Sari la conținut

Maria - 0755326047 (Exercitiu langa Teilor)


Postări Recomandate

  • Oras:up in the air
  • Oras:up in the air

Salutare tuturor!

De abia m-am intors de la Maria si iata cum e decurs actiunea. Ca de obicei amabila la telefon dar si la sms (raspunde imediat). Ca noutate, mai are inca un numar de telefon pe care mi-a permis sa-l afisez aici - 0752922909. Locatia si aspectul sunt aceleasi, insa au aparut modificari, fata de prima data, la atitudine, prestatie si comportament. Cred ca am reusit sa facem acel click, pentru ca de la prima vizita incoace GFE-ul a fost tot mai ridicat, la fel si FK si poate am devenit putin subiectiv dar atat oralul, cat si normalul au ajuns aproape de cote maxime pentru mine. Faptul ca dupa a doua vizita deja ne intelegeam foarte bine si a avut de fiecare data cel putin un orgasm ma face sa cred ca ii place si ei, rezultand de aici si "un client" multumit - adica JE. Anal nu am mai incercat, dar poate pe viitor. Tarifele au ramas aceleasi.

Locatie : 9

Aspect : 9.5 (pur subiectiv)

Oral : 9.5

Normal : 9.5

GFE : 10

FK : 10

Anal nu am incercat.

 

Multa bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna seara dragi futaciosi, acum 1-2 saptamani am fost si eu la Maria , am sunat-o pentru prima data a raspuns si am stabilit sa ne intalnim ..mi-a explicat unde sa ajung e pe undeva pe exercitiu deasupra la o fosta brutarie , pentru cei care cunosc zona ..este o garsoniera ok curata , maria este o fata ok , nu am ramas impresionat de ea dar merge , am stat cu ea de vorba cam 10 -15 min la o tigara si un pahar de suc , mi-a explicat viata ei cu sarcina copil etc, ceea ce nu are importanta , si dupa toate astea am trecut la actiune..a inceput cu un oral neprotejat care nu mi-a placut pentru ca era racita si infundata si nu putea asa bine si am decis sa trecem la un misionar si dupa doggy style unde am si finalizat ! Nu am fost foarte incantat , fata nu a fost chiar asa primitoare in fine poate nu se simtea bine ..eu ce sa zic numai revin !Pozele din topic sunt reale dar sunt facute in germania din ce am inteles de la ea si putin editate !

 

Locatie : 9
Aspect : 6
Oral : 6
Normal : 7
GFE : 6

Anal nu am incercat.

Multa bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: cautatorul.forum
  • Oras:de unde vreau
  • Telefon: cautatorul.forum
  • Oras:de unde vreau

Asta toamna am vorbit cu Maria si-mi spunea ca mai sta putin in tara. Tinand cont ca acum are numerele inactive, posibil sa fie pe alte meleaguri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...