Sari la conținut

'' Satisfactie garantata '' - telefon 0732132579


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Fiind prima experienta de acest gen, mi-ar fi greu sa constitui elementele unei recenzii ca la carte.

Oricum, la ceea ce definiti voi GFE mi-as permite sa punctez o notare maxima.

La buna revedere Ana.

Merci :* Te mai astept..

  • Like 1
Link spre comentariu

salut .in scurta mea vizita in bacau ,incerc sa ajut colegii.am fost la Ana de cateva ori si cred ca mi-am facut o idee despre ea.sunat cu o zi inainte, fixat ora de intalnire. Inca de la tel.e draguta si disponibila.locatia e intr-un app.frumos,cu o baie curata.totul  s-a petrecut intr-o atmosfera placuta.ana e simpatica, curata are de castigat prin atitudine.face totul cu pasiune si pare ca ai place ce face.ramas mai mult de o ora.  oral 10.normal 9 incercat putin. anal 10,incercat si  un masaj prostatic facut bine.  nu sant espert. de revenit   ,, sper sa-si indeplineasca visul,,( asa ma recunoaste)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

salut .in scurta mea vizita in bacau ,incerc sa ajut colegii.am fost la Ana de cateva ori si cred ca mi-am facut o idee despre ea.sunat cu o zi inainte, fixat ora de intalnire. Inca de la tel.e draguta si disponibila.locatia e intr-un app.frumos,cu o baie curata.totul  s-a petrecut intr-o atmosfera placuta.ana e simpatica, curata are de castigat prin atitudine.face totul cu pasiune si pare ca ai place ce face.ramas mai mult de o ora.  oral 10.normal 9 incercat putin. anal 10,incercat si  un masaj prostatic facut bine.  nu sant espert. de revenit   ,, sper sa-si indeplineasca visul,,( asa ma recunoaste)

Multumesc frumos Silviu, te mai astept ... pup!

Link spre comentariu

Acum cateva zile, i-am facut o vizita domnisoarei, undeva pe Mioritei langa Bila.


Apartamentul este spatios si curat. In baie gasesti cam tot ce ai nevoie. Dormitorul e special amenajat sa te imbie la nebunii.


Ana e o tipa prietenoasa, joviala, frumusica si cu un mare apetit pentru sex ! A nu se intelege ca arat ca un fotomodel,  dar castiga foarte mult prin abordare.


Dupa dusul de igenizare am inceput joaca bazata in special pe  proba orala; neprotejat.  Ana il practica cu pasiune, cu atentie sporita la imprejurimi.Pentru cei interesati, tind sa cred ca e loc si de 69. Asa s-a incheiat numarul 1- ejaculare in gura.


Fata s-a clatit cu apa de gura dupa operatiune


Normalul  protejat; fata accepta cam orice poiztie ii ceri. Garantat ii place si analul; nu am incercat.


Foarte important: nu m-am simtin nici un moment presat de timp, iar Ana se comporta natural ca si cum ar fi vorba de o amanta.


note:


- apartament :9 


- igiena : 9


- oral :10


- normal :9


- anal :nu am testat


- infatisare : 8- 9


- atitudine : 10


  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...