Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

cel mai bun sex oral din Bucuresti 0737439019

Recommended Posts

Guest popescouy

Buna Delia, ca turist, este posibil sa te vizitez? mi-ar place foarte mult. Am încercat să ajung la tine, fără succes. Cum se face ? Nu vorbesc romaneste din pacate. Mulțumesc

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna ziulica, ma rugat Delia.ro, sa va comunic ca este disponibilă!! Ea momentan, nu poate intra pe contul ei!!! O zi plăcută!!!

Oameni si soareci de jhon steinbeck Sa ucizi o pasare cantatoare deHarper lee

Posted Images

În atenția celor care îmi scriu pe WhatsApp...mai e valabil anunțul... câteva detalii?

Detalii, programări doar telefonic 🤗

Am pretenții de la voi de bun simț așa cum și voi aveți de la mine... Respectați Programările!

Seară frumoasă tuturor 🥂

inCollage_20211015_053232614.jpg.dfa96b0293ed766474dd91d66934b4b6.jpg

• Like 1

Am cam lipsit nemotivat și le mulțumesc celor care mă caută și au un vocabular frumos și de bun simț... 

Revin sâmbătă la birou💋 Vă aștept cu drag🥂

De săptămâna viitoare voi face tot posibilul să revin la un program normal și cursiv 🙏

• Like 3

Buna Delia,

Am incercat sa te sun in seara asta. As vrea o programare pt sambata seara. Sunt in trecere prin capitala si as vrea sa te vizitez. La primul apel nu ai raspuns iar la al 2 mi-ai bagat ocupat. Citisem mai in urma pe topic ca nu prea primesti clienti noi. Nu vreau nici sa deranjez cu apeluri in repetate randuri. Am vreo sansa sa fac vreo programare ? Intreb pt a mai incerca sa te prind la telefon. Daca nu exista posibilitate, macar sa nu mai deranjez degeaba sa te fac sa-ti pierzi timpul. Seara faina sa ai ! Kiss

• Inimioara 1
Acum 27 minute, shakalaka1159 a spus:

Buna Delia,

Am incercat sa te sun in seara asta. As vrea o programare pt sambata seara. Sunt in trecere prin capitala si as vrea sa te vizitez. La primul apel nu ai raspuns iar la al 2 mi-ai bagat ocupat. Citisem mai in urma pe topic ca nu prea primesti clienti noi. Nu vreau nici sa deranjez cu apeluri in repetate randuri. Am vreo sansa sa fac vreo programare ? Intreb pt a mai incerca sa te prind la telefon. Daca nu exista posibilitate, macar sa nu mai deranjez degeaba sa te fac sa-ti pierzi timpul. Seara faina sa ai ! Kiss

Ne auzim mâine eventual 😘

Acum 2 ore, shakalaka1159 a spus:

Super. Multumesc frumos pt raspuns. O sa mai incerc maine sa te sun dupa ora 13:00 ( am vazut ca de obicei dupa ora asta primesti apeluri pt programari ), daca e ok si pt tine. 😘😘😘

Să îmi spui ultimele 3 cifre de la Nr să știu că ești tu și dacă nu pot răspunde la timp te pot suna eu 😘

17 hours ago, deliaro_deep said:

Să îmi spui ultimele 3 cifre de la Nr să știu că ești tu și dacă nu pot răspunde la timp te pot suna eu 😘

Bunaaaa Delia. 524 sunt ultimele cifre. Toata dupamasa si inclusiv toata seara sunt singur asa ca ma poti suna oricand. Acum am putut intra pe forum. O sa incerc sa te sun. Zi faina. Kiss 

• Inimioara 1
La 19.11.2021 la 14:54, shakalaka1159 a spus:

Bunaaaa Delia. 524 sunt ultimele cifre. Toata dupamasa si inclusiv toata seara sunt singur asa ca ma poti suna oricand. Acum am putut intra pe forum. O sa incerc sa te sun. Zi faina. Kiss 

Mulțumesc frumos pentru vizită și cadou...cu cartea chiar m-ai nimerit unde trebuie 😌

Salutări la frații mei motani 😍

Acum 8 minute, pustiu80 a spus:

nu e mai simplu sa rasp la whats? ca asa te sunt de 2 sapt si nimic

În general răspund pe WhatsApp persoanelor pe care le cunosc sau au mai fost la mine....de asta prefer să vorbesc la telefon...când lucrez scriu aici...când nu...nu scriu 🥂

• Like 1