Sari la conținut

Epilare inghinala


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fataaa...cieti moi fasi plodu ??? :)

Te scuz pentru exprimare gandind ca nu cunosti foarte bine sensul tuturor cuvintelor. In limba mea plod nu este tocmai un cuvant pe care sa il atribui unui copil.

Ca sa iti raspund, copilul meu e foarte bine sanatos,creste si este cea mai mare bucurie a vietii mele. Asteapta sa afle ce va fi bebe doi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Talibane, am zis si eu asa la misto! Eu, prima data cand m-am epilat cu crema din aia am folosit un after shave si era sa ma urc pe peretii de la baie de usturime. Dupa aia nu am mai folosit decat o crema dupa epilat luata de nevasta-mea de pe la Oriflame. Acum nu mai folosesc nimic. Merge si asa!

 

Randunico, faci o mica eroare. Aici vb de epilare masculina. Ceara la barbati? Ai inebunit?  :snap  :snap  :snap

https://www.youtube.com/watch?v=aXMq4A0SEUk

 

Si pe urma, chiar daca pute cum zici tu, mie nu mi s-a indesit parul pubian si un epilat din asta cu crema ma tine si o luna...(bineinteles, la noi nu e ca la voi, sa trebuiasca sa fie acolo jos ca un funduletz de copil, tot timpul)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Talibane, am zis si eu asa la misto! Eu, prima data cand m-am epilat cu crema din aia am folosit un after shave si era sa ma urc pe peretii de la baie de usturime. Dupa aia nu am mai folosit decat o crema dupa epilat luata de nevasta-mea de pe la Oriflame. Acum nu mai folosesc nimic. Merge si asa!

 

Randunico, faci o mica eroare. Aici vb de epilare masculina. Ceara la barbati? Ai inebunit?  :snap  :snap  :snap

https://www.youtube.com/watch?v=aXMq4A0SEUk

 

Si pe urma, chiar daca pute cum zici tu, mie nu mi s-a indesit parul pubian si un epilat din asta cu crema ma tine si o luna...(bineinteles, la noi nu e ca la voi, sa trebuiasca sa fie acolo jos ca un funduletz de copil, tot timpul)

vad mereu barbati care vin epilati cu crema. stiu despre ce vorbesc. e adevarat ca nu trebuie sa fie ca la bebe, dar o luna cu crema e deja supraestimare. intr-o luna acolo ai tufic. il poti impleti.

exista si o exceptie-in cazul barbatilor care de fel nu sunt parosi.

eu aici vorbesc de barbatii cu pilozitate normala sau peste medie. ca daca iau in calcul pe cei blonduti si cu cateva fire, aia pot supravietui minunat si un an fara vreo epilare.

e posibil sa fii unul dintre cazurile exceptionale ceea ce din partea mea te face un maaare norocos

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Eu folosesc crema dinaia pentru "la subraț". in cativa ani de cand o folosesc aproape ca nu mai am par deloc. Si "ma iau" o data la luna, poate chiar mai rar.

Inghinal, inca nu pot spune daca s-a rarit sau nu, dar cu siguranta nu s-a indesit si nu creste atat de repede cum zici.

Bineinteles asta se intampla in cazul meu.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Te scuz pentru exprimare gandind ca nu cunosti foarte bine sensul tuturor cuvintelor. In limba mea plod nu este tocmai un cuvant pe care sa il atribui unui copil.

Ca sa iti raspund, copilul meu e foarte bine sanatos,creste si este cea mai mare bucurie a vietii mele. Asteapta sa afle ce va fi bebe doi.

Fata...si io ti scuz ca limba cari o vorbiesti tu ii da alt sens cuvantului. Plod ansiamna copil si atata...ca doar no ansiemna print mostienitor. Da ma bucur ka ie bine...si ma bukur ka iesti gestanta din nou.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

GESTÁȚIE (‹ fr., lat.) s. f. Stare fiziologică a unei femele vivipare de la concepție până la nașterea fătului. Are durată variabilă (iepure 30 zile, pisică 60 zile, scroafă 115 zile, oaie și capră 150 zile, vacă 285 zile, iapă 340 zile, elefant 630 zile).

 

Cie tie si ku limba romana asta dila noi. Deranjiaza cuvintu plod...da nu deranjiaza gestatie !!!

 

:)))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

O fi cazul sa ma tin cu tine in ploemici?

Pt ce?

Nu impartim nimic ca sa stam sa ne contrazicem pe cuvinte. Si apoi ce sa iti spun eu tie,daca tu atata stii? Noroc bun!

Zi buna sa ai!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Te scuz pentru exprimare gandind ca nu cunosti foarte bine sensul tuturor cuvintelor. In limba mea plod nu este tocmai un cuvant pe care sa il atribui unui copil.

Ka sa ma scuzi tu pi mini trebe sa fi gresit io cu civa. Sensu tuturor cuvintilor ie clar ka tu nu li cunosti, din momient cie ti iriti dila un cuvint pi cari nul antieleji, da nai riactie dila alt cuvand cari clar ti jicnieste. In consiecinta, io trebe sa ti iert ka tu nu cunosti aciasta limba. Da tu zici bini cai limba ta...asa ka ti las pi limba ta, pi cari doar tu o prisepi. Restu cititorilor, aia cari antieleg limba romaneasca, sor amuzat di prostia ta !

 

Da fata...fara poliemici, ka di fapt ma doari an floci di tini, plodu tau, sau alti pi drum.

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

O fi cazul sa ma tin cu tine in ploemici?

Pt ce?

Nu impartim nimic ca sa stam sa ne contrazicem pe cuvinte. Si apoi ce sa iti spun eu tie,daca tu atata stii? Noroc bun!

Zi buna sa ai!

pune mana pio carte nu pi puli di handralai

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ma Proxenietule...tu sti ka pientru una ka ia bani nu iese din carte. Iese din pula di handralai...ku sloboz ku tat. Kum altfiel sa cresti plozi intro ieconomiie din asta inviersa, an cari una cari smulji floci si freka pula ceri moi mult bani dicit un confierential univiersitar ?!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...