Sari la conținut

Vizitator tendoi

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Cam când m-am născut eu, tu erai deja inteligent  :laugh2  :laugh2

 

https://dexonline.ro/definitie/Onesc,

 

https://dexonline.ro/definitie/Onhest 

 

PS: n-am răbdare să testez în continuare

Vreti o lista cu toate cuvintele care se termina in nt? (restaurant, armament...)  :laugh2

Vreti o lista care sa inceapa cu anumite caractere? 

Vreti o lista care sa contina anumite caractere? :)))))))

Nu vrem, ne-am mulțumi și cu explicațiile la link-urile de la prima postare citată  ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu vrem, ne-am mulțumi și cu explicațiile la link-urile de la prima postare citată  ;)

Drăguțe medalii

https://dexonline.ro/utilizator/blaurb.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

Toate cuvintele din dex car contin sex

 

['Essex', 'Sextus', 'Tarquinius Sextus', 'aprosexie', 'asexual', 'asexualitate', 'asexuat', 'bisext', 'bisextil', 'bisexual', 'bisexualism', 'bisexualitate', 'bisexuat', 'heterosexual (adj.)', 'heterosexualitate', 'heterosexuală', 'heterosexuală (s.m.)', 'hiperprosexie', 'hipoprosexie', 'homosexual (adj.)', 'homosexual (s.m.)', 'homosexualitate', 'homosexuală', 'intersexual', 'intersexualitate', 'intersexuat', 'monosexual', 'monosexualitate', 'monosexuat', 'normosexualitate', 'pansexualism', 'parasexualitate', 'prosexie', 'psihosexologie', 'psihosexual', 'radiosextant', 'sex', 'sex ratio', 'sex-appeal', 'sex-club', 'sex-magazin', 'sex-ratio', 'sex-shop', 'sex-simbol', 'sexa', 'sexagenar', 'sexagenară', 'sexagesimal', 'sexare', 'sexducție', 'sexi (adj. invar.)', 'sexi (pref.)', 'sexifid', 'sexiped', 'sexism', 'sexist', 'sexo', 'sexocarpie', 'sexolog', 'sexologie', 'sexologă', 'sexonomie', 'sexos', 'sexport', 'sextant (pl. -e)', 'sextant (pl. -ți)', 'sextet (pl. -e)', 'sextet (pl. -uri)', 'sextil', 'sextilion', 'sextină', 'sextolet', 'sextuor', 'sextuor', 'sextuplu', 'sextă', 'sexual', 'sexualism', 'sexualist', 'sexualitate', 'sexualiza', 'sexualizare', 'sexualizat', 'sexuală', 'sexuat', 'sexupar', 'sexy', 'suprasexual', 'transsexual', 'transsexualism', 'transsexualitate', 'unisex', 'unisexual', 'unisexualitate', 'unisexuat']
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Unde bea cafea Sabina

In Berceni sau Colentina

Nu prea are importanță

De-i în doi sau...la distanță.

 

Mulțumesc de întrebare

Forumul e-o lume mare

Doar de socializare

In rest ...știe fiecare.

 

PS Filofteu, si tu ești de vină, că ai " instigat" forumiștii la cafele" la un moment dat pe aici !

Zi și tu că a fost așa, o glumă!

 

 

Chiar si asa, astazi de dimineata am baut cafeaua cu tine...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

in gand.  :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...