Sari la conținut

Diana 0799343582


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 6 ore, il pupparo a spus:

Si in plus de asta , anuntul pe Publi e activ , nu este expirat.

Lucrează fata. 

EU AM MAI LUAT LEGĂTURA CU EA.

ARE UN program mai restrâns 

Probabil și un cerc de clienți restrâns. 

EU AL VIZITAT-O PRIMA oară prin 2014/2015. Deci sunt "de-ăla vechi" ... și tot iau legătura greu cu ea.

Long story short:

1. Lucrează 

2. Program restrâns 

3. Clienți vechi 

4. Bătaie mare pe locurile libere, CHIAR  și între cei "de-ai casei"

5. Foarte posibil să lucreze  chiar/ doar cu programari stabilite cu o înainte 

ĂSTA E SCENARIULUI , ÎN OPINIA MEA

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, denn219 said:

A reaparut anuntul pe publi, a fost cineva la ea de curand? Acum e pe Bd. Metalurgiei din ce vad in anunt.

Mie nu mi-a raspuns niciodata…poate am fost mai ghinionist 😅

Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Poate cineva dintre cei care merg la ei frecvent sa ii puna o intrebare, si anume.

Cum poate cineva sa ajunga la ea? Varianta ca as fi pe lista neagra cade pentru ca am incercat sa o apelez de pe mai multe numere. Telefonul suna dar nu raspunde.

La sms la fel, nu raspunde. 

Ce nu inteleg in toata povestea asta este de ce tot pune anunt daca nu raspunde absolut niciodata la numere noi.

As fi recunoscator daca un "titular" ar putea sa intrebe si pe urma sa raporteze aici pe thread. I-as multumi din suflet. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna Diana!                                          (sau cine se ascunde sub acest nume) Azi la 12.28 ai avut din nou anunt, periodic se repeta anuntul. Sunt 82 340 vizualizari! Enigma totala...                Dlor., revin, si in ideea colegului de mai sus, poate cineva sa Lamureasca!        A mai fost cineva recent la fata?  Pentru mine deja nu mai este obsesie sa revin la fata, vreau doar sa deslusesc misterul...                       Pentru tine Diana ai o 🌷

Sanatate! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, eu.discret a spus:

Buna Diana!                                          (sau cine se ascunde sub acest nume) Azi la 12.28 ai avut din nou anunt, periodic se repeta anuntul. Sunt 82 340 vizualizari! Enigma totala...                Dlor., revin, si in ideea colegului de mai sus, poate cineva sa Lamureasca!        A mai fost cineva recent la fata?  Pentru mine deja nu mai este obsesie sa revin la fata, vreau doar sa deslusesc misterul...                       Pentru tine Diana ai o 🌷

Sanatate! 

Eu am tot scris din când in când încerc! 

Link spre comentariu
Acum 17 ore, eu.discret a spus:

Buna Diana!                                          (sau cine se ascunde sub acest nume) Azi la 12.28 ai avut din nou anunt, periodic se repeta anuntul. Sunt 82 340 vizualizari! Enigma totala...                Dlor., revin, si in ideea colegului de mai sus, poate cineva sa Lamureasca!        A mai fost cineva recent la fata?  Pentru mine deja nu mai este obsesie sa revin la fata, vreau doar sa deslusesc misterul...                       Pentru tine Diana ai o 🌷

Sanatate! 

Sincer de vreun an si ceva nu a mai raspuns…am fost de cateva ori la ea, era super ok la tot dar mi am schimbat nr de tel si de atunci silence

e pe circuit inchis grav zic eu

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 minut, dorky07 a spus:

Sincer de vreun an si ceva nu a mai raspuns…am fost de cateva ori la ea, era super ok la tot dar mi am schimbat nr de tel si de atunci silence

e pe circuit inchis grav zic eu

E activa,eu merg mereu la ea!

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 12 minute, dorky07 a spus:

Sincer de vreun an si ceva nu a mai raspuns…am fost de cateva ori la ea, era super ok la tot dar mi am schimbat nr de tel si de atunci silence

e pe circuit inchis grav zic eu

Ori circuit inchis...ori retrasa...

Si eu am mai sunat dar niciun raspuns la capatul celalalt. Si pe whatsapp intra destul de des...statusul de prezenta nu minte.

Si de fiecare data am sunat-o de pe acelasi numar ca atunci cand mergeam la ea...stiu ca era reticenta la numere noi si nu prea raspundea...

Singurul lucru de care imi pare rau este ca era o fata corecta, placuta si preturi ok ( nu incepea cu faze gen...da aia nu fac....da aia nu se poate...)

Asa ca in concluzie am dat "route redirection"  ca la waze

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, alex0303 a spus:

Ori circuit inchis...ori retrasa...

Si eu am mai sunat dar niciun raspuns la capatul celalalt. Si pe whatsapp intra destul de des...statusul de prezenta nu minte.

Si de fiecare data am sunat-o de pe acelasi numar ca atunci cand mergeam la ea...stiu ca era reticenta la numere noi si nu prea raspundea...

Singurul lucru de care imi pare rau este ca era o fata corecta, placuta si preturi ok ( nu incepea cu faze gen...da aia nu fac....da aia nu se poate...)

Asa ca in concluzie am dat "route redirection"  ca la waze

Și eu sunt in aceasta categorie. Mie mi-a răspuns odată la wapp și a zis ca lucrează dar sa revin pentru alta zi…care nu a mai venit, dar tot pentru ca nu Răspunde la mesaje.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 ore, bmc8888 a spus:

iuri,cum reușești sa iei legătură cu ea?

Salut!simplu prin sms,dar e foarte ocupată!are clienți vechi!a păstrat serviciile la aceleași tarife!                      Ma miră și pe mine faptul ca o prind mereu!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...