Sari la conținut

'' Satisfactie garantata '' - telefon 0732132579


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna Ana,'soldatelul"meu nu prea ma mai asculta.nu mai stie decat 'taras'mai mult decat 'drepti'!!!Intrebarea mea ai rabdarea necesara sa -l trezesti la realitate?Si daca accepti cunlingulis,ca doar la asta mai sunt bun,atata timp cat nu prea mai sta drepti.ce sa fac dacanu ma pot lasa de fete superbe ca tine.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

O catalogam la zicala "cat am limba sunt barbat". In locul tau as fi tacut. Ciocane tari...cine are.

offf,tu ai fi tacut,daca niciodata nu ai stat in patru labe intre picioarele unei femei,atunci nu prea stii ce este fututul.Da na fiecare cum stie.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna Ana,'soldatelul"meu nu prea ma mai asculta.nu mai stie decat 'taras'mai mult decat 'drepti'!!!Intrebarea mea ai rabdarea necesara sa -l trezesti la realitate?Si daca accepti cunlingulis,ca doar la asta mai sunt bun,atata timp cat nu prea mai sta drepti.ce sa fac dacanu ma pot lasa de fete superbe ca tine.

Bună dragule, sigur, te aștept sa ne simțim bine, pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dragilor, o primavara frumoasa va doresc, disponibila sa ne facem de cap, pupici!

Sper că 1 Martie să-ţi aducă numai veselie, fericire şi iubire! La mulţi ani!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am sunat și Acu 3 zile... tel închis. Nu are un program predefinite...nu e serioasă?

daca nu are program "predefint" asta nu inseamna ca nu e serioasa. Daca telefonul e inchis inseamna ca nu lucreaza. Eu vad ca in general a postat cand lucreaza. Totusi fetele de aici nu sunt "produse" de pe raftul din supermarket disponibile oricand...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...