Sari la conținut

0763253507 make the difference


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Are sau avea topic aici la testate...

Masaj! No sex! La vreo 200 ora,accepta atingeri,limbi,etc! Poze reale! Lucra acum ceva timp pe siveja,intersectie cu tomis,garsoniera la parter...aceeasi cu emma!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Salutare!!

 

Va da fratele detalii, dupa cum urmeaza:

 

Intr-adevar, candva facea echipa cu Emma, eu asa am cunoscut-o, la un show...

 

Doamna se numeste Nadia si si-a schimbat locatia de multa vreme. Nu mai tine legatura cu Emma de ceva anisori, din ce mi-au spus, s-au cam ciondanit!! Face numai masaj si nu se fute neam!! Am tot incercat, chiar am plusat la greu la bani, dar degeaba. Locuieste singura intr-un apartament din Inel II (aproape de Tom & Jerry). Zice ca e indragostita si nu vrea sa se futa!! 

 

Pozele afisate in anunt sunt foarte vechi, acum nu mai are absolut nicio , de zici ca-i morsatreaba cu ele. Cand am cunoscut-o eu, era buna de pula, acum... s-a ingrasat frateeeee, rau de tot!! 

 

Accepta limbi si degete in pizda, are tatele mari, pentru amatorii de asa ceva si masajul este chiar bun. Adica masajul de relaxare, ca ala erotic este o laba facuta cu lubrifiant!!

 

Ca pret, 150 ron masaj + laba!!

  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Acum am vazut ca m-au lucrat tastele!! :))))))

 

"Acum nu mai are nicio treaba cu ele" S-a ingrasat frateee, rau de tot, de zici ca-i morsa!!

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

Mare maseuza ... zici ca-ti face frectie cu otet si la final laba cu crema. Eu nu inteleg de ce pula mea isi pun poze de acum 100 de ani si posteaza anunturi , iar cand ajungi la fata locului constati ca este o vita . Daca si-ar pune pozele reale nu s-ar mai duce nici dracu . Nici nu pot sa fac recenzie la asa ceva , un porc care transpira din abundenta si are nevoie de 3 dusuri in juma' de ora . Pentru mine este de evitat !

  • Like 1
Link spre comentariu

deci...nu stiu de ce mai raman :)) ...este vorba de rusine probabil...adica sa nu creada ca este din cauza ei , sa se simta prost si chestii de genu...dar nu mai fac asa...de acum incolo rusine pe banii tai nu ar trebui sa existe. Cum ei nu ii este rusine sa lase pozele de acum 50 de ani si sa atraga doritori de masaje...plm...noua de ce sa ne fie rusine 

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare!!

 

Va da fratele detalii, dupa cum urmeaza:

 

Intr-adevar, candva facea echipa cu Emma, eu asa am cunoscut-o, la un show...

 

Doamna se numeste Nadia si si-a schimbat locatia de multa vreme. Nu mai tine legatura cu Emma de ceva anisori, din ce mi-au spus, s-au cam ciondanit!! Face numai masaj si nu se fute neam!! Am tot incercat, chiar am plusat la greu la bani, dar degeaba. Locuieste singura intr-un apartament din Inel II (aproape de Tom & Jerry). Zice ca e indragostita si nu vrea sa se futa!! 

 

Pozele afisate in anunt sunt foarte vechi, acum nu mai are absolut nicio , de zici ca-i morsatreaba cu ele. Cand am cunoscut-o eu, era buna de pula, acum... s-a ingrasat frateeeee, rau de tot!! 

 

Accepta limbi si degete in pizda, are tatele mari, pentru amatorii de asa ceva si masajul este chiar bun. Adica masajul de relaxare, ca ala erotic este o laba facuta cu lubrifiant!!

 

Ca pret, 150 ron masaj + laba!!

asa e Nadia e cheama

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Mare maseuza ... zici ca-ti face frectie cu otet si la final laba cu crema. Eu nu inteleg de ce pula mea isi pun poze de acum 100 de ani si posteaza anunturi , iar cand ajungi la fata locului constati ca este o vita . Daca si-ar pune pozele reale nu s-ar mai duce nici dracu . Nici nu pot sa fac recenzie la asa ceva , un porc care transpira din abundenta si are nevoie de 3 dusuri in juma' de ora . Pentru mine este de evitat !

 

Pai boss, de ce te-ai dus? Nu citisei ce am scris mai sus? Credeai ca am facut caterinca? 

Link spre comentariu

pai nu boss...dar chestia este ca am fost pana sa vad recenzia ta...topicul este deschis pe 26 mai 2016 si eu am fost prin februarie ...tot aveam impresia ca este Crina , aveau acelasi anunt pe site ...dar Crina am inteles ca este plecata...si cand colo am dat de dihania asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

pai nu boss...dar chestia este ca am fost pana sa vad recenzia ta...topicul este deschis pe 26 mai 2016 si eu am fost prin februarie ...tot aveam impresia ca este Crina , aveau acelasi anunt pe site ...dar Crina am inteles ca este plecata...si cand colo am dat de dihania asta.

 

Ok, am inteles acum!! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Everybody dreams about an exotic massage..but who really knows what defines it? My soft touches all over your body offering you a great relaxation through erotic massage is the answer! I have done the perfect set for you..scented candles,music for your soul and my soft touches...so join me to fulfil all your dreams spending the best quality time ever! 0763253507

post-55084-0-52618000-1479287701_thumb.jpg

post-55084-0-83003100-1479287710_thumb.jpg

post-55084-0-18809700-1479287717_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...