Sari la conținut

Black Velvet Massage


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Adică?Dacă m am simțit bine....și în 3 zile v am băgat 600 Ron+tips in buzunare nu e bine?Nu am înțeles faza:

"Este foarte surprinzator ceea ce ai declarat aici, motiv pentru care am demarat o ancheta in ceea ce priveste situatia prezentata "

Sunteți idioți ?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Adică?Dacă m am simțit bine....și în 3 zile v am băgat 600 Ron+tips in buzunare nu e bine?Nu am înțeles faza:

"Este foarte surprinzator ceea ce ai declarat aici, motiv pentru care am demarat o ancheta in ceea ce priveste situatia prezentata "

Sunteți idioți ?

 

"Este foarte surprinzator ceea ce ai declarat aici, ..." - adica faptul ca ai facut public ce a fost intre tine si domnisoara respectiva. Fetele nu au voie sa faca / accepte astfel de servicii in cadrul salonului. 

Trebuia sa te abtii in a declara toate amanuntele. Puteai sa le pastrezi doar pentru tine sau le spuneai in privat cunoscutilor. Dar nu aici, public.

Rezultatul: nu o sa mai "pupi" alta data, si probabil nu vor mai "pupa" nici altii. Ca sa nu mai spun si de posibilele probleme create fetei.

Dar na... fiecare cu intelepciunea lui...

Link spre comentariu

Adică?Dacă m am simțit bine....și în 3 zile v am băgat 600 Ron+tips in buzunare nu e bine?Nu am înțeles faza:

"Este foarte surprinzator ceea ce ai declarat aici, motiv pentru care am demarat o ancheta in ceea ce priveste situatia prezentata "

Sunteți idioți ?

 

Se pare ca tu esti ala idiot, acum ca ai pârât-o pe saraca fata s-ar putea sa o dea afara, in orice caz probabil ca altii nu vor mai avea ocazia sa faca ce ai facut tu. 

Ce sa zic, bravo, ai stricat show-ul pentru noi, restul.

Link spre comentariu

@ black velvet massage

     Sunteti exagerati si ridicoli. Fata n-a gresit cu nimic. N-a facut sex nici normal, nici oral, nici anal. Intre sani ori cunni depinde de           permisivitatea fetei dar nu are cum sa fie interzis. Ar fi o mare prostie. Pai atunci unde dracu' mai e erotismul ? Dar momentele fierbinti ?

 Asa......doar cu un hj lesinat ? Haideti domne, ce-aveti !?! Poate interziceti si fk-ul !!! Ce-ati vrea ? Sa stam lipiti cu scotch, o laba trista si uleioasa, adio si n-am cuvinte, nu ? Stati atunci cu salonu' acolo pana faceti paianjeni in toate camerele !! Nu sunteti zdraveni !

Link spre comentariu

Buna seara.

Am vizitat de 2 ori acest salon.

Numele tipei la care am fost era Ema.

Fata a fost superba din toate punctele de vedere.

Acum am inteles ca aceata fata numai lucrează acolo dar pe site-ul lor încă apare poza ei.

Am mai fost de încă 2 ori la ei și am plecat imediat din cauza maseozelor grase , plictisite care nu îmi inspirau nici o atracție.

Nu mi se pare normal ca pe site sa nu găsești poze reale cu fetele.

Numai merge cu prosteală de 2 lei.

Nu am timp de pierdut pe drumuri.

Recomand din tot suflet MonAmour masaj pe Ștefan cel Mare.

Au aceleași prețuri dar fetele sunt wow .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A mai fost careva?

Modelele de aici par prea frumoase ca sa fie reale!

Pretul unei sedinte e chiar accesibil : 300 lei! 

Iar daca vrei cu amandoua: 500 lei!

 

Toate profilele maseuzelor de la acest salon sunt false, ilustrate cu fotografii stock ale unor modele din strainatate.

 

Ema

shutterstock.com/image-photo/studio-portrait-sensual-brunette-elegant-lingerie-1341936764?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi9VJBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Anna

shutterstock.com/image-photo/perfect-young-girl-sexy-black-lingerie-1315836404?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi41JBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Bella

shutterstock.com/image-photo/sexy-beautiful-brunette-girl-underclothes-323724401?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi4ThBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Lily

shutterstock.com/image-photo/beautiful-girl-blonde-sexy-black-lingerie-762476293?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi4VFBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Melisa

shutterstock.com/image-photo/sexy-brunette-woman-wear-lingerie-fur-287243444?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi90VBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Maya

shutterstock.com/image-photo/pretty-brunette-woman-buttocks-white-thong-587885051?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi92dBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

  • Like 2
Link spre comentariu

Toate profilele maseuzelor de la acest salon sunt false, ilustrate cu fotografii stock ale unor modele din strainatate.

 

Ema

shutterstock.com/image-photo/studio-portrait-sensual-brunette-elegant-lingerie-1341936764?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi9VJBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Anna

shutterstock.com/image-photo/perfect-young-girl-sexy-black-lingerie-1315836404?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi41JBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Bella

shutterstock.com/image-photo/sexy-beautiful-brunette-girl-underclothes-323724401?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi4ThBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Lily

shutterstock.com/image-photo/beautiful-girl-blonde-sexy-black-lingerie-762476293?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi4VFBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Melisa

shutterstock.com/image-photo/sexy-brunette-woman-wear-lingerie-fur-287243444?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi90VBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

 

Maya

shutterstock.com/image-photo/pretty-brunette-woman-buttocks-white-thong-587885051?irclickid=V9-QOWVM9xyOUzQwUx0Mo3EHUkiTi92dBUu8w00&irgwc=1&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=TinEye&utm_source=77643&utm_term=&c3ch=Affiliate&c3nid=IR-77643

Am fost eu acum mai mult timp. 300 lei fara erotic, adică nu se face nici măcar o laba. Era doar o fata bruneta când am fost eu.

Link spre comentariu

Am fost de 8 ori la acest salon inainte sa scriu ceva despre el. Am zis sa nu scriu dupa o sedinta sau doua pentru ca nu sunt reprezentative. De la inceput va spun ca nu voi face comparatia cu alte saloane cu toate ca am fost in 99% din saloanele bucurestene si nu numai. Nu vreau sa fiu acuzat ca scriu pentru a denigra un salon ca sa fac  reclama altuia. Partile pozitive ale salonului sunt curatenia, locatia bine aranjata si frumusetea maseuzelor.

In rest, dupa parerea mea, nimic nu te indeamna sa revii. Timpul nu se respecta cu adevarat.Ultima data masajul a durat cu tot cu dus 48 de minute si la cele mai multe sedinte timpul de masaj este micsorat cu niste minute.In fine,nu sunt tipicar acum,doar am semnalat. Cu privire la masaj pot sa spun ca nu impresioneaza pin absolut nimic. De cele mai multe ori a fost slab si altadata mediocru catre satisfacator. Lipsa  de fantezie, de imaginatie, de senzualitate ar caracteriza cel mai bine aceste sedinte de masaj. Fetele arata foarte bine ,dar nu se implica aproape deloc, sunt caracterizate de autosuficienta, lipsa de permisivitate, plictiseala. Atitudinea este accea a celor care se vad ca niste dive si ar trebui sa fii multumit pentru ca ti s-a ingaduit sa stai in preajma lor.

In conluzie, mi s-a parut dupa 8 sedinte, unul dintre cele mai slabe saloane din Bucuresti. Pentru cine vrea o banala frecare facuta cu dezinteres e recomandat. Pentru cine vrea implicare si fantezie nici nu se pune problema sa-i calce pragul. In concluzie,nu cred ca voi mai reveni la acest salon.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...