Sari la conținut

0734049574 - Alina moldoveanca, Dr.Taberei


Postări Recomandate

Am ajuns si eu la Rebela din drumul taberei saptamana trecuta curios fiind sa repet o experienta cu o milf. Am stabilit intalnirea pt ora 18 am ajuns in fata unui gang care de fapt era alt gang decat ala care trebuie si m-am invartit in jurul liceului Grigore Moisil pret de vreo 10 minute. I-am si spus ca n-am mai patit asa ceva. Se ascundea blocul de mine sau nu-l gaseam io ? Odata ajuns la ea , n-au mai contat detaliile , am purces la dus , m-am facut comod si am trecut la treaba. Face un oral bun , cu atentie la outze , am inteles ca face si cim dar n-a fost cazul , am montat un cauciuc am trecut la normal unde am schimbat 2 pozitii si am terminat in prezervativ. 

       O experienta ok la un pret bun , note : 

 

Oral 8.5 

Normal 8 

Anal nu 

Gfe 7.5 , face fk si trateaza clientul frumos, nu-l grabeste , are bun simt.

Locatie 7.5 curat , destul de invechita.

igiena 10.

Aspect 8.5 avand in vedere ca are aproape 40 si e mama a 3 copii , arata bine, sani nr 3 draguti, pizda draguta. 

 

De revenit , poate , daca sunt in zona si n-am altceva mai young&fresh.

 

Halat 70 fin/ 30 min. d-t-d.

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua!

 

Azi am vizitat-o pe Alina. I-am trimis un PM, la care a raspuns promt, si apoi ne-am auzit la telefon. Am gasit locatia relativ usor, este la jumatatea distantei dintre Afi si Plaza, vis-a-vsi de o cladire de birouri aflata in constructie. Locuri de parcare berechet!

 

Locatia este un apartament modest de 2 camere dar curat si aerisit.

 

Rebela este o femeie frumoasa cu privire patrunzatoare (dupa parerea mea pozele o dezavantajaza-arata mai bine in realitate!), bruneta, par lung, pana in 40 de ani, inalta -in jur de 1.70 fara tocuri, estimez ca are vreo 60 kg-poate gresesc!... M-a primit imbracata in lenjerie si m-a sarutat ca pe o cunostinta veche. Imediat am simti ca exista chimie intre noi si ne vom potrivi. Asa a si fost! Am stat la taclale, am fumat o tigara si am plecat la dus, intai eu apoi ea! M-am facut comod in pat si a inceput un oral bun, implicat si neprotejat. Am continuat cu un 69 apoi am rugat-o sa se intoarca pe spate, mi-a pus un prezervativ ne-am asezat in pozitia misionarului. Am terminat in balonas strans in brate de catre doamna.

 

Am mai fumat o tigara si cand m-am uitat la ceas am fost surprins sa constat ca trecuse o ora de cand am intrat pe usa! Am lasat pe birou 100 de lei, din initiativa mea!

 

Notele mele sunt:

 

Oral 9

Normal 9

GFE 10 , FK la greu, ca doi amanti pasionali! Nu m-a grabit, timpul a zburat pe nesimtite...

Locatie 7 modesta dar curata, cu tot ce este nevoie. (10 pentru discretie, fara ochi curiosi prin zona, locuieste singura.)

Igiena 10.

Aspect 9, la aproape 40 de ani arata mai mult decat bine!

 

O recomand cu caldura!

 

Multumesc, Alina!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutari maxime,

 

Trebuie sa va marturisesc un pacat facut in saptamana mare respectiv joia tercuta.

 

Manat de poftele trupesti am fost ispitit de comentariile la adresa brunetei focoase din Dr. Taberei si am comis-o .

 

Sunat la tel.0753783028 si i-mi raspunde o voce suava ,linistita cer o programare si in maxim o ora eram in cealalta parte a orasului respectiv B-dul Timisoara intre Afi si Plaza.

 

Cer detalii la telefon ajuns in fata blocului parchez auto si fuga sus. Se deschide usa incet si spre marea mea surprindere vad o doamna bruneta, frumoasa foc amabila m-a invitat in apartament, mi-a spus ca o cheama Alina si are 39 ani ,era imbracata intr-o rochita scurta argintie mulata pe corp. Ei eu asta cautam o doamna matura in jurul a 40 ani ,frumoasa cu care sa ma simpt bine.

 

Ne-am imbratisat din prima si am inceput instantaneu sa ne sarutam dar ce sarut, adevarat clikul facandu-se pe loc intre noi.

 

Am inceput sa stam putin la taclale pentru a ne cunoaste cat de cat eu o sorbeam din priviri pe Alina care de ce sa nu spun arata mult mai bine ca in fotografii.

 

Alina este inaltuta cam la 1.70 par lung negru si cu o fata expresiva , amabila si foarte comunicativa.

 

Apartamentul in care locuieste este curat si luminat. Am fost invitat la dush unde am gasit tot ce trebuie dupa care a mers si Alina  apoi a inceput pacatul sa se infaptuiasca.

Fk extraordinar, nu ne mai opream limbutele noastre se jukau minunat prin gurile noastre, deja începusem sa ma excit cind doamna eu fiind in picioare si ea in genunchi in fata unei oglinzi a inceput un oral de calitate cu incercari reusite de depp cu multa saliva cu atentie sporita la zonele adiacente.

 

Ne-am asezat in pat unde a continuat oralul acesta perfect, apoi usor si lasciv am trecut intr-un 69 care efectiv m-a zdruncinat din temeli eram in faza excitatiei maxime când am cerut sa puna caciulita ca sa mai intru si in alta parte necunoscuta a Alinei.

 

Asadar urmeaza un normal cu ea desupra "on top" m-a calarit de mi-au sarit capacele cer un CIM se aproba vulcanul erupe si lava fierbinte inunda gurita doamnei.

 

M-am simtit ca un bebelush Alina dupa ce a mers la baie sa igenizeze a venit linga mine si mi-a soptit la ureche "ai fost la innaltime domnule".

 

Ei asta inseamna o profesionista

sa aiba in meniu ceva care sa te surprinda sa nu te grabeasca si sa faca totul din plac

ere ,sa-ti zambeasca sa fie naturala ca sa revii cu drag la ea.

 

Multumesc frumos Alina cu siguranta o sa revin .

NOTE:

 

ORAL=10

 

NORMAL=9

 

GFE=10

 

LOCATIE=9

 

IGIENA=10

 

HALAT=70 RON | 30 MIN

Doamna cu siguranta i-si mer

ita un loc in TOP!

O recomand tuturor iubitorilor de placeri carnale dar sa fiti respectosi si veti primi inzecit!

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Buna dragul meu PAPAPIUS...tin sa-iti multumesc pt recenzie ,ma bucur ca am putut fi pe placul tau,si  ca ne-am simtit bine impreuna..Te sarut si te mai astept.   :kiss3   Alina. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Buna dragii mei...

Pt cei ce doresc sa ma viziteze sunt disponibila zilnic de la 10 la 21 astept telefonul vostru pt o programare ... va pupacesc dulce Alina   :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...