Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

  De ceva timp, libidoul meu este in scadere si pentru revigorare mi-am propus ceva placut si relaxant. Am decis astfel sa revizitez salonul meu preferat, Amazonia, pe unde bantuisem fervent in anii din urma, îndrăgostit fiind de o frumoasa maseoza...

 

  Am sunat intr-o sâmbătă că atunci sunt si eu mai liber, iar pretul masajului erotic nud este doar 120 de lei pe oră. Primul telefon a fost de informare si am aflat ca toata echipa este noua, iar la datorie erau Ana - Maria, Elvira (parcă) si Corina.  Nu le stiam, aşa că am ezitat si am zis sa sun mai tarziu. Pe la patru pm am sunat si mi s-a spus ca toate domnisoarele sunt ocupate pentru orele urmatoare...ia uite dom'le ce îmbulzeală!!

Eram chitit totusi pentru o comuniune carnală si atunci am intrebat cand se va elibera prima fată. Am primit raspunsul ca peste o oră pot intra doar cu domnisoara Corina si am plecat spre salon cam fara chef, cu gândul că o sa dau peste vreo nasoală care nu are clienti. Eroare totală si o sa va spun de ce.

 

  Cu putin noroc in trafic am ajuns la locatia cunoscuta de pe Dr. Iacob Felix, aproape de Mac Donald's. Urc scarile, bat discret la usă si...surpriză, ma primeste o făptură cu aspect de zeiţă din Panteonul grecesc si care se prezintă simplu: Corina. Este o fată frumoasă, inaltă cam de 172 cm fara tocuri, cu forme apetisante de statuie clasică...dar, atentie, nu grasă, ci bună, buuună de tot. Are părul negru de grecoaica si pielea alba, doar usor solarizată cred. Ochii ei migdalati sunt căprui si are gura frumoasă, cu buze senzuale si pe care le foloseste din plin, însă doar in limitele impuse de politica (de fier) a salonului. De notat ca este doar de două saptamani in bransă, o prospatură...

Stabilimentul este exact cum il cunosteam, discret, curat, cearsafuri si papuci de unica folosintă. Este, ca intotdeauna, locul unde te duci doar pentru relaxare si  masaj erotic si unde nu are rost sa insisti pentru mai mult. No sex, boys !

 

  După duşul de rigoare, m-am asezat pe burta si zeiţa a început sa ma maseze sistematic . Masajul a fost bun, facut cu atentie si implicare, in timp ce am inceput sa discutam pe teme uzuale. Fata este desteapta  si are simtul umorului. Cred ca cel timorat eram eu, dar Corina m-a facut sa ma relaxez destul de repede. Masează corect si pentru a evita monotonia am primit si doua palmiţe delicate pe fund (io ma speriasem ca ma gândeam că o sa scoată cravaşa), apoi, tot in discutie fiind,  pe neasteptate am luat doua pupături pe fese spre liniştire...nice !

 

  A urmat un masaj body si i-am simtit trupul unduindu-se catifelat pe spatele meu...Fata are o piele fina, perfect epilată, cu o carnatie consistenta, ferma, plăcută. Îi simteam respiratia, şoaptele  si sânii si buzele si abdomenul si feminitatea ei tulburătoare pe care o simteam parcă deja umezita si care ma ametea cu feromonii ei,  pe care inca îi simt cumva si acum ... Acesta e parfumul de femeie, minunat...

 

  Surpriza majoră  a venit cand, odată intors cu faţa in sus, fata a început sa ma sărute  pe gură...eu sunt un pupacios, dar stiu ca nu am fost si în nici un caz nu mai sunt un Adonis si chiar daca ma străduiesc sa am o igiena cat mai buna, din decenţă nu initiez FK, ci las initiativa domnisoarei respective. De data asta, ne-am sărutat, sper, cu placere reciprocă...

m-am simtit ca in liceu, iubindu-ma cu o colega...superb! As fi vrut să o pot imbratisa si săruta la nesfârsit si am rugat-o sa întrebe daca mai pot sa raman incă oră. Din pacate, mai avea deja o programare, asa că am continuat rapid de unde rămăsesem...

  Îmi sugerase sa o sărut pe spate, asa ca am procedat ca atare, admirându-i formele frumos racordate, talia bine marcată si fundul bombat . Am coborât cu sarutarile pe spate, pe fese, pe coapse si intre ele, iar fata s-a intors si abia atunci am privit-o mai bine...I-am admirat sânii frumosi cu sfârcuri erecte, abdomenul suplu si coapsele desfăcute provocator, unde m-am prăbusit cu sărutări ca sa-i acord un omagiu piersicutei.

Demersul meu cred ca nu a fost in zadar, iar fata părea că se încălzise si începuse sa-şi lingă un sân...foarte excitantă mişcarea, bravo. Sper ca data viitoare sa pot sa iau doua ore ca sa-i pot oferi si eu pe îndelete un binemeritat orgasm...

Acum însă timpul trecea, asa că fata s-a urcat pe mine cu spatele, apasändu-mă cu mana tangential între fesele ei mişcătoare, până când i-am explodat pe spate în extaz, apoi a ramas lipită de mine ca o calda prietenă, până la duşul final. 

 

  Corina, eu iti multumesc pentru fiecare minut petrecut împreună în această oră de dragoste.

Felicit conducerea salonului pentru conditiile oferite si mai ales pentru conduita impusă fetelor.

 

  Ceva note:

 

Salon : 9+ (ceva zgomot pe hol),

 

Pret:120 lei /oră (sâmbăta)

 

Fata, aspect : 9 (sunt foarte exigent)

 

GFE cu FK : 10 (uluitor, unic)

 

Masaj relax. : 9 (este începatoare)

 

Body si erotic : 10 (cu felicitări)

 

 

Ce sa mai zic, fata este o sclipitoare speranţă si v-o recomand, desi cu o anumită retinere că aş păstra-o doar pentru mine!

 

Sa auzim doar de bune,

Mobil Dick

 

 

 

 

P.S. Corina, florile sunt pentru tine, cu drag !

http://www.floriincraiova.ro/flori-florarie-online/images/P/Cosulet-cu-flori_350.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bifat si prezentele mai noi ale salonului, Monica si Corina, am inca restante la Elvira:)) Nimic de zis, e clar ca managerul salonului este foarte atent la selectie. Fetele impresioneaza prin GFE, in rest, fiecare are si plusuri si minusuri, insa cu fiecare m-am simtit foarte bine, ceea ce ma face sa recomand cu multa caldura a salonul Amazonia ca fiind o locatie de top (Nota 9). Chiar daca este o recenzie neuzuala, la comun, cred ca le sunt dator fetelor si colegilor de forum:

 

Monica, miniona, foarte frumusica la fata, ochi veseli si zambareata, tehnica destul de buna, dar cu un mare dezavantaj: are respiratia cam grea.

Aspect: 9

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 9+

GFE: 10

 

Corina: 170cm, cam aspra la fata, dar cu un corp frumos fara sa aiba sani prea mari, tehnica excelenta, poate putin prea vorbareata.

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 9+

GFE: 10

 

As reveni si pentru Elvira:) In continuare sustin ca salonul a pierdut prin plecarea Denisei si Alinei...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat inca odata salonul.

 

Locatia: D r Felix curat ca intotdeauna, asternut de unica folosinta … samd toate bune

 

Detalii: Programare cu 30 min inainte (asta pt faptul ca am sunat pe la 10.45 AM.

In ultima vreme e cam greu sa obtii o programare in 30 min, daca vrei iti zic ca peste 2-3 ore.

 

Fiind o programare matinala, singura fata disponibila era Angela

 

Angela, o doamna, parerea mea 28-30 ani, inalta de 1.75 (asa e scris pe site) nimic iesit din comun la ea, fund destul de mare si carnos, sanii maricei dar moi de tot … chip normal … mi-a ramas senzatia ca am fost cu o doamna trecuta de tinerete  … … dar am avut un dialog placut cu ea, fara sa forteze conversatia, a fost f naturala …

 

 

Detalii despre serviciile prestate:

 

- Masajul de relaxare - nota 8 – nimic special, masaj peste tot cu cu doua exceptii --- mainile le-a sarit si pe spate a fost a durat f putin

 

- Masajul erotic - nota 10 – aici a fost totul ok … chiar daca fata nu este fotomodel … la capitolul asta a fost perfect .. ce a fost diferit fata de alte dati … se plimba cu buzele si cu limba cam pe tot corpul … intr-un mod deosebit, al ei … am ai avut parte de asa ceva si la alte saloane sau masueze ,,,, dar la Angela , mai aveam putin si-mi dadeam drumu, inainte de a ma intoarce … plm …  i-am zis sa o lase un pic mai moale … m-am intors …si a continuat schema cu linsul peste tot (mai putin pe penis) … f ok … pentru asta, am uitat de sanii moi,  la care am in general o senzatie neplacuta cand ii ating, fata continua cu masajul erotic …. pana cand termin

 Sedinta a durat cu  tot cu dusurile necesare ~ 65 min …

 

Tarifare: 100 RON  (topless) + 20 RON platiti de la inceput

 

Note:
Locatie:              10

Aspect fizic:       7.5
Masaj relxare:      8

Masaj erotic:      10

 

De revenit, eu o sa mai revin la Amazonia …. Iar la Angela daca nu am alte optiuni

 

 

Cu respect,

Mafci

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia: Dr Felix. In camera am gasit un asternut curat, de unica folosinta. Programare cu 1h inainte.

 

 

Maseuza - Elvira, o fata la aproximativ 24-25 de ani, inalta de 1.70-1.75, frumoasa la corp, sani fermi marimea 2. 

 

Temperament pasional, vorbareata cat trebuie sa fie. S-a implicat din primul moment in care a decurs sedinta de masaj.

 

 

Detalii servicii prestate:

 

- Masajul de relaxare - nota 9. A masat intreg corpul "cu abnegatie". E atenta la indicatiile oferite.

 

- Masajul erotic - nota 10. A fost foarte bine. Prima finalizare a decurs lejer, iar la adoua am crezut ca nu o sa faca fata, insa m-am inselat. A fost asa cum trebuie sa fie. Servicii de calitate.

 

 Sedinta cu doua finalizari - 60 de min

 

Tarifare: 150 RON , nud.

 

Note:
Locatie:              10

Aspect fizic:       8.5
Masaj relxare:      9

Masaj erotic:      10

 

Recomndare - De revenit atata timp cat se pastreaza nivelul de calitate a serviciilor. Merita.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

In ultimele saptamani am iesit din hibernare - m-am despartit de radar.

Stimulat de postarile lui AT am inceput un maraton erotic care este inca in curs.

Totusi in pauze m-am gandit ca un masaj e bine venit pentru refacere - asa ca sambetele am vizitat Amazonia.

Am avut ocazia sa testez doua domnisoare - Elvira si inca o domnisoara bruneta cu accent moldav.

 

Programare: In cele doua sambete programarea s-a facut usor - si s-a respectat ceas.

 

Locatie: In zona McDonalds Buzesti - un pic ciudata intrarea prin spatele imobilului.

Camera de masaj si baia au fost curate. Discretie - fetele sunt atente sa nu te ciocnesti de alt confrate.

 

Masaj relaxare: Ambele fete stiu sa practice un masaj de relaxare bun spre foarte bun.

Nu se grabesc si rezultatele se vad. Mai sunt unele mici minusuri dar overall ok.

 

Masaj erotic: Pentru mine lucrurile nu stau extraordinar aici in sensul ca ambele fete sunt ok - dar lipseste GFE-ul.

Saruturile - ptr mine factor determinant - lipsesc sau sunt false. Tehnica este buna iar finalizarile au fost cu ajutorul feselor si prin handjob. Un pic in exces uleiul.

Overall atitudinea e corecta dar nu exceleaza in vreun fel. Nu am primit un masaj erotic rau - nu ma intelegeti gresit - a fost doar corect - fara GFE-ul care sa ii dea stralucire si sa il faca sa fie memorabil.

 

Pret: 120 lei - 1H - oferta de sambata

 

Note:

Locatie - 9

Igiena maseuze - 10

Masaj relaxare - 8

Masaj erotic - 7

 

Concluzie: De revenit pentru masajul de relaxare - experienta erotica nu este insa memorabila pentru mine.

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna seara tuturor,

 

Eu vreau sa acord o bila neagra acestui salon, aparent in regula si serios, dupa parerea mea, formata in urma recenziilor de pe-aici. Lucrurile stau cam asa...am sunat in seara asta in jurul orei 19 pentru a face o pogramare, pe care am stabilit-o pentru ora 20-20.15 la CORINA (N-AM MAI FOST NICIODATA LA ACEST SALON, DAR DINTR FETELE DE PESITE, EA MA INSPIRA...DESI MI S-A COMUNICAT LA TELEFON CA SUNT 6 FETE IN ACEASTA SEARA), programare stabilita cu o domnisoara care s-a cam scremut sa-mi dea detalii despre servicii, salon, etc, iar cand a venit intrebarea mea referitoare la locatie...s-a blocat si mi-a pasat la tel o alta domnisoara care m-a lamurit si mi-a dat indicatii mai exacte.

 

Zis si facut, la ora 20.02 cobor din taxi la Mc-ul de pe Buzesti cu Dr. Felix...si ce sa vezi, telefonul suna, dar fetele cred ca amutisera toate fiindca n-au mai raspuns la telefon!

 

Concluzie: teapa de 2 bani si o mare bila neagra din partea mea pentru salon...care parea a se stradui sa faca ceva in aparenta!

 

Va salut!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Buna seara tuturor,

 

Eu vreau sa acord o bila neagra acestui salon, aparent in regula si serios, dupa parerea mea, formata in urma recenziilor de pe-aici. Lucrurile stau cam asa...am sunat in seara asta in jurul orei 19 pentru a face o pogramare, pe care am stabilit-o pentru ora 20-20.15 la CORINA (N-AM MAI FOST NICIODATA LA ACEST SALON, DAR DINTR FETELE DE PESITE, EA MA INSPIRA...DESI MI S-A COMUNICAT LA TELEFON CA SUNT 6 FETE IN ACEASTA SEARA), programare stabilita cu o domnisoara care s-a cam scremut sa-mi dea detalii despre servicii, salon, etc, iar cand a venit intrebarea mea referitoare la locatie...s-a blocat si mi-a pasat la tel o alta domnisoara care m-a lamurit si mi-a dat indicatii mai exacte.

 

Zis si facut, la ora 20.02 cobor din taxi la Mc-ul de pe Buzesti cu Dr. Felix...si ce sa vezi, telefonul suna, dar fetele cred ca amutisera toate fiindca n-au mai raspuns la telefon!

 

Concluzie: teapa de 2 bani si o mare bila neagra din partea mea pentru salon...care parea a se stradui sa faca ceva in aparenta!

 

Va salut!

 

Prietene am mers vreo 2 ani de zile la acest salon aproape saptamanal si NICIODATA nu am primit nici o teapa cu programarea, in schimb era foarte clar stabilit ca daca intarzii chiar si 2 minute sa anunt si chiar asa am facut de mai multe ori. De asemenea nu stiu vreodata sa fi facut programare la 20-20 si 15, era ori 20 ori 20 si 15.

Ce sa spun, ori a fost un accident, ori s-au tampit definitiv

 

L.E: sper sa nu se ia in nume de rau replica mea dar eu chiar stiam salonul asta ca un etalon de seriozitate a programarilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oau!!! Pentru Elvira de data asta... Am recenzat de mai multe ori acest salon, nu o sa ma mai refer decat la fata: foarte frumoasa, poate putin prea vorbareata fara sa deranjeze, si cu o tehnica bunicica:

Aspect: 9,5 (corp de cadana si un cur de te baga-n boala)

Relaxare: 9

Erotic: 9 (are un plus pentru faptul ca a incercat si o a 2-a finalizare pe parcursul unei ore, nu s-a multumit doar cu "o laba":))))

GFE: 9 (aici am depunctat faptul ca grija ei excesiva pentru igiena, se simte cateodata ca un act de usoara respingere, gen: iti pune un servetel pe brat ca sa nu se aseze cu capul pe mana ta cu posibile urme de ulei, sau te sterge cu spirt...)

Ii doresc mult success, si oftez in continuare dupa Denisa si Alina:)))))))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Hop si eu...

 

Ieri spre seara,avand un prieten in vizita la mine, am vrut sa-l bine dispun un pic asa ca i-am propus sa mergem la acest salon, care este destul de bine cotat pe aici...facut programare regulamentar ni s-a comunicat ora cand putem merge impreuna taoate bune si frumoase...ajuns la fata locului facem cunostinta cu domnisoarele, trei la numar sau de fapt 2 si jumatate ca sa spun asa, una dintre ele putea intra doar pentru o jumatate de ora si tocmai pe aceea a ales-o amicul..:) eu am ales-o pe Elvira .

Masajul ales de mine a fost cel de 150 ron, fara a mai cere detalii ne-am schimbat corespunzator si ne-am apucat de treaba, de fapt Elvira s-a apucat eu stand comod si profitand de mrejele ei ...a executat numai masaj erotic (la cererea mea) am mai spus forte rar fac masaj de relaxare in saloanele de masaj erotic.

Elvira arata bine in opinia mea, draguta la fata,inaltuta...o prezenta frumoasa numai ca noi doi nu am facut click sau acea chimie la care a facut referire...o fi fost ca ne-am zgariat amndoi eu cu barbuta mea de vre-o trei zile ea cu locul in care avusese parul pubian ...:)) taiat cu lama si crescut putin cat sa-l simti pe oo ...:))

 

Note explicative:

 

aspect fata - 8

 

masaj eroic -7 (si-a dat silinta, a incercat mai multe pozitii de masaj , mai multe tehnici de finalizare)

 

GFE- 6 (fara FK,fara cunii,fara ...fara....fara...corigent la chimie)

 

LOCATIE - 6 ( Lasand la o parte zona, chiar daca este la o aruncatuura de bat de guvern,zona este rau famata asta se stie...in vila destul de alambicat pana ajungi in apartament,apartamentul este mic pentru o asa activitate din cate am inteles nu au decat o baie pentru clienti la vre-o patru camere, fara un spatiu amenajat unde poti astepta pe cineva fara a fi vazut de alti clienti,baia un mare minus apa peste tot, prosop curat dar aspru usor invechit probabil de la numarul mare de spalari...de geaba iti dau papucei de hartie de unica folosinta daca in baie este apa pana la glezne...clar o locatie total ne functionala pentru astfel de activitati ,am asteptat sa intru la dus aproape 10 minute, domnisoara spunea ca sunt al clienti si tot asa , o situatie jenabila sa stai sa astepti ca prostu' ,la cele patru camere pe care le au trebuia sa aiba cel putin 2 bai pentru clienti )

 

Tarif - 150 lei - 30 minute masaj-10 minute stand - by

 

Nu recomand ...nici nu mai merg acolo ...poate doar daca vor schimba locatia...

  • Like 4
Link spre comentariu

bifat si eu pe ELVIRA

ASPECT un pic plinuta,solduri maricele,piele fina,sani frumnosi,draguta la chip

PRESTATIA f buna, mult erotism, initiativa,participare, schimbari de pozitii, cunnilingus acceptat, chiar initiat, dar...totul pe repede inainte,este grabita, cam in 12 minute eram deja plecat

 

TARIF 80 LEI/30 MINUTE

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

recomand masajul la Elvira... ce face fata asta e la limita dintre sex si masaj..... m-a sarutat peste tot, m-a lins (inclusiv pe testicule), s-a frecat de mine, s-a batut cu pula peste pizda, s-a frecat cu ea de lindic, arata senzational, inalta, carne tare, piele fina bronzata, se chinuie sa te finalizeze de cate ori poti intr-o ora... tot ce iti poti dori de la un masaj....

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 214
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri la Amazonia, si fiind disponibila doar Angela, am zis sa incerc si bine am facut.

Inalta, foarte supla si carnea tare , interesanta la figura si foarte amabila, este maseuza ideala pt un salon serios.

Masajul este bun , poate fi si mai soft si hard, in functie de preferinte. La partea erotica se descurca foarte bine , e calda, daca te porti cu atentie incepe sa se excite si ea intr un mod foarte interesant... . O experienta reusita. Tarifele cunoscute.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

 

Salut,

 

Amazonia este pentru mine salonul cu amintiri dragi...Daca aflati de Corina, dau o bere cu placere ; eu am evitat-o în ultima vreme doar ca sa nu ma îndrăgostesc (din nou)...uite ca am pierdut-o, help me please, thx...macar sa mai ştiu ceva de ea...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe Corina o aveam si eu pe lista... Pana acum am intrat cu Nicole, Elvira, Adelina,Cristina si Simona. Cu Elvira si Nicole m-am simtit cel mai bine pana acum, dar observ doua tentatii noi pe site: Irina si Oana :D poate e timpul sa mai fac o vizita, pana acum nu am plecat niciodata dezamagit de la acest salon, cum am plecat de la salonul ala care are multe postere pe toti stalpii..

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu la Irina, este o papusica de fata care are multe de invatat la capitolul masaj  erotic

 

Irina, de nota 8,  naturala, pe la 18 de ani, subtirica , 1.60, fund frumos de pustoaica, carnea tare , sani .. sa zic ca nu sunt mari, are un chip copilaros dar din pacate la masajul erotic sta prost de tot ... la modul ca incearca sa faca laba cat mai mult, sa nu  oboseasca, apoi la final, sta si se uita la stropitoare, cu teama, sa nu se murdareasca prea mult … nasol, taman cand trebuia sa-I acorde mai multa atentie, fuge la 2 metri dea ea …. cu scuzele de rigoare …. ca-i la inceput

 

Pt masajul erotic dau nota 4

 

Din motive personale (timp lipsa) n-am mai stat sa beneficez si de masaj de relaxare

 

Cu respect

Mafci

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: -474

Am fost eu la Irina, este o papusica de fata care are multe de invatat la capitolul masaj  erotic

 

Irina, de nota 8,  naturala, pe la 18 de ani, subtirica , 1.60, fund frumos de pustoaica, carnea tare , sani .. sa zic ca nu sunt mari, are un chip copilaros dar din pacate la masajul erotic sta prost de tot ... la modul ca incearca sa faca laba cat mai mult, sa nu  oboseasca, apoi la final, sta si se uita la stropitoare, cu teama, sa nu se murdareasca prea mult … nasol, taman cand trebuia sa-I acorde mai multa atentie, fuge la 2 metri dea ea …. cu scuzele de rigoare …. ca-i la inceput

 

Pt masajul erotic dau nota 4

 

Din motive personale (timp lipsa) n-am mai stat sa beneficez si de masaj de relaxare

 

Cu respect

Mafci

Salut! Mafci, spune-ne, te rog si parerea ta...este conlocuitoare? Eu am vazut-o si asa am avut impresia...nu m-am bagat ca sa nu stric reputatia fetei si a salonului, insa vreau sa stiu ce crezi si tu! Numai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut! Mafci, spune-ne, te rog si parerea ta...este conlocuitoare? Eu am vazut-o si asa am avut impresia...nu m-am bagat ca sa nu stric reputatia fetei si a salonului, insa vreau sa stiu ce crezi si tu! Numai bine!

 

am avut aceiasi dilema ... bate o idee, dar genul ala cu piele alba ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Seara buna!

 

Dupa interventia mea de mai sus, azi mi-am dat seama ca a trecut ceva timp de cand nu am mai fost la Amazonia si am decis ca e timpul pentru o reintoarcere.Am sunat pentru o programare si am intrebat ce fete ar fi disponibile la ora la care doream eu sa ajung.Surpiza placuta intervine acum: printre fetele disponibile era...Elvira :D Nu am mai stat pe ganduri si am rezervat-o :)

 

Odata ajuns cu ea in camera i-am spus ca auzisem ca a plecat si mi-a spus ca nu stie de unde a venit acest zvon, ea doar si-a luat liber saptamana trecuta.A zis ca site-ul deocamdata e work in progress, vin multe fete noi care stau putin(mi-a spus ca o fata a stat 2 zile).Asa ca a zis ca cea mai buna metoda e sa dai telefon si sa intrebi ce fete sunt available.cei care au vizitat-o imi imaginez ca se bucura ca Elvira e in continuare available la aceasi locatie :). Mi-a confirmat in schimb ca Nicole si Corina au plecat.

 

Masajul in sine a fost de cel mai inalt nivel: cel mai senzual masaj erotic la care am luat parte.

 

Note:

Locatie- 9,5

Fizic- 9,5

Fata- 10

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic - 10(perfect)

GFE- 10( dupa ce am finalizat am stat de vorba, e foarte deschisa si chiar poate purta o discutie placuta)

 

Concluzie: Pentru Elvira e de revenit oricand

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat inca odata ...

 

Programarea initiala am facut-o cu Antonia, dar ajuns acolo m-am razgandit si am intrat cu Elvira

 

Antonia, mica de inaltime si cam durdulie (nu grasa), fundul mult prea mare pt ea, ma rog, optiune personala.

 

 

Elvira - Nota 8 - 1.72 (de pe site) sanii normali, parerea mea ca-i bine facuta, nu este iesita din comun dar nici nu pot sa zic ca-i urata.

 

Masajul de relaxare Nota 8.50 - bine facut, a insistat ffff mult la talpi, ceea ce mi-a placut ... are forta da nu te omoara, daca facea mai mult la umeri era de 10

 

Masajul erotic - Nota 9 - aici de remarcat faptul ca te linge la propriu, te "mangaie'" cu limba peste tot la un moment dat aveam impresia ca e cu limba pe coaie, dar era doar o impresie .....are tehnica fata .. oricum parca face masajul de placere. Alta chestie... s-a pus deasupra si se freca cu pula de pizda ... nu cu capu ...  am rugat-o sa schimbe pozitia, dar de principiu la modul cum o facea nu cred ca ar fi sfarsitul lumii daca atingea si capul de pizda ,,, da ma rog ... poate e atenta si evita chestia asta, fiind doar o presupunere din partea mea.

Incepand cu erotic ... apoi cu relaxare ... Elvira cu 10 minute inainte de a se face o ora, voia sa incerce inca un erotic din proprie initiativa ceea ce e de apreciat...

 

Cotizat:  150+20 Ron

 

De revenit ... probabil ca da in lipsa de alte optiuni

 

Cu respect,

Mafci

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...