Sari la conținut

Andreea 0747604367


Postări Recomandate

Cristina o cheama,e blonda bronzata solar nu etnie, la blocurile noi de pe Grig. Alexandrescu linga irisuri,e veche in bransa--Vizitat odata demult printzesa,un 6 general merge acordat,nimic special 'ordinaria administrazione',de bifat odata e ok...La corp e ok,doar fatza i-i cam strica rau nota finala,seamana cu Oliver Kahn celebrul portar..Altceva vreau sa zic: Acum cateva zile sun la un anunt si raspunde una Andreea,nu vrea sa-mi dea adresa! 'Vino tu printre blocurile noi din Aradului,si te ghidez eu'...Desii nu-mi place sistemul asta,ma plimba aia printre blocuri pana ajung la vechea adresa,m-am prins ca e Cristina aia cu fata de punga! Zic ca nu urc,ca nu ma intereseaza...Si-mi trimite mesaje ca-s tepar si ma fute-n gura!...FATUCA,tu trebe sa zici adresa la client,probabil ca multi evita adresa aia deja,ca de aia nu o dai..Dar oricum e pierdere de timp si pt tine si pt client!

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

De pe Gheorghe Lazăr, am plecat la Cristina,pe Armoniei/Calea Aradului. 

A fost zapuseală in Timișoara,nu m-am simțit,deloc în largul meu.Si temperatura n-a trecut de 30 se grade.

Intrigat de câteva luni,de pozele ei,super-piese nu prea sunt în perioada aceasta-am decis să o vizitez pe Cristina, sa văd dacă are cracul ăla din poze,fundul, sânii  să văd dacă seamănă cu Oliver Kahn🤣

Acțiune-max 15 minute

OP-8,5

NP-9

Per total mie mi-a plăcut.

Minusuri-pare plictisită,dar își face treaba. 

E pe 'silent' clar.

Cu socializarea, tigara, sau sucul nu are nicio treabă. 

N-am avut niciun moment impresia că îmi suge pula Oliver Kahn🤣

150 RON-20 minute, door to door.

De revenit.Nu

Dacă vezi că o femeie are așa atitudine rece ,și rezervată,e clar că asta e nația ei,n-ai cum s-o schimbi.

Și la telefon tot așa este,deci nu e vorba ca ii place cu cineva și e superexuberantă,iar cu cine nu ii place,e foarte tăcută. 

Așa e ea.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...