Sari la conținut

"Cazare" cateva ore Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

 

Scuze de off topic dar nu stiu unde ar trebui sa postez asta.

 

As vrea sa merg la un motel sau hotel pe undeva prin centrul Timisoarei, dar vreau sa stau doar 1-2 ore cu o fata. N-am mai stat niciodata la Hotel sau Motel in Timisoara dar nici nu as vrea sa platesc o zi intreaga pentru o ora, am auzit ca la motel se mai face asa dar nu stiu alte detalii precum pret sau daca se face rezervare. Daca stie cineva detalii precum, nume, locatie sau preturi, ar fi de mare ajutor.

 

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mersi mult de info, inca nu am gasit dar sincer nici nu am apucat sa ma interesez ieri. Alea sunt cam departe de centru as vrea sa fie ceva aproape de unde lucrez.

O sa postez aici ce gasesc si la ce pret.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mersi mult de info, inca nu am gasit dar sincer nici nu am apucat sa ma interesez ieri. Alea sunt cam departe de centru as vrea sa fie ceva aproape de unde lucrez.

O sa postez aici ce gasesc si la ce pret.

Ai gasit ceva? sa ne anunti. Preferabil ar fi un loc unde sa nu iti ceara si toate actele posibile, nu?

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Vorbisem cu ceva mai mult in urma cu 2 prieteni sa inchiriem o gqrsoniera şi sa impartim cheltuielile.

Nu ieseam foarte scump avand in vedere ca tot ce era de plata imparteam la 3.

Si nu stateam niciunul acolo, pur si simplu cand cand aveam "treaba" ne sunam sa nu fie altu' ocupat (nu am avut niciodata problema asta)

Dupa 3 luni am renuntat ca nu era rentabil, adica eu am folosit garsoniera respectiva doar de 2 ori in 3 luni, unul deloc si unul ceva mai frecvent dar el avea ceva sigur si nu trebuia sa combine nimic.

Consider si la ora actuala o idee foarte buna, dar sa va cunoasteti bine sa nu aveti discutii aiurea legate de bani sau alte chestii ce pot aparea.

Link spre comentariu

Vorbisem cu ceva mai mult in urma cu 2 prieteni sa inchiriem o gqrsoniera şi sa impartim cheltuielile.

Nu ieseam foarte scump avand in vedere ca tot ce era de plata imparteam la 3.

Si nu stateam niciunul acolo, pur si simplu cand cand aveam "treaba" ne sunam sa nu fie altu' ocupat (nu am avut niciodata problema asta)

Dupa 3 luni am renuntat ca nu era rentabil, adica eu am folosit garsoniera respectiva doar de 2 ori in 3 luni, unul deloc si unul ceva mai frecvent dar el avea ceva sigur si nu trebuia sa combine nimic.

Consider si la ora actuala o idee foarte buna, dar sa va cunoasteti bine sa nu aveti discutii aiurea legate de bani sau alte chestii ce pot aparea.

Interesanta ideea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...