Sari la conținut

0734049574 - Alina moldoveanca, Dr.Taberei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Rebela am fost de multe ori, gfe foarte bun dar acum cred ca lucrează mai mult pe circuit închis și este greu de prins mai ales dacă nu stai sa vb pe watapp toată ziua.

Dar are servicii bune și arata bine pentru vârstă ei. Nu are fițe și ifose dacă te comporți civilizat pleci fericit.

 

Bafta tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Bună dimineața dragii mei eu acum lucrez la shaorma foarte rar mai primesc pe cineva nu am timp lucrez foarte mult am pauza 3,4 ore pe zi și atunci mai fac câte o programare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Rebela are un caracter deosebit,nu are fite si figuri ca multe prestatoare de aici.E o femeie care a trecut prin multe obstacole ale vietii,dar le-a infruntat si depasit cu bine. Sunt un client constant al ei si intodeauna a dat dovada de bun simt, chiar daca mimeaza actul sexual face tot posibilul sa pleci satisfacut de la ea..Si curvele sunt oameni,au sentimente,au probleme...... Sa va povesteasca cati marlani apeleaza la servicii sexuale si au o atitudine si comportament de 2 lei....Chiat daca sunt servicii platite logic ar fi sa avem cu totii o atitudine normala.Cele figurante se autoelimina,pierd clientii si implicit bani.

  • Like 2
Link spre comentariu

Confirm ce spune colegul Kiss. I-am trecut pragul de multe ori și niciodata nu a prins-o în toane proaste, a avut o atitudine exemplara. :)

Liviu povestestele cum a fost cu Rebela,poate unii au impresia ca fabulez.Te rog fa o recenzie .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...