Sari la conținut

Vizitator tendoi

Postări Recomandate

  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

erotism

 

Minune mică de @yoyo, te-au renegat şi te-au pişat pe creştet toți golanii futăcioşi de pă Sb şi tu ce ți-ai zis, în sinea şi mintea ta minionă-machiavellică? -Stați aşa mârlanilor, că mă colorez acuşica albastru cu bancuri şi fazan la DG Bucureşti, vă arăt io ce înseamnă prestanță şi cuvânt greu!! :)))
10 gâtlej de papițoi penibil, te amesteci cu geniile ce nu ştiu cum să facă să se coloreze galben în alt mod decât la Fazan, ptr că put a trolli analfabeți de ar pângări scrisul altfel...:)))
 
:bow 
:pope
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Minune mică de @yoyo, te-au renegat şi te-au pişat pe creştet toți golanii futăcioşi de pă Sb şi tu ce ți-ai zis, în sinea şi mintea ta minionă-machiavellică? -Stați aşa mârlanilor, că mă colorez acuşica albastru cu bancuri şi fazan la DG Bucureşti, vă arăt io ce înseamnă prestanță şi cuvânt greu!! :)))

10 gâtlej de papițoi penibil, te amesteci cu geniile ce nu ştiu cum să facă să se coloreze galben în alt mod decât la Fazan, ptr că put a trolli analfabeți de ar pângări scrisul altfel...:)))

:bow

:pope

Habar nu ai ce vorbesti sau cu cine vorbesti, imi povestesti deapre troli fiindca sti cum sunt ei, adica tu.

 

Apropo adevarul e ca vreau sa vad cum e sa fii albastru, daca aduce ceva in plus, atata tot.

 

Gata cu offtopic...

 

 

 

Cuvant nou: trol

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...