Sari la conținut

Poze recente!! Reala 100%


Vizitator akephalos2016

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pot sa confirm ca s-a întors Denisa, și, în mod evident, nu puteam rata ocazia de a o reîntâlni. Pentru a nu mă repeta, vreau doar să spun că totul a fost la superlativ, ca de fiecare dată, de altfel. Pot să spun că, din punctul meu de vedere, merită fiecare minut petrecut cu ea, deoarece pe lângă serviciile foarte bune, este și o prezență mai mult decât plăcută. Ca și aspect fizic, a rămas la fel de frumoasă ca și ultima dată când ne-a vizitat, ba poate-i chiar mai frumoasă (mie așa mi s-a părut, dar poate sunt și subiectiv, având în vedere că m-am înțeles foarte bine cu ea de fiecare dată). Ca și concluzie, pentru mine rămâne în topul preferințelor, și o pot recomanda cu încredere pentru cei care doresc să o viziteze. 

Ii mulțumesc frumos Denisei pentru întâlnirea foarte reușită, care i se datorează ei, în cea mai mare parte! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pot sa confirm ca s-a întors Denisa, și, în mod evident, nu puteam rata ocazia de a o reîntâlni. Pentru a nu mă repeta, vreau doar să spun că totul a fost la superlativ, ca de fiecare dată, de altfel. Pot să spun că, din punctul meu de vedere, merită fiecare minut petrecut cu ea, deoarece pe lângă serviciile foarte bune, este și o prezență mai mult decât plăcută. Ca și aspect fizic, a rămas la fel de frumoasă ca și ultima dată când ne-a vizitat, ba poate-i chiar mai frumoasă (mie așa mi s-a părut, dar poate sunt și subiectiv, având în vedere că m-am înțeles foarte bine cu ea de fiecare dată). Ca și concluzie, pentru mine rămâne în topul preferințelor, și o pot recomanda cu încredere pentru cei care doresc să o viziteze. 

Ii mulțumesc frumos Denisei pentru întâlnirea foarte reușită, care i se datorează ei, în cea mai mare parte! 

astea is cam numa vorbe fara info  servicii detaliate preturi si poze actuale clare 

Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

No bine, încep eu mai detaliat. Vizitat Denisa vineri seara, cer senin, lună ioc, deci romantism pula. Ajuns la aceeași locație pe care o are de 1 an, am rugat-o să mă aștepte în haine de casă și o tavă de prăjituri, nu s-a conformat cu prăjiturile dar... știe ea 😂. Am stat o oră, am povestit, ne-am futut, am mai povestit, iarăși ne-am futut, după care am povestit din nou, paragraful ăsta îmi amintește de o compunere din clasa a 4-a pe care ne-a pus profesoara să o facem de minim o pagină, neavând ce să povestesc așa mult, am devenit repetitiv. Deci, bottom line, vizitat, (blahblah, hâța-hâța)*2, mi-am luat rămas bun și am plecat. Mă bucur că am revizitat-o 😘. Refuz să dau note. Pa!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

No bine, încep eu mai detaliat. Vizitat Denisa vineri seara, cer senin, lună ioc, deci romantism pula. Ajuns la aceeași locație pe care o are de 1 an, am rugat-o să mă aștepte în haine de casă și o tavă de prăjituri, nu s-a conformat cu prăjiturile dar... știe ea . Am stat o oră, am povestit, ne-am futut, am mai povestit, iarăși ne-am futut, după care am povestit din nou, paragraful ăsta îmi amintește de o compunere din clasa a 4-a pe care ne-a pus profesoara să o facem de minim o pagină, neavând ce să povestesc așa mult, am devenit repetitiv. Deci, bottom line, vizitat, (blahblah, hâța-hâța)*2, mi-am luat rămas bun și am plecat. Mă bucur că am revizitat-o . Refuz să dau note. Pa

Lasa notele si povestile dc nu vrei zi numa esentialu care trb sa il scrie chiar ea : servicii , costuri

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...