Sari la conținut

0757600984 / 0757587441


Postări Recomandate

Vizita 8 august 2021- Roxana, Baia Mare: Este o fata foarte frumoasa, confirm recenziile de pe Satu Mare, are servicii de calitate. am facut o alegere buna

ca am mers la ea, m-am distrat pe cine. Actul a fost unul super, m-am simtit in al 9-lea cer cu ea, am facut dragoste. M-a asteptat sexy cum imi place mie, oralul a fost unul bestial, normal, 69, cunnlingus tot ce isi doreste un barbat de la o femeie. Este foarte placuta, comportamentul, vocea asemenea. Mi-a placut mult ce am vazut, dar si actul in sine, a fost o placere sa fac dragoste cu

ea. A fost o experienta frumoasa alaturi de ea, eu am sa revin oricand am ocazia. Multumesc draga pentru tot. Pupp.

Link spre comentariu
Acum 15 minute, Vasy2255 a spus:

Vizita 8 august 2021- Roxana, Baia Mare: Este o fata foarte frumoasa, confirm recenziile de pe Satu Mare, are servicii de calitate. am facut o alegere buna

ca am mers la ea, m-am distrat pe cine. Actul a fost unul super, m-am simtit in al 9-lea cer cu ea, am facut dragoste. M-a asteptat sexy cum imi place mie, oralul a fost unul bestial, normal, 69, cunnlingus tot ce isi doreste un barbat de la o femeie. Este foarte placuta, comportamentul, vocea asemenea. Mi-a placut mult ce am vazut, dar si actul in sine, a fost o placere sa fac dragoste cu

ea. A fost o experienta frumoasa alaturi de ea, eu am sa revin oricand am ocazia. Multumesc draga pentru tot. Pupp.

vasilica, si aici lovesti tata?..stai potolit acolo, ca stai bine.noi o cunoastem pe roxy, dinainte de-a exista tu. in plus recenziile tale arata toate la fel..ca un jurnal de bord.. multumim ca ne-ai spus si noua experienta ta .. DIN VIITOR!!

dar deocamdata roxy nu e la noi.. ca sa dai un plus valoare topicului ei..

Link spre comentariu

Eu am relatat o parte din experinta mea. E de vis fata, arata si bine, actiunea este misto cu ea, nu am stiut cine este prima data, dar dupa experienta mea cu ea, este o fata deosebita. Nota 10+.

Pacat ca este pentru putin timp la Baia Mare, eu as vizita-o zi de zi, este excelenta. Eu am sa o mai vizitez pe Roxy.  

Link spre comentariu
Acum 13 minute, Vasy2255 a spus:

Eu am relatat o parte din experinta mea. E de vis fata, arata si bine, actiunea este misto cu ea, nu am stiut cine este prima data, dar dupa experienta mea cu ea, este o fata deosebita. Nota 10+.

Pacat ca este pentru putin timp la Baia Mare, eu as vizita-o zi de zi, este excelenta. Eu am sa o mai vizitez pe Roxy.  

prietene!.. vezi ca ai scris "maine"!

si nu aici tre sa scrii ci pe bm..n-are topic? deschide-i unul!

eu inteleg ca te-o zapacit .. dar fii mai atent..

bafta!

Link spre comentariu
Acum 5 ore, _sahy_ a spus:

vasilica, si aici lovesti tata?..stai potolit acolo, ca stai bine.noi o cunoastem pe roxy, dinainte de-a exista tu. in plus recenziile tale arata toate la fel..ca un jurnal de bord.. multumim ca ne-ai spus si noua experienta ta .. DIN VIITOR!!

dar deocamdata roxy nu e la noi.. ca sa dai un plus valoare topicului ei..

7 August era. Scuze.

Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
1 minute ago, _sahy_ said:

play_me...sunt lucruri care nu se spun..

daca ai incredere in vorba mea, ok.daca nu.. asta e!

e roxy reala! punct! seara faina!

as vrea si eu sa fie, stai relax, dar oricum am sa ma conving :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...