Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Prima vizita la Clara, merita, intr-adevar un review. Am sa sar peste comentarii legate de locatie, modalitatea de rezervare, si alte detalii care au mai fost descrise anterior, cu exceptia unui aspect mai putin placut legat de faptul ca mai nou esti intrebat la interfon cine esti si la cine ai programare, lucru care poate deveni incomod, daca sunt si alte persoane in preajma.

 

Clara este o fata miniona, cu sanii mici, dar frumosi, fund usor bombat, par cretz si o linie a corpului magica, care te izbeste in momentul in care se dezbraca. Am ales varianta de 30 min. pentru ca atat permitea timpul. S-a axat destul de mult pe partea erotica, masajul de relaxare fiind sacrificat aproape total, ceea ce nu m-a deranjat, avand in vedere ca timpul era scurt. Nu a folosit mult ulei, turnand doar in partile corpului pe care intentiona  sa le foloseasca in momentul urmator, cum ar fi sanii ei. Saruta si linge pe spate, fese, sani. Simuleaza sexul oral si vorbeste oarecum "dirty". Se joaca cu mintea ta, facandu-te sa-ti imaginezi tot felul de lucruri. Permite atingeri pe tot corpul. In momentul in care s-a intors in clasicul "69", a fost cam greu sa rezist privelistii si am finalizat rapid. 

 

Locatie: 7(zona foarte circulata, cu putine locuri de parcare, iar vila arata destul de saracacios din exterior) 

Tipa: 10,  nimic de reprosat.

Pret: 120 pt 30 min (fair!).

Masajul relaxare: N/A

Masajul erotic: 9 (gfe ridicat, usor pervers)

Camera si curatenia: 9 (imi place atmosfera din camere si modul in care au fost re-decorate cu tablouri mici)

 

O recomand si foarte probabil ca voi reveni. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andrei_plesoiu
Reputație: 0

Buna Andrei,

 

din pacate pentru noi Daria a incheiat acest frumos capitol, ne bucuram ca a facut parte din echipa noastra si ii dorim mult succes in continuare.

Multumesc frumos pentru raspuns!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...