Sari la conținut

Traseiste


Vizitator apuci

Postări Recomandate

Vizitator apuci
Reputație: 0

Va salulut dragi Oradeani.

 

M-am gandit,daca oricum avem posibilitatea de a vorbi,povesti despre orice, oricat aici la Discutii Generale(in limita bunului simt) de ce sa nu folosim.

In topicul aceasta astept pareri despre traseistele din Oradea: daca o recomandati pe careva,unde a aparut o fata noua,dar si daca ati patit cu careva.

 

Deschid eu randul:

 

Aproape de 5-6 ani nu mai prefer placerile trupesti oferite de traseiste(dar sant si unele cazuri de exceptii cand umbland in tara vad pe una buuna,si nu ma pot abtine:) ) Am avut doua intalniri cu fete de pe marginea drumului,care nu au avut sfarsit prea fericit.

Ca mirare,sau nu amandoua s-a intamplat in Timisoara. Pe centura Timisoarei langa ceva paduricel m-am oprit la o tipa bruneta de etnie,tinerica,frumusica,ne-am inteles la pret,si ne-am mers cu masina la un loc mai retras. Abia am inceput sa ne dezechipam,apare o masina linga noi,din care ies 3 tipi tot de etnie,cu ceva bate(nu am avut cum sa trec pe langa ei cu masina,au blocat singura cale),si au inceput sa urle sa trag jos geamul,ca sint pe teren privat ...etc. Discutia intre noi a tinut aproximativ 1-2 minute(intretimp deja fata a iesit din masina,si s-a facut nevazuta) dupa care cum au venit si au plecat. Am fost bucuros pentru faptul ca am scapat cam 10 secunde,cand mi-am dat seama ca am fost victima unei inscenari,pentru ca am observat ca mi-au disparut banii si mobilul(fata era cu ei).Evident(sau nu)nu am mers la politie sa fac plangere,fiind insurat frica de la nevasta a invins paguba.

Al doilea caz cand am patit aproape tot asa s-a petrecut.(bineinteles cu o alta fata :) ) am tras masina in fata strandului(daca nu ma insel) si dupa 5 minute cand fata era deasupra mea,chiar in actiune,doua lanterne din stanga si din dreapta au luminat chiar in ochii mei. In 3 secunde am aruncat jos fata de pe mine si am tras pantalonii cand am observat ca erau doi politai. Nu vreau sa prelungesc sa va zic cum mau amenintat: cu dosar,ca afla nevasta...etc. In final am scapat pentu o suma(dat spaga),pe care puteam sa vizitez 2-3 dame de lux. Na, si dupa acest caz am renuntat la traseiste

 

Astept povestirile voastre,daca ati mai patit si voi la fel.

Link spre comentariu
Vizitator smecherdefect
Reputație: 0

Foarte urata prima faza ... foarte. Vezi tu .. aia ar merita sa le fie insenata si lor ceva. 2-3 masini adunate, facut o cheie si cand ajung ei acolo, impachetati bine. Si goliti de bani, telefoane. Ca doar sigur au produs in ziua aia. O razbunare ceva. Si de panarama nu mai zic .. facuta posta si umilita.

Totusi traseiste bune nu am vazut nici eu de ceva vreme. Si fac multi km pe zi. De la departare .. pffffff dar cand ajungi aproape si iti arunca un zambet ... nu stii pe unde sa dispari.

+ ca e vara .. nu recomand. Stau alea ore intregi fara sa faca dush. In ungaria am patit`o de 3 ori cand am gasit bunaciune bunaciune, dar dupa ce s-a urcat in masina si am mers cativa metri a trebuit s`o dau jos, sa-i zic ca nu am bani, ca mi-am uitat portofelul etc, ca sa scap de ea. Nu suportam mirosul.

Si alea care erau la traseu, s-au smecherit. Acum sunt Stundente in ziar ...

Ele cer 50 lei, dar pana gasesti una de doamne ajuta .. strici 100 pe drumuri :))

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Chiar pt faze din astea nu le mai frecventez pe trseiste,aproape de 5 ani. Merg la ele acasa. Dar sunt multi frati care mai accepta pe fetele de pe marginea drumului ,si pentru informarea lor e bun topic-ul aceasta.

Ultima oara m-am oprit la una blonda la intrare in Sighisoara. Nu a fost nush ce. Am avut noroc,era curata inca(atunci a iesit la munca:) )

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator smecherdefect
Reputație: 0

Pe centura acolo langa blocul Master la rotunda stau o gramada. Dar multe sunt vechi si .. colorate. Dar mai vad cate una noua din cand in cand. Si pe borsului am vazut ca au aparut o gramda noi acolo langa master. Si am mai vazut 2-3 pe calea clujului aproape de LUKoil. Alea sunt fresh acolo nu vedeam sa stea nimeni pana acum recent.

In rest .. mai sunt si alte locuri prin oras dar nu recomand deloc.

Si ca sa ajut putin, locurile care le stiu eu sunt asa :

1. Calea aradului, la iesire spre tiago. Acolo stau 2-3 de obicei, nu recomand.

2. Centura catre Stefan cel Mare, Blocul Master, si langa benzinaria aia de la sensul giratoriu. Acolo minim 5.

3. Soseaua Borsului, restaurant Master. In ultima vreme stau o gramada acolo.

4. Langa gradina zoologica. Acolo cand cum, este cand mai apare cate 1-2. Este cand saptamani intregi nu este nici una.

5. Clujului zona Plastor. Nu recomand. Prea colorate si prea saracacioase.

6. Pe centura spre Stefan cel mare, incepand de la piata iosia. Gasesti cate 1-2 ratacite, pana la blocul master.

7. Sta una in capat nufarul, la benzinaria Rafo. E urata rau.

8. La iesire de pe stefan cel mare spre episcopia. Cand cum si acolo. Dupa cum ai noroc. Este cand nu sunt zile intregi, este cand stau si 5.

Daca imi mai vine ceva in cap dau un edit.

Dar dupa cum ziceam .. nu recomand .. Asa in plimbare aiurea si daca gasesti una buna, frumoasa etc .. da e Ok si cu traseiste. Merita incercata.

Si nu te mai stresa pt faza aia. Relax ... fiecare Nas isi are Nasul. :D

Link spre comentariu

Langa Rompetrolul de la Master sunt vreo 5/6 minim in fiecare seara. Am oprit o singura data ( cam acum o luna ) pt ca imi sarise in ochi o "domnisoara". Era cam "bronzata" dar era frumoasa. Nu m-am riscat mai departe de un oral pt ca era cam tarziu si nu prea vroiam sa simt mirosul celorlalti "futaciosi" din seara respectiva. Era cam grabita, dar totusi meserie stia ... A zis ca nu presteaza la domiciliu, dar daca sunt dornic de ceva mai mult, putem merge la hostelul ala de langa Master ( parca ii zice Scorpion ). O chema Alexandra ( cel mai probabil numele de "scena" ). A zis ca e acolo cam in fiecare seara. De mentionat ca mai avea o colega care iesea din tipare, arata si ea destul de bine. A luat-o la test un amic in aceeasi seara ( de data asta la hostelul mai sus mentionat ) dar nu a fost prea multumit de prestatie. Ba mai mult, se intelesesera pt o ora si dupa vreo jumate de ora 3 pesti intr-un bmw dadeau tarcoale prin zona si fata a iesit imediat ce au inceput sa o sune. Presupun ca asta e unul din riscuri ... Tinand cont ca e primul meu post pe forum, sper sa fie suficient de cuprinzator. La recenzii nu ma bag inca, pana nu imi incep "sezonul de vizite" :))

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Blonda , cum vii din centru spre rogerius directia borsului (peco non stop, inainte de calea ferata, imediat dupa pod): tipa injurul de 25 de ani, blonda, slabuta, finuta frumusica, nu era de etnie, cred ca de la tara dupa accent, oral 40, normal 50, op+np 70 de ron (cam piperate preturile). O recomand doar daca aveti chef de sex noptea, altfel, la preturile cerute, te duci frumos la o domnisoara in apartament, cu dus, discretie 100% ect.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...