Sari la conținut

0729311098 ANCA, 36 de ani ofer masaj de relaxare domnilor manierati la domiciliul meu, discretie si igiena. Titan, Liviu Rebreanu, Lidl,


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sper sa nu ma insel, pozele sunt furate de pe net si daca tipa care le foloseste sta intro garsoniera situata intrun bloc lateral, etaj superior, langa Mega Image Titan, atunci e veche in bransa si insipida! E o tarancuta limitata!

Link spre comentariu

Fraților,am fost eu,azi.Pozele nu sunt furate, sunt doar ceva mai vechi(2-3 ani,zic eu),dar hai să facem o recenzie completă. Locație blocul de garsoniere dintre Lidl și Mega Image de pe Liviu Rebreanu, garsoniera bătrânească,dar curată.Nota 8.Fata arată foarte bine pentru cei 37 de anișori declarați.Tate 3-4,lăsate,dar tari,misto,corp proporționat, foarte puțină celulita, fără burta,intr-un cuvânt cam 8 ar fi nota,dar pentru amatorii de mature,nota crește la 9. Acțiunea:un oral decent, neprotejat (fără cim),urmat de un normal,de nota 9,per total.Destul de strâmtă,geme frumos.Abia acum urmează partea frumoasa: meniul descris,sau numai oral 60 Ron,daca vrei și anal,sau oral anal halatul crește la 100ron.Parerea mea sinceră, judecând comparativ cu ce-am mai bifat, raportul preț/calitate este ok! Nu recomand celor sub 30 de ani. Hai,gata, treceți la muncă, tovarăși!

  • Like 3
Link spre comentariu

Precum am declarat,nu fac postări polemice.Consider acest site o zona de informare în primul rând.Am uitat doua amănunte,care pot fi relevante pentru unii. Gfe 8 spre 9!!! Foarte tare, ținând cont că o vedeam prima oară.Si ceea ce este cel mai important,este că sigur voi reveni!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anca, masaj total, doamna matura, 36 de ani, ofer masaj de relaxare total la domiciliul meu. Titan, Liviu Rebreanu, Lidl,

 

Va salut oameni buni, sa va dea Dumnezeu sanatate.

am fost astazi la Anca, tarifele sunt 60 de lei oral+normal, sau 100 de lei oral+anal, accepta si ani sau cuni. am intrebat-o pentru a oferi detalii cat mai complete. Anca insista la telefon pe faptul ca pozele sunt adevarate, nu sunt, insa nu o sa va para rau. atitudine foarte ok, este foarte amabila. am ales varianta cu normal si a fost ok. o sa va ghideze la telefon cu Mega Image Titan. dupa infatisare, are putin peste 35 de ani.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

seamana cu pozele perfect si oricum daca nu-i place nu este obligat sa ramana 

Coane nu se face asa ceva unei femei. Te duci la ea bazandu-te pe confratii tai si cand ajungi o vezi pe muma padurii. Ce faci atunci? Te ia cu sughit si ii spui balnaindu-te ca e urate si ca pleci? Iti dai seama ca ii cauzezi o trauma femei. Ramai ca un erou si prestezi si apoi incepi sa ii blestemi pe mincinosi.

Deci ia zi de tanti de fata.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Coane nu se face asa ceva unei femei. Te duci la ea bazandu-te pe confratii tai si cand ajungi o vezi pe muma padurii. Ce faci atunci? Te ia cu sughit si ii spui balnaindu-te ca e urate si ca pleci? Iti dai seama ca ii cauzezi o trauma femei. Ramai ca un erou si prestezi si apoi incepi sa ii blestemi pe mincinosi.

Deci ia zi de tanti de fata.

Am fost la ea in urma cu doi ani,ca varsta are in jur de 40 dar arata bine pentru ani ei.Pentru cei trecuti de 50 de ani este trufanda,pentru cei sub 40 mergeti fratilor la fete sub 30 de ani .Daca esti un tip ca mine care vrea sa se simta bine si femeia ai parte de un gfe ridicat,daca mergi sa te descarci decat nu te astepta la mare lucru. eu zic ca merita sa mergi la ea 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Am fost la ea in urma cu doi ani,ca varsta are in jur de 40 dar arata bine pentru ani ei.Pentru cei trecuti de 50 de ani este trufanda,pentru cei sub 40 mergeti fratilor la fete sub 30 de ani .Daca esti un tip ca mine care vrea sa se simta bine si femeia ai parte de un gfe ridicat,daca mergi sa te descarci decat nu te astepta la mare lucru. eu zic ca merita sa mergi la ea 

pe o linie de la 0 la 10 in care 0 e muma padurii si 10 e charlize theron ea pe unde este?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am ajuns si eu la Anca, pe la sfarsitul lui martie. Sun, imi raspunde o voce amabila, imi explica serviciile si ma hotarasc sa merg acolo o ora.

Ea locuieste pe langa Lidl Titan, mai exact intre MegaImage si Lidl. Mai exact, am fost in acelasi bloc ca pentru Denisa (recenzia mea https://nimfomane.com/forum/topic/76721-0725685725-denisa-titan/?p=2326186)dar la alt etaj, tot intr-o garsoniera, unde lucreaza singura.

Parchez la Lidl, am sunat-o si m-a indrumat, ajung acolo, imi deschide ascunsa dupa usa si intru.

 

La prima impresie, nu eram sigur ca vreau sa raman. Mi se pare ca pozele nu sunt ale ei, cel mai mult seamana cu cea in care sta sanii goi pe langa flori (sau poate chiar o fi ea acolo). Are tenul mai inchis, chiar ma intrebam daca e de etnie. In fine, am decis sa raman.

Anca s-a dovedit o persoana decenta si amabila si am gasit cate ceva de discutat. Ce o face simpatica este ca vorbeste un pic rrarrait.

Ne cunoastem, vorbim un pic. Imi explica diferenta dintre total si normal - pentru ca multi dintre clientii ei nu stiu! Din cate imi amintesc, am dat amenda atunci la inceput, din proprie initiativa.

Apoi ma cer la dus. Am primit un prosop curat (cred ca mi-ar fi placut un pic mai mare) si m-am dus la baie. Acolo baia era dotata cu tot ce trebuie.

 

Dupa ce ma intorc, ma intreaba daca vreau OP sau ON, eu alegand varianta din urma.

Dupa foarte scurta vreme, ma observa si ma intreaba daca vreau ceva. Ii spun ce imi trece prin minte: imi voi da drumul imediat (eram cam statut), asa ca as prefera sa continuam normal.

Asadar, ma intreaba ce pozitie prefer, eu alegand intr-o parte. Mi-a asezat scula in ea si am trecut la treaba. Mi s-a parut stramta (poate si pozitia pe-o parte avantajeaza asta), cert e ca am capitulat repede in fata (am vrut sa spun mijlocul) ei.

Vorbim noi despre diverse, dupa care merg la baie sa ma igienizez un pic si ma intorc cu forte proaspete.

 

Anca incepe repede o felatie, care mi-a placut. Dupa o vreme, cer sa trecem la urmatoarea etapa. Ea s-a lubrefiat cu niste gel, spunand ca eu vreau si anal, deci.... Apoi, s-a asezat capra iar eu m-am apropiat de ea, dar, ca prima oara, si-a introdus singura scula inauntru (cred ca face asta totdeauna).

Si da-i si lupta... stramta ca inainte. Trec niste minute si ma gandesc ca ar fi momentul sa-i spun sa trecem la anal. Arunc un ochi in jos ... faceam deja anal de la inceput! Nici nu imi dadusem seama, pentru ca singura s-a ocupat de insertie, dupa cum scrisesem.

Dupa inca o vreme a inceput sa spuna din cand in cand: da-ti drumul, acum! As fi vrut eu, dar cel mic se bucura de momente si nu era gata.

Pana la urma, Anca ma roaga sa ne oprim, si cand am iesit din ea a gemut usor si s-a masat pe la picioare (se pare ca avea un carcel si cred ca de-aia imi cerea sa termin).

Continuam apoi cu o felatie in picioare vreo 10 minute, si iarasi mi-a placut, se pricepe la asta. Din pacate, celui mic nu i-a ajuns, dar nu am avut ce-i face, m-am oprit de tot ca obosisem.

Am fost apoi la o igienizare (sumara - fiindca nu voiam sa merg acasa mirosind a gel de dus), m-am imbracat si am plecat cam cand se implinea ora.

 

Note:

Locatia: 8. Garsoniera nu e mobilata modern, dar are tot ce ii trebuie si parea curata. Cum spuneam, e langa Lidl Titan

Infatisare: 8. Anca e ok (mai ales pentru cei 36 de ani declarati, in realitate poate ca mai mult), are sanii mari, tenul mai inchis

GFE: 8. Amabil si simpatica in felul ei.

Oral: 8(-9). Mi se pare ca stie meserie

Normal: Am facut putin (<1 min), dar era stramta. Nu dau nota.

Anal: 8-9. Stramta si aici, si cred ca fara acel carcel puteam face in continuare

Servicii: ON/OP, NP, AP (nu stiu de FK, cunni, 69, etc.)

Cadou: 70 / fin oral/normal, 100 / fin total, 150 ora oral/normal, 200 ora total (eu am stat o ora total)

Orar: ~10/10:30 pana pe la 16 (cam scurt dupa parerea mea). Nu stiu de weekend, etc.

 

Recomandare: Cand am fost la Anca a fost ok, nu este o teapa, este amabila si se pricepe (cel putin la oral). Totusi, comparat cu alte experiente am simtit ca parca un pret mai corect ar fi fost 150, dar pentru cine e in zona merita vizitata o data.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare lume, astazi am vaccinat-o si eu pe Anca, eram prin zona si din cauza calduri eram si infierbantat plus ca aveam coaiele cat galeata de pline si a fost cea mai la indemana pt un glont rapid. Fratele "dantien" a detailat foarte bine tot locatie, aspet tot eu nu am ce sa mai aduc nou, fiecare doar cum s-a simtit in compania Anei.

Oral: 8 bunicel, atentie si la partile adiacente

Normal: 8 pus pe la spate si cum eram de statut dat 3 minute din cur si umplut prezervativul cred ca cu 100 g de lichid 😅😅

Taxa: 60 ron

De revenit: daca sunt prin zona as incerca si analul;

De recomandat: un pic cam creola, dar plm ... nu o luam acasa

Despre poze: nu ma pot pronunta sunt cam albe in comparatie de cum este ea.

O zi buna la toata lumea.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...