungsten!


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Salut!

 

Atentie!!! Induce in eroare prostituata respectiva.

 

Vorbesc de servicii, care lasa de dorit, varsta declarata, nu este cea reala (estimez 30+), este si un pic grasa (se va mai ingrasa in curand), si sanii plini de grasime.

 

POSTEAZA O POZA A CORPULUI!!! AI CURAJ???Am semnalat si ceva probleme psihice (vezi mimica si gesticulatie mai ales in timpul actului).

 

Isi suge degetul mare... etc.

 

Spune membrilor de aici, ce se intampla in ghetourile din Giurgiu, in timpul adolescentei tale nefericite si traumatizante.

 

 

 

Tungsten!

 

Dacă ai face tu o recenzie completă, nu crezi că ar fi mai bine? 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...