Sari la conținut

anunt masaj 7b0f6173706f6756.html


Postări Recomandate

Am sunat la numarul din anunt. Toata luna am incercat in diverse zile pana am reusit. Nu stiu care este motivul pentru care nu raspunde. Am intrebat cand am fost la ea dar raspuns foarte neconvingator. Din ce am inteles nu prea a lucrat in ultimele saptamani+are si alt job. Cand telefonul este inchis inseamna ca in ziua resptectiva nu lucreaza. 

Totusi sa fac si recenzi promisa.

Intalnirea a fost stabilit prin telefon, locul nu este geu de gasit in timpul zilei se gasesc si locuri de parcare. Actiunea a inceput cu un masaj de relaxare foarte bine executat se simte ca a invatat masajul nu o face doar dupa ureche. Incept a trecut la masajul erotic este mult peste Kharma insa sub ce face momentan Andrea (sau ce a facut Krisztina si Stefania) dar parca a devenit mai profi fata de datile anterioare. Finalizare a fost prin technici de masaj,. masajul a fost facut nud. Dupa finalizare am mai stat la povesti am faut un dus si am plecat. Cadoul 70 RON. In total cred ca am stat 1 ora si 30 minute cumva eu am interupt discutia ca totusi mai aveam treaba pe ziua respectiva. Una peste alta o experinta reusita chiar un pic peste asteptari.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Dupa luni si zeci de telefoane, am reusit si eu sa obtin o programare la aceasta doamna.

Masajul de relaxare a fost destul de viguros, mi-a detensionat tot spatele, iar masajul erotic a venit la fix, chiar daca n-a fost iesit din comun.

Dupa un masaj sanatos cum il face ea, o relaxare totala face toti banii.

Daca ar fi sa dau note, media ar fi de 9, 11 pentru masajul normal si 7 pentru cel erotic.

Pacat ca e trecuta de prima tinerete, dar una sub 30 de ani n-ar avea atata rabdare pentru masajul clasic.

Link spre comentariu

Salutare colegi,

Am vizitatat-o pe dsoara asta de 2 ori in ianuarie-februarie. Foarte greu de dat de ea, zeci de telefoane, program destul de greu de facut datorita orelor intre care putea fi gasita.

Actiunea a fost una destul de placuta, cu un masaj de relaxare destul de viguros, cred ca are experienta in domeniu! masajul erotic a fost unul reusit , mie unuia mi-a placut. 

Locatie: 9

Fata : 8-9 

Masaj : 9

Pret: cred ca am lasat 100 lei in total

De revenit si recomandat: da.

Spor tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu

E neserioasa.Am dat pe ea pe whats ap .Am facut programare.A doua zi imi ceie ca i o venit ciclul.Am zis no problem ,lasam pe sapt.viitoare.Au trecut cateva zile si o intreb cand ma poate primii.Va ca a vazut raspunsul dar nimic.O mai intreb inca o data.La asta dezinstaleaza aplicatia.

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am un update legat de domna. Poate fi gasita tot la nr 0748059328. In conditiile in care eu ma consider un client fidel nu pun la indoiala cele spuse de ea. A comunicat ca ea nu mialucreaza la acea locatie din Dambu si ca momentan ofera masaj de relaxare, reflexoterapie etc...la un salon din Unirii pretul masajului de relaxare fiind 70 RON pe durata a 50 min. Din asta eu am dedus ca nu mai face masaj erotic. Doar saptamana viitoare poate fi gasita la salon. Eu voi face o programare sa ma edific exact despre ce e vorba. Spor

Link spre comentariu

Am o veste buna pentru cei pasionati de masaj erotic. A revenit doamna in circuit. Locatia a ramas acelasi din cartierul Dambul Pietros. A schimbat insa nr de tel, cel actual fiind: 0745219955. Programarile sunt la fel de dificile. Trebuie insistat mult sa-ti raspunda. Am fost la ea serviciile a ramas acelasi sau chiar peste ce a fost in sensul calitatii. Ea spune ca sex nu face dar am anumite indoieli. Cert e ca eu nu am incercat decat masajul de relaxare si cel erotic. Masajul face nud cu sau fara finalizare. A mai riicat si pretul: 60 On masaj fara finalizare, 80 RON masajul cu finalizare prin technici de masaj. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...