Sari la conținut

Epilare inghinala


Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Face epilare inghinala,inclusiv pt barbati... Cred ca e sg loc din cta unde face si pt barbati

de ce crezi tu ca singurul?

tu ai citit topicul asta pana sa postezi?

 

ai sunat la lista aia care am postat-o eu si ti-au spus cei de la saloanele de acolo ca nu epileaza barbati?

 

http://67.media.tumblr.com/588d5aa7012bd88b1b6dc8911d560e26/tumblr_n0veq5yk5W1t1nxruo1_500.gif

 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

hellooo....suntem in constanta.....pe cine draq intereseaza  de bucuresti?...doar nu da lumea o fuga si se toaletizeaza inghinal pana la ce mai mare sat cu blocuri din Romania...Bucuresti...de parca ar da o fuga de la Abator la Tomis 3.........are dreptate si   ul Amelia....

Ma scuzati ca intervin insa :

chiar exista barbati care o data pe luna isi fac o programare in Bucuresti pentru epilare cu ceara in zona intima, chiar daca locuiesc in alt oras.

E mai dificil dar exista.

pe de-o parte este foarte dificil pentru un barbat sa mearga la salon pentru servicii de epilare.

va pup

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Ma scuzati ca intervin insa :

chiar exista barbati care o data pe luna isi fac o programare in Bucuresti pentru epilare cu ceara in zona intima, chiar daca locuiesc in alt oras.

E mai dificil dar exista.

pe de-o parte este foarte dificil pentru un barbat sa mearga la salon pentru servicii de epilare.

va pup

Oh shit ... !

Epilare cu ceara in zona intima ... masochisti ... no offence. Cred ca doare de te ..."caci pe tine".

Odata, m-am epilat pe ceafa de acel "pufulet" care mai creste pe acolo, si am zis ca ...sparg oglinda frizeritei.

Dar daca vine cineva cu o astfel de ... podoaba, de razbate din chilotei ???

 

post-181774-0-48641400-1474374206_thumb.jpgpost-181774-0-98071400-1474374220_thumb.jpgpost-181774-0-48641400-1474374206_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Ma scuzati ca intervin insa :

chiar exista barbati care o data pe luna isi fac o programare in Bucuresti pentru epilare cu ceara in zona intima, chiar daca locuiesc in alt oras.

E mai dificil dar exista.

pe de-o parte este foarte dificil pentru un barbat sa mearga la salon pentru servicii de epilare.

va pup

Randunica acum ceva timp era un salon in CT nu stiu dk mai exista. In cazul meu o epilare totala la un calcul facut de mine ma ajungea la vreo 50.000 lei asta 10-15 sedinte fiecare parte a corpului fara cea intima !
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Te cred.

Saloane sunt destule,daca doresti sa gasesti. Zic doar ca le e mai greu barbatilor sa mearga la salon. E mai putina intimitate decat la o cosmeticiana independenta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Oh shit ... !

Epilare cu ceara in zona intima ... masochisti ... no offence. Cred ca doare de te ..."caci pe tine".

Odata, m-am epilat pe ceafa de acel "pufulet" care mai creste pe acolo, si am zis ca ...sparg oglinda frizeritei.

Dar daca vine cineva cu o astfel de ... podoaba, de razbate din chilotei ???

 

attachicon.gifpubis.jpgattachicon.gifpubis 2.JPGattachicon.gifpubis.jpg

Sa stii ca durerea este suportabila. Desi multi cred ca e ffffff nasol, pe o scara de la unul la zece e cam patru maxim cinci.Si doar de moment. Efectul de 4-5 saptamani fara ciuf merita o masocheala de 15-20 minute.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Sa stii ca durerea este suportabila. Desi multi cred ca e ffffff nasol, pe o scara de la unul la zece e cam patru maxim cinci.Si doar de moment. Efectul de 4-5 saptamani fara ciuf merita o masocheala de 15-20 minute.

:iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Produce "Farmec" Cluj o crema epilatoare rapida cu care te epilezi singur in nici 10 minute. Si costa mai putin de 10 lei. Iar daca mi investesti inca vreo 10 lei, iti poti lua si o lotiune calmanta dupa epilat. Crema se gaseste in orice stand de cosmetica din supermarketuri. Garantat in 10-15 minute esti ca un nou nascut la coitze, fara dureri si fara prea mare bataie de cap...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Produce "Farmec" Cluj o crema epilatoare rapida cu care te epilezi singur in nici 10 minute. Si costa mai putin de 10 lei. Iar daca mi investesti inca vreo 10 lei, iti poti lua si o lotiune calmanta dupa epilat. Crema se gaseste in orice stand de cosmetica din supermarketuri. Garantat in 10-15 minute esti ca un nou nascut la coitze, fara dureri si fara prea mare bataie de cap...

Exact, si cu trecerea timpului, se mai raresete si parul ;)

O intrebare, ce lotiune folosesti?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Produce "Farmec" Cluj o crema epilatoare rapida cu care te epilezi singur in nici 10 minute. Si costa mai putin de 10 lei. Iar daca mi investesti inca vreo 10 lei, iti poti lua si o lotiune calmanta dupa epilat. Crema se gaseste in orice stand de cosmetica din supermarketuri. Garantat in 10-15 minute esti ca un nou nascut la coitze, fara dureri si fara prea mare bataie de cap...

crema aia depilatoare si imputita de la Farmec e de zece ori mai nociva decat lama.

nu o recomand sub nici o forma.

arde firul de par la suprafata si atat. radacinile raman la locul lor iar in maxim 3 zile tot parul e la locul lui. devine mai des, mai aspru si deloc estetic. este doar o solutie de moment. si mai si pute ca naiba.

pana si rasul cu lama e mai indicat decat nenorocirea aia de crema.

dar na..alegerea fiecaruia...epilatul cu ceara iti garanteaza trei saptamani fara par, pana la 5 saptamani sa ajunga la o anumita dimensiune cat sa devina deranjant (estetic vorbind). pentru ca in timp firul devine mai subtire, mai deschis la culoare, mai fin si in nici un caz trei fire in unu cum vezi atunci cate te faci cu lama sau crema. deci nu avem grad de comparatie.

cea mai buna solutie ramane lpa, dar cum inca sunt prea putine informatii si saloane cu si despre asta...mai avem un pic de asteptat pana ne obisnuim cu ideea. pana atunci eu recomand epilarea cu ceara traditionala sterila sau cu zahar, pentru cine cunoaste procedura.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Exact, si cu trecerea timpului, se mai raresete si parul ;)

O intrebare, ce lotiune folosesti?

gresit!

nu se rareste parul

se face de trei ori mai mult

analizeaza-ti firele de par si ai sa vezi ca ai trei fire intr-o singura radacina.

fa-te cu ceara si garantez ca nu va exista nici un por cu trei in unu

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

gresit!

nu se rareste parul

se face de trei ori mai mult

analizeaza-ti firele de par si ai sa vezi ca ai trei fire intr-o singura radacina.

fa-te cu ceara si garantez ca nu va exista nici un por cu trei in unu

si unde mai pui ca vestita Laba trebuie sa o faci singur! :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...