Sari la conținut

Vizitator tendoi

Postări Recomandate

  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Habar nu ai ce vorbesti sau cu cine vorbesti, imi povestesti deapre troli fiindca sti cum sunt ei, adica tu.

 

Apropo adevarul e ca vreau sa vad cum e sa fii albastru, daca aduce ceva in plus, atata tot.

 

Gata cu offtopic...

 

 

 

Cuvant nou: trol

 

 

 

Ce înseamnă "ească", sfântă prostie?? S-a împlinit azi a 4-a oară când scrii aceeaşi grozăvie analfabetă. Te faci de tot rahatul blegule, vai de capul tău!
 
Bă viermuş plin de vervă lipit de nimfo ca strechea de coorul calului, mi-e să nu te trezeşti prostalăule de troll şi tu cu o mare dungă peste yoyo14, neastâmpăratule cu ambiții personale patetice, şi să plângi după aia cu lacrimi amare pe sub catrințele lu' mamițica ta, sughițând o lună întreagă a jintița ce şi-a luat-o pe buze campeonul fazanului care eşti tu.
 
10 urdă şi-n caşul de la gurița ta made in Jina!  :)))
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Ntur

 

 

Ai renunțat găozel la brandul "**spam editat**"? :))) Bă puțache hacker de youtube, ți-am mai zis ce înseamnă **spam editat** din portugheză, da, sugaciule? :)))
 
Vezi doar ajungi să te prezinți cu glăsciorul tău pițigăiat drept **spam editat** la mititica, că tatuații cu n violuri la activ te vor ovaționa şi aplauda instant trăgându-şi reciproc complice cu ochiul, în privirea lor pofticioasă citindu-se : a sosit noua noastră fetiță, **spam editat**, experta în scripturi de fazan şi extrageri de liste din SQL (care erau oricum vizibile şi fără query, dumb queer that you are)!!  :)))
 
Ai grijă la bucepşi puțopalmisrule hacker de tutoriale de youtube, că ai cam intrat în colimator. Citeşte şi de ce este Cloudflare Inc bine cotată la bursă! ;)
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...