Sari la conținut

Cel mai bun sex oral din Bucuresti 0737439019


Postări Recomandate

Vizitator deliaro
Reputație: 0

:hi3 Locație: Bulevardul unirii, Zepter! :) Contact: 0722742326 :*

Servicii:

Sex oral Deepthroat

Facefuck

Finalizare orală

Anal&normal protejat

69, diferite poziții

french Kiss

dominare activă

Dirty talk,Gfe,pse,cim,cob,masaj erotic,de relaxare, prostatic!

la alegerea ta sunt soft sau hard!

Vă pupă Zorro aka Delia :*

 

 

 

 

 

Dragă cititor... după a mea gură nerăbdător :kiss3

5 martie-15 martie promoție

150 finalizarea

250 ora :pepsi :icecream

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Nu înțeleg de ce nu-mi mai răspunzi la telefon !!am vb o data mai demult la tel si mi ai zis ca mi ai citit recenziile si ca poate nu esti ceea ce caut eu....as fi vrut sa te vizitez...dar daca nu dorești ...respect decizia ta

hmm țzukuți pula ta ...dă-mi un mesaj privat aici pi forum și o rezolvăm noi cumva :)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest Romania
  • Oras:Bucharest Romania

Salut...acum câteva zile am fost in vizita la domnișoara cu ”limba ascuțită” aflata in zona Zepter. Apartamentul este la un etaj superior foarte întunecos pentru atmosfera pe care o notez cu 7, patul nu detinea lenjerie am folosit prosopul din dotare, după prezentarea ofertei de primăvară (Oral + normal+ alte cuvinte murdare+Delia) am constat ca momentan analul nu mai face parte din program nefiind amator am mers mai departe si am constat ca Delia este o fata bine cu câteva kg in plus si un apetit ridicat la dialog. Baia este curata cu afișe de informare hazlii, in dormitor Delia a prestat un oral de nota 9 fără prezervativ, iar normalul cu prezervativ a fost de nota 8. Delia este plăcută si foarte amabila. Finalizarea a fost orala iar la final am plătit 250 de biștari pentru maxim o ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Salut...acum câteva zile am fost in vizita la domnișoara cu ”limba ascuțită” aflata in zona Zepter. Apartamentul este la un etaj superior foarte întunecos pentru atmosfera pe care o notez cu 7, patul nu detinea lenjerie am folosit prosopul din dotare, după prezentarea ofertei de primăvară (Oral + normal+ alte cuvinte murdare+Delia) am constat ca momentan analul nu mai face parte din program nefiind amator am mers mai departe si am constat ca Delia este o fata bine cu câteva kg in plus si un apetit ridicat la dialog. Baia este curata cu afișe de informare hazlii, in dormitor Delia a prestat un oral de nota 9 fără prezervativ, iar normalul cu prezervativ a fost de nota 8. Delia este plăcută si foarte amabila. Finalizarea a fost orala iar la final am plătit 250 de biștari pentru maxim o ora.

mulțumesc :* te pup la pulă cum știu eu :)

În aprilie schimb locația,sper să îți placă :D

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Astăzi este ultima zi de promoție 150/250 :)

Mâine actualizez prețurile și sper sa fie toată lumea mulțumită :p

O zi frumoasă va doresc ;)

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

:hi3 Locație: Bulevardul unirii, Zepter! :) Contact: 0722742326 :*

Servicii:

Sex oral Deepthroat

Facefuck

Finalizare orală

Anal&normal protejat

69, diferite poziții

french Kiss

dominare activă

Dirty talk,Gfe,pse,cim,cob,masaj erotic,de relaxare, prostatic!

la alegerea ta sunt soft sau hard!

Vă pupă Zorro aka Delia :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...