Sari la conținut

Vizitator tendoi

Postări Recomandate

  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Iluminat

 

Atacantule @Suckitiforever1, las şi io două paragrafe mai jos. Spune-mi, rogu-te, tu care eşti cel mai destoinic la limbi mioritice şi lexicon, care sunt cuvintele scrise complet eronat şi behăhăitor de strigător la cer... :)))
:
"ce voiam eu să spun legat de fetișuri, e că sunt forme de defulare ale copiilor neiubiți, care prin bulimie, ipohondrie, idolatrie, diverse obsesii etc. își oferă grijă și atenție lor înșile, în mod agasant pentru cei din jur".
 
 "Noi ca noi...dar cum sta copii cu masca la scoala e de nedescris".
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Refulare

 

 

Răspunde bă papițoi guraliv la postarea #755!!

 

Câtă minte poți să ai să-ți cumperi cont verde ca să te duelezi la fazan toată ziua cu "actul de cultură" al altor lătrăi fără ocupație (ca ÅŸi tine), al gloabelor plictisite ieÅŸite din uz ÅŸi cu al papagalilor analfabeți, nerăbdători să se coloreze...? :)))
 
@Mijache, te las cu DEX-ul în brațe as help line ÅŸi jucăm la contratimp (max 10 secunde timp de gândire), cu condiția să fie fault de câte ori repeți un cuvânt, sau îl poceÅŸti ortografic.
 
ÃŽți dau 5 puncte avans, plec cu handicap, puternicule guralliv ;)
 
Jucăm până la 10 pe whatsapp, ptr că pe nimfo se face up-datarea înainte să-ți trag min 10 clanțe noi la fazan, în româneÅŸte ÅŸi/sau alte limbi.. ;)
 
Ti pup, şoldovene firoscos! 🌷
 
Te țin coițele tele lingvistice...? ;)💋â¤
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

Zece x 50 sunt postările imbecilului analfabet de scorpion70 ce s-a colorat albastru din bancuri ÅŸi defunctul fazan într-lună 😳😳😨, ăla care a pus o singură dată ghilimelele de rigoare când zicea, răstălmăcind parabola  celebră a lui Creangă, aia cu " ÅŸtiu că sunt prost, dar când mă uit prin jur, încep să prind curaj"...

 

Ti pup, şoldovene 💋💘

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Zece x 50 sunt postările imbecilului analfabet de scorpion70 ce s-a colorat albastru din bancuri ÅŸi defunctul fazan într-lună 😳😳😨, ăla care a pus o singură dată ghilimelele de rigoare când zicea, răstălmăcind parabola celebră a lui Creangă, aia cu " ÅŸtiu că sunt prost, dar când mă uit prin jur, încep să prind curaj"...

 

Ti pup, şoldovene 💋💘

😂 😂 😂

Bine măh', mânca-mi-ai 😉!

Te iubesc nespus de mult! (în gura), ca ești singurul "sandilau" care se gândeste la mine 24 de ore din 24. 🤔

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...