Sari la conținut

Cel mai bun sex oral din Bucuresti 0737439019


Postări Recomandate

am fost, cu programare telefonica la plezneala, din pripa, respectata.

locatia ok, la zepter, bloc ok, baie in care gelurile erau pe sfarsite, in holul de la intrare o masuta si ceva scaune sa stam un pic sa vorbim, patul e special pt futai, dar cam scartaie in anumite pozitii... 8

ea, o fata simpatica. ochi frumosi, sani frumosi, carnea tare pe ea, pasa rasa si curata, fundul apetisant si cu acces direct. nu arata ca o diva, se poarta ca o fata din gasca, de gasca si mie mi-a placut, ca a fost directa si ca a facut ce a promis, cu dedicare. sa nu uit... limba e ceva ce nu am mai vazut si simtit si cred ca merita cel putin o data in viata un oral cu ea si un fk... pt mine o fata de 8,5-9

prestatia, dupa dus, a fost un oral neprotejat cu de toate, umed, cu viteze diverse, cu atentie la oute si cu deep, cu limba facand tot felul de chestii f interesante, ca atare primul numar a fost CIM. apreciez ca s-a mai jucat vreo 30 de secunde inainte de a-mi trimite copiii la servetel.

dupa o tigare si o discutie simpla si placuta, al 2lea numar a debutat cu mine care am explorat pasa, tate si fk, pana ce gigel s-a trezit, a trecut ea la un ON tot foarte bun, am imbracat pe gigel in cauciuc si dai la NP misionar, pe la spate, din lateral, apoi anal (protejat, bineinteles) de la spate si umeri-craci apoi din nou ON apoi din nou normal pana am terminat in cauciuc la un misionar.

note

ON cu CIM 10+++

NP 10

AP 9-10

mie unul mi-a placut f mult prestatia participarea fk-ul real si mai ales ORALUL

de revenit.

halat 300/h/2 numere

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

:hi3 Locație: Bulevardul unirii, Zepter! :) Contact: 0722742326 :*

Servicii:

Sex oral Deepthroat

Facefuck

Finalizare orală

Anal&normal protejat

69, diferite poziții

french Kiss

dominare activă

Dirty talk,Gfe,pse,cim,cob,masaj erotic,de relaxare, prostatic!

la alegerea ta sunt soft sau hard!

Vă pupă Zorro aka Delia :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
E clar! Esti dement daca ai stat sa cauti o cura de slabire si s-o postezi aici. Cat de patetic poti fi!?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...