Sari la conținut

Diana - Diavolita 0720671118 si 0725948571


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mda, fui pe la domnisoara intr-o vizita.

 

locatia este intr-o garsoniera simpla, curatica, in blocurile vechi de la energia, usor de gasit si de parcat. in locatie mirosea frumos, fata aprinsese nu stiu ce lumanarele parfumate, iar locatia, desi bloc de garsoniere, mi s-a parut destul de discreta. nu este lux, dar iti poti face treaba. din pacate nu are o baie propriu-zisa, dar exista toaleta, chiuveta, etc. (este tip camin de muncitori).

domnisoara este o prezenta placuta, sigur este cea din poze, suficient de inalta, bine proportionata, nici prea slaba nici prea grasa, numa bine, este creola (mie imi place la nebunie tenul inchis), vopsita roscat, foarte zambareata, genul "de gasca" sa zic asa. eu m-am destins repede in prezenta ei. tacamul a fost un oral np si un normal p. fiind abia prima intalnire, nu ma pot pronunta asupra gfe, domnisoara a fost si glumeata si zambitoare, dar si intr-un fel si putin retrasa. poate ca in timp va fi si mai bine. igiena mi s-a parut ok, dantura frumoasa (curata, necariata, etc), dar fara fk. cadoul 100/150, singura in locatie, program in general dupa ora 12.00. masaj nu face.

 

note - locatie 7, aspect 8,5, atitudine si relaxare 8, igiena 9, tarif 9. 

 

eu voi mai reveni. 

 

sper ca am acoperit toate aspectele si am adus informatii cam la toate capitolele care ne intereseaza pe majoritatea.

 

poate fi (si trebuie) trecuta la testate.

 

p.s. - pozele alea de acum cativa ani in care se uita stramb o dezavantajeaza. in realitate are o foarte mica deviatie la un ochi, dar muuult mai mica decat pare in poze.

  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu

Cititi ba chiorilor detalii mai sus, in postarea mea de pe 13 iulie. Mai amanuntit doar sa va tai pulele si sa le iau cu mine cand merg la ea sa va fac cunostinta. Mancaceas....

Intrebam ca de 600 de ani nu mai raspunde nu mai are telefon numai plm....a am primit un punct penalizare din cauza limbajului dar nu ma pot abtine ...pula mea ma, asa ca nu te agita ca un brifcor

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

E roscata de vreo 3 ani.Undeva la 22 de ani,carne tare,sani super tari dar sex oral...cam laba cu mana dreapta :)

Vine acasa si e ieftina.Te joci cu ea o ora pt 180 roni :))

Are si peste,cum altfel! :)

Sa-i spunem iubit :)

E o distractie incadrata la pretul de 180 lei.

Trebuie doar curaj,un apartament, 0,1 tone greutate,si cam faci ce vrei tu .

Ea oricum inca mai crede ca este indragostita,si ca, undeva in timp,o sa renunte :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:palermo
  • Oras:palermo

iete ca asvara avea si cotet pa la cimitir pa unde lucra si amelia la inceput.

pestele sta cuminte si asteapta la coltul blocului pe  o banca dar nu deranjeaza .

destul da ratacita fatuca , pacat caii chipesa dar nu ii vina ei , tot prostavanul ala care o pune la treaba e vinovatu ca no invata nimic, nici sa molfaie o pula nu stie cum

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...