Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Guest tendoi

Recommended Posts

• Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Habar nu ai ce vorbesti sau cu cine vorbesti, imi povestesti deapre troli fiindca sti cum sunt ei, adica tu.

Apropo adevarul e ca vreau sa vad cum e sa fii albastru, daca aduce ceva in plus, atata tot.

Gata cu offtopic...

Cuvant nou: trol

Ce înseamnă "ească", sfântă prostie?? S-a împlinit azi a 4-a oară când scrii aceeaşi grozăvie analfabetă. Te faci de tot rahatul blegule, vai de capul tău!

Bă viermuş plin de vervă lipit de nimfo ca strechea de coorul calului, mi-e să nu te trezeşti prostalăule de troll şi tu cu o mare dungă peste yoyo14, neastâmpăratule cu ambiții personale patetice, şi să plângi după aia cu lacrimi amare pe sub catrințele lu' mamițica ta, sughițând o lună întreagă a jintița ce şi-a luat-o pe buze campeonul fazanului care eşti tu.

10 urdă şi-n caşul de la gurița ta made in Jina!  :)))
  • Minus 1

Ntur

Ai renunțat găozel la brandul "**spam editat**"? :))) Bă puțache hacker de youtube, ți-am mai zis ce înseamnă **spam editat** din portugheză, da, sugaciule? :)))

Vezi doar ajungi să te prezinți cu glăsciorul tău pițigăiat drept **spam editat** la mititica, că tatuații cu n violuri la activ te vor ovaționa şi aplauda instant trăgându-şi reciproc complice cu ochiul, în privirea lor pofticioasă citindu-se : a sosit noua noastră fetiță, **spam editat**, experta în scripturi de fazan şi extrageri de liste din SQL (care erau oricum vizibile şi fără query, dumb queer that you are)!!  :)))

Ai grijă la bucepşi puțopalmisrule hacker de tutoriale de youtube, că ai cam intrat în colimator. Citeşte şi de ce este Cloudflare Inc bine cotată la bursă! ;)
  • Minus 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...