Sari la conținut

Giulia Noua în Bacău!


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Mulțumesc frumos pt recenzie te pup și te mai aștept

Cu siguranta o sa revin cand o sa-mi permita timpul si bugetul , nu sunt fiul lui Patriciu din pacate ca te luam in Bora Bora :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Apropo de tina colegu am si eu ceva intrebati daca ai zis ca ai vizitat.o Pozele de pe publi 24 sunt reale arata bn merita vizitata ,ofera servici de calitate sau e doar o aluzie

Pare super ok in poze si ma gandeam sai fac o vizita de asta pun atatea intrebari???

Multumesc

Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Apropo de tina colegu am si eu ceva intrebati daca ai zis ca ai vizitat.o Pozele de pe publi 24 sunt reale arata bn merita vizitata ,ofera servici de calitate sau e doar o aluzie

Pare super ok in poze si ma gandeam sai fac o vizita de asta pun atatea intrebari???

Multumesc

Colegule să știi că nu e o "aluzie" optica! Poți "să-i" pui câte " întrebări vrei!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

ai vizitat-o??pareri?

Lasa tu corectarile ortografice si spune.mi daca o sti si ai vizitat.o zi.mi e de vizitat tina sau sunt bani aruncati in vant???...

Asta chiar ar fi de citit.... o conversație între dragonul12 și narcissefu87 e ceva ce va intra în analele curvasariei si forumului! :) :) :)

Link spre comentariu

Asta chiar ar fi de citit.... o conversație între dragonul12 și narcissefu87 e ceva ce va intra în analele curvasariei si forumului! :) :) :)

bai focsani ia vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga tu peste tot pe unde nu-ti fierbe oala! Bine?? Creca ai fi tu smecherul forumului....
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

M-am vazut cu domnisoara  dar nu am ramas.De ce ? O finalizare = 15 min =150 lei ,deci 10 lei - minutul .Nu este nici WOW !,parerea mea .Apartamentul este in spatele  benzinariei MOL . Inca functioneaza in oras sloganul "easy money"

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Nu te supara dar cu 150 u ai fi vrut sa mă iei și de nevasta sincer ....pai dacă u consideri caci cu 150 de lei te va tine cnv 40 de minute cum cum ai fi vrut u cred ca te cam inseli ...ținând cont ca pozele sunt reale dc ai mai venit dacă nu sunt pe gustul tău ?o zi cât mai buna sa ai

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Nu te supara dar cu 150 u ai fi vrut sa mă iei și de nevasta sincer ....pai dacă u consideri caci cu 150 de lei te va tine cnv 40 de minute cum cum ai fi vrut u cred ca te cam inseli ...ținând cont ca pozele sunt reale dc ai mai venit dacă nu sunt pe gustul tău ?o zi cât mai buna sa ai

Deci : 1. Nu am cerut 40 min cu 150 , tu ai recitat ca vrei 150 lei ptr 15 min si eu am zis pas . 2. Never nu vreau o nevasta ca tine . 3. Din calupul de poze - din prezentare , cred ca din cele 4 poze doar ultimile doua sunt ale tale .Spor la "succesuri" ! Sa ai
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...