Sari la conținut

0799346377 / 0785442908 Ruby, face si outcall


Vizitator alex_xx

Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Ruby la tine sau la mine !

Valabil din: 14.06.2016 - 01:33

Repostat

 
 

SEXY, pasionala, fara fite, te invit sa petrecem clipe fierbinti de neuitat Te astept intr-un cadru discret si armonios sau ma deplasez la hotel, ofer happy end massage, poze reale, suna-ma!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Avand chef de ceva actiune am decis s-o chem la mine. Am sunat, a raspuns din prima, voce placuta, atitudine corespunzatoare exceptand faptul ca a urcat pretul de la 200 la 300 RON ora cand a aflat in ce zona stau. I-am zis sa vina oricum pt ca a spus ca pozele sunt reale, ceea ce nu este adevarat - nu sunt ale ei, a spus ca a avut multe probleme cu nushce psihopat si nu isi mai poate pune poze reale. Deci nu este pusa pe tepe, pur si simplu ii este frica (se vedea si din retinerile pe care le-a avut in primele minute), nu am sa detaliez insa chiar a avut probleme mari.

 

Acum, sa nu ma intelegeti gresit, fata arata bine, este curata, parfumata, imbracata decent/normal spre sexy (a venit in niste blugi negri si un tricou alb in care arata super) are cam 175-176 fara tocuri, este supla, are picioarele drepte si frumoase, spatele drept, este foarte placuta la fata si are un par superb, zambet de copila, sanii nr 2 dar usor lasati urmare a unei nasteri nu tocmai recente, ceea ce explica si niste vergeturi pe solduri pe care un ochi format le observa numaidecat. Nu are burta deloc si nici foarte multa celulita, putin pe solduri ca orice femeie. Comparativ cu multe din fetele de pe aici e de nota 9 cu un mare plus, arata foarte foarte bine si este placuta, cu o vizita la un salon bun si un pic de sala ar lua probabil 10 pe linie pe aici.

 

Eu insa, nepotrivindu-se cu ce cautam, i-am dat un suc, i-am platit taxiul si am trimis-o acasa dupa jumatate de ora de palavrageala, este o companie placuta mai ales dupa o zi absolut cretina cum am avut eu.

 

Am sfatuit-o sa isi faca si cont pe forum ca sa isi poata selecta oarecum clientii, am inteles ca a avut niste experiente foarte neplacute in putinul timp pe care il are de cand "lucreaza".

 

Later edit: sper ca e ok ca am pus-o la testate chiar daca nu am testat-o pana la... cotor, daca am gresit se poate muta la Orientare.

post-2-0-42588900-1465863706_thumb.jpg

post-2-0-80028500-1465863706_thumb.jpg

post-2-0-09512700-1465863707_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Io' daca stau pe Primaverii,creste sau scade tarifu'? :)

 

Creste :) poate mai putin, dar creste, insa fata merita 250 chiar 300 ... lejer.

Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

 

Acum, sa nu ma intelegeti gresit, fata arata bine, este curata, parfumata, imbracata decent/normal spre sexy (a venit in niste blugi negri si un tricou alb in care arata super) are cam 175-176 fara tocuri, este supla, are picioarele drepte si frumoase, spatele drept, este foarte placuta la fata si are un par superb, zambet de copila, sanii nr 2 dar usor lasati urmare a unei nasteri nu tocmai recente, ceea ce explica si niste vergeturi pe solduri pe care un ochi format le observa numaidecat. Nu are burta deloc si nici foarte multa celulita, putin pe solduri ca orice femeie. Comparativ cu multe din fetele de pe aici e de nota 9 cu un mare plus, arata foarte foarte bine si este placuta, cu o vizita la un salon bun si un pic de sala ar lua probabil 10 pe linie pe aici.

 

Eu insa, nepotrivindu-se cu ce cautam, i-am dat un suc, i-am platit taxiul si am trimis-o acasa dupa jumatate de ora de palavrageala, este o companie placuta mai ales dupa o zi absolut cretina cum am avut eu.

 

 

 

Manca-ti-as ochii tai cu infrarosu , eu te cred , jur pe rosu  :laugh2

Pai daca face excursii pe un suc ,eu zic sa o plimbam 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Cum adica arata bine spre foarte bine si nici macar n-ai futut-o..

 

Am zis/vrut sa zic ca arata bine spre foarte bine comparativ cu ce e pe aici :)

Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Tot nu inteleg,ai futut-o sau nu?

 

 Nu a futut ma nimic din cauza ca arata bine spre foarte bine , omu' cauta una praf spre muci  :laugh2

...sau pur si simplu nu avea cu cine sa bea un suc la ora aia

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

pai du-te la bianca din Ghica 30 de ron daca te-ai spurcat la alea scumpe :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Lasand la o parte preferintele personale, eu am postat-o aici gandindu-ma ca poate va fi pe placul altcuiva, orice altceva e lipsit de relevanta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...