Sari la conținut

.


Vizitator carina_

Postări Recomandate

  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Hei ! Săptămâna viitoare am deja programari iar cealaltă o sa iau o mica pauza . Va pup, ne citim apoi :*

Vacanta frumoasa iti dorim sa ai!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hei ! Săptămâna viitoare am deja programari iar cealaltă o sa iau o mica pauza . Va pup, ne citim apoi :*

Am o întrebare "tehnica" : ce se întâmplă în cazul în care ti se anulează o rezervare (sunt rezervări făcute cu o-doua sapt. înainte, ar trebui să ți se întâmple)... am putea să avem un noroc-chior să reușim o programare in aceeași zi?....sau de pe o zi pe alta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carina_
Reputație: 0

Am o întrebare "tehnica" : ce se întâmplă în cazul în care ti se anulează o rezervare (sunt rezervări făcute cu o-doua sapt. înainte, ar trebui să ți se întâmple)... am putea să avem un noroc-chior să reușim o programare in aceeași zi?....sau de pe o zi pe alta

Ar putea .. dar mai greu cu programarile "din scurt" .. dacă mi se anulează o programare nu-i un capăt de lume.. timpul respectiv pot sa stau si sa meditez la nemurirea sufletului .

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am o întrebare "tehnica" : ce se întâmplă în cazul în care ti se anulează o rezervare (sunt rezervări făcute cu o-doua sapt. înainte, ar trebui să ți se întâmple)... am putea să avem un noroc-chior să reușim o programare in aceeași zi?....sau de pe o zi pe alta

Atunci intervine ISU, se declara Cod Rosu de urgenta...ce intrebari pui si tu!

 

PS Norocul-chior..nu poate fi intalnit in medii umede :blushing2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Buna ziua,

 

Am fost si eu la Carina_... Acum ce sa zic, cred ca a fost o combinatie de noroc si moment ales pentru mesaj (SMS), cert este ca am reusit sa obtin o programare intr-o saptamana.

Una peste alta, eu m-am dus chitit si cu asteptari destul de mari, (avand in vedere atat prezentarea d-rei cat si recenziile de pe-aici) si pot sa spun ca m-au fost satisfacute pe deplin. Cum sunt egoist la faza aceasta, plus ca nu am talent la scris "artistic" nu am sa detaliez actiunea.

 

Ce va pot spune este nici o clipa nu am avut din partea ei impresia ca s-ar grabi, Iti da timp sa intri intr-un ritm de conversatie (daca asta vrei), tatoneaza/tachineaza discret pentru a descoperi ce te anima, nu forteaza nota daca observa vreo rezerva. 

 

Dupa parearea mea, Carina cred ca este intruchiparea notiunii romantate de "curtezana" - spirituala, volubila, lipicioasa, educata, provocatoare, dezinvolta - practic devine ce-ti doresti, pe masura ce te descopera si o face in primul rand fara sa manifeste (cel putin nu vizibil) acea "detasare profesionala" atat de pacatoasa in breasla asta.

 

Note (c-asa-i regula pe-aici)

 

Locatia:

Odata ce primesti detaliile, se ajunge foarte usor 8

 

Parcare 6.5 - aici depunctez de afurisit ce sunt, oricum cei ce-si fac programare/ reprogamare la Carina vor veni rostogolindu-se pe coaie de la gara daca e nevoie - eu am parcat tocmai la Universitate in subteran , vis-a-vis de Batistei - suficiente apoi 5' de mers pe jos la miezul zilei sa ma umplu de transpiratie drace', deh...

 

Interior: 9+ Aerisit, placut, luminos, n-are de ce sa se ascunda domnisoara, loc de tavaleala din belsug

 

Modalitate de contact: pentru mine SMS si un dram de noroc

 

Oral: 9+

Normal - de re-evaluat, daca voi mai avea ocazia, n-am prea fost la inaltime...

Corp - 9 foarte frumos sculptat, naturala, toate rotunjimile cu masura, la locul lor...

Ochii - 10 ahhh, ochii ...

Igiena - 10, nimic de reprosat

Atitudine - 10 felicitari!

GFE - 9+ ai ce vorbi, imi pare ca poate dezvolta dezinvolt orice subiect, oricum eu primele 5 minute am fost cam mut (dupa standardele mele...)

Halat: 250l/75 minute - eu am depasit oleaca timpul dar nu mi-a dat o nici o clipa de inteles ca trebuie sa o iau din loc - chiar si cand m-am uitat eu ostentativ la ceas... plus ca nu-mi  venea mai deloc sa plec

 

Pentru cei care spun ca este dominanta - cutez sa afirm ca se muleaza pana la un punct pe ceea ce simte ca ar fi preferintele fiecaruia, si aici este plusul, faptul ca nu actioneaza dupa sabloane, ceea ce inseamna ca poti sa intri untr-un joc de explorare impreuna...

 

Concluziile -  le trage fiecare ... pentru mine? Jackpot!

Mie unul mi-a facut placere teribil sa o cunosc, nu-mi fac iluzii in ceea ce priveste reciproca, insa tare mi-as dori sa am ocazia sa o revad.

  • Like 14

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:amanta
  • Oras:amanta

Și am plecat .. săptămâna viitoare o sa iau o mica pauza.. sa aveți grija de voi și distracție plăcută ( cine o sa se distreze ). Sa ne auzim cu bine !

PS. Foarte foarte răi oamenii de pe forum .. mulțumesc frumos ce pot spune .. NU sunt nici deșteaptă , frumoasa nici atât "de aia cer doar 250" ( îmi cer scuze ca te-am jignit cu asa preturi mizerabile ) ma dar sigur nu sunt nici "tuta" .. atâtea jigniri gratuite și nu cred ca am greșit cu nimic .. cel puțin nu celor care o fac . Prezenta mea deranjează atât de mult ? Sau pur și simplu e o plictiseala continua ? M-am gândit sa-mi fac cont rosu sa șterg tot ce nu e recenzie .. desigur atunci voi fi acuzata ca șterg și recenziile negative .. niciodată nu o sa fie toată lumea mulțumită ..

Si asta nu e nimic....sa vezi atacuri mai tarziu :)))),cu "armament greu"

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Și am plecat .. săptămâna viitoare o sa iau o mica pauza.. sa aveți grija de voi și distracție plăcută ( cine o sa se distreze ). Sa ne auzim cu bine !

PS. Foarte foarte răi oamenii de pe forum .. mulțumesc frumos ce pot spune .. NU sunt nici deșteaptă , frumoasa nici atât "de aia cer doar 250" ( îmi cer scuze ca te-am jignit cu asa preturi mizerabile ) ma dar sigur nu sunt nici "tuta" .. atâtea jigniri gratuite și nu cred ca am greșit cu nimic .. cel puțin nu celor care o fac . Prezenta mea deranjează atât de mult ? Sau pur și simplu e o plictiseala continua ? M-am gândit sa-mi fac cont rosu sa șterg tot ce nu e recenzie .. desigur atunci voi fi acuzata ca șterg și recenziile negative .. niciodată nu o sa fie toată lumea mulțumită ..

Sub nici o formă nu ai cum să o egalezi pe Roberta la nesimțire...!

 

Îți dau un sfat (gratis, pentru moment, mai încolo o să te coste): dacă vrei să stai mai liniștită, MĂREȘTE TARIFUL !!! Numa' pentru Marean, Trolebuz și Picon să-l ții pă loc. Dă mine nu mai vorbesc.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sub nici o formă nu ai cum să o egalezi pe Roberta la nesimțire...!

 

Îți dau un sfat (gratis, pentru moment, mai încolo o să te coste): dacă vrei să stai mai liniștită, MĂREȘTE TARIFUL !!! Numa' pentru Marean, Trolebuz și Picon să-l ții pă loc. Dă mine nu mai vorbesc.

 

Picon e moș. Până-l rezolvă o trec nădușelile. Pentru el să crească tariful. Sau și mai bine: să nu-l primească, ce plm...

  • Minus 2
Link spre comentariu

Picon e moș. Până-l rezolvă o trec nădușelile. Pentru el să crească tariful. Sau și mai bine: să nu-l primească, ce plm...

 

topicul asta incerci sa-l strici?

carina se fute cu pasiune, nici asa nu-i bine; e coada la ea

in opinia ta tb sa primeasca 20 pe zi.

mergi la damele de 150 de oiro si le futi cand ai chef

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu...de povestit nepotilor,dar astept sa mai creasca!

Magheru,aproape de fosta cofetarie Scala,un apartament dragut,curat,renovat modern.

Fata nu e frumoasa dupa gustul meu,e draguta,are niste ochi care te baga in boala,e slim,niste sani superbi,corp frumos.

Am stat cam 75 de minute,timp in care s-au intamplat multe si placute.Am avut impresia ca ne stiam de o viata.Are multa scoala in ea,nu stiu cand a avut timp sa acumuleze atat,ca e foarte tanara.Nu-mi place sa detaliez actiunea,dar...a fost ceva ce greu poti gasi la fetele de pe forumul asta.Deci:

Locatie-pe afara groaznica,apartamentul curat si frumos pe interior.

Fata-8 spre 9,asta pentru ca sunt exigent.Este slim,corp armonios,sani frumosi...iar ochii...

Igiena-10

Oral NP- 9++ poate cel mai bun primit de mine,cu de toate.

Normal-9,chiar nu stiu cand a putut acumula atata experienta.Si nu am incercat prea multe pozitii...

GFE-10++

250 ron pentru o ora si ceva,pe care o vrei repetata cat mai curand.Dar e complicat,la 3 clienti pe zi...

In concluzie,o fata care stie ce vrea si care stie sa faca totul pentru ca tu sa te simti minunat la ea.

Hai,mai stati si pe acasa si vedeti ca au aparut fete noi la acel minunat top!

  • Like 11
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

Stam acasă ce pulile noastre să facem ?! :(

Dacă pleacă în vacanță când aveam și noi programare :(

N-auziși bre ca are un loc liber in Noiembrie, a scris un nene in recenzie mai sus.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai baieti,nu disperati!Rabdare si tutun...speranta moare ultima.

Da bre inteleg....... da' intreaba-l pa troleibuz cum urc scarile ..............  :(

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...