Sari la conținut

roxana 0722208630


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

La mulți ani plini de împliniri, puştoaico! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

La multi ani fetita frumoasa !

Sa ciresti maaari, da ma gandiam io la cie sa ti fasi mai mari ? La tate nuti trebe, ka li ai foarti mari, la curuleana nuti trebe, cai tocma perfiect di maaari. Poati doar pofta di pula sa tise faca mai maaari !

Ti pup di ti balosesc !

:)

Mulțumesc amelica scumpa :* Te puup de mă înec =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Dragi constanteni vreau in primul rand sa va mulțumesc pentru primirea de care am avut parte , chiar nu mă așteptam. Am avut întâlniri mai mult decât perfecte! Mulțumesc și pentru micile atenții primite :)

 

Astăzi sunt happy , bine dispusă si am zis așa : dacă ei au fost domni cu mine hai sa fiu si eu o doamnă cu voi :) Si să vă fac un cadou si anume de astăzi , preturile mele vor fi următoarele :

 

100 de lei -30 de minute op/n +np

150 de lei - 60 de minute op/n +np

150de lei - 30 de minute op/n + np+ ap

200 de lei - 60 de minute op/n + np + ap

 

Sa ne distram împreună cât mai mult si cat mai frumos!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Salutare stimabililor si buna de dimineata Roxanico!!!

 

Ieri frunzaream forumul si mi-au sarit in ochi tatele Roxanei!! Atat de tare m-au lovit, de mi-a sarit telefonul in mana cu numarul Roxanei deja apelat!! Imi raspunde o domnisoara vesela, pusa pe sotii si ma indruma spre locatie, undeva pe strada Tulcei!

Ajung, sun iar dar nu raspunde!! Zic...na belea, alta care trage teapa, dupa ce am stabilit ca ajung la timpul hotarat!! In secunda 2 primesc un mesaj cum ca intarzie 5-10 minute si ca se revanseaza (imi spusese in prealabil la telefon ca trebuie sa se vada cu cineva). Ma duc sa-mi iau tigari, imi aprind una sa treaca timpul mai repede si mai incepe si ploaia!! Dupa vreo 10 minute, ma suna Roxana si zice ca a terminat treaba si ne putem vedea. Ii zic ca sunt undeva pe alee si zice pai hai ca vin si eu si mergem impreuna la locatie!! Si iac-asa, amandoi prin ploaie spre locatia Roxanei.

 

Apartamentul este curat, mobilat modern, aer conditionat, baie curata, prosop curat, totul este ok!! Ne-am asezat la taclale, tigari si pepsi si ma amuza teribil accentul ei di la Moldova!! Surpriza a venit cand mi-a demonstrat ca este...dobrogeanca, nascuta si crescuta la noi, pe zona...vorba lui Bahoi!!

 

Domnisoara Roxana, foarte socialbila, glumeata si te face sa te simti bine in compania ei. Adica exact cum ar trebui sa fie!! Pozele afisate in anunturi sunt reale, arata exact ca in poze!! Si-i place sa se futaaaaaaaa...mama, mama!!!

 

Actiunea a constat intr-o singura finalizare (oral np, normal p si anal p), care a facut toti banii!! Am petrecut cam 1 ora, door to door si am lasat 200 ron la plecare.

 

 

Pentru ca trebuie, voi da si notele:

 

Locatie: 10, curat, modern, simplu de ajuns, locuri de parcare destule

Roxana: 10, atitudine, implicare, vorbareata, fata isteata (desi nu arata ca un top model, eu unul m-am simtit foarte bine in compania ei)

Actiune: 10, mie unul mi-a placut (oral cu tente de deep pentru amatori)

 

De revenit: din punctul meu de vedere, clar da!!

 

Atentie ma repet, pozele sunt reale iar notele sunt date prin prisma experientei mele avuta cu Roxana!! 

  • Like 15
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Este foarte frumos să vezi oameni care te apreciază , mulțumesc frumos temujin pentru recenzie . Te mai aștept cu drag de fiecare dată când ai plăcere :*

 

N-ai pentru ce Roxana!! Asta a fost, asta am scris; poti sa fii sigura ca si daca era ceva naspa, la fel faceam!!! ;)

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

roxana - bomboana!

am tot schimbat pm-uri de ceva timp, iar aseara astrele s-au pozitionat favorabil pentru noi (sau macar pentru

mine).
eram intr-o pasa proasta, ceva probleme personale si totusi mi-am zis in gand: vorba aia...cica vino sa te scap de

stres! :))
sunat, programat, indrumat de la geam, vazut face to face!
apartament modern mobilat, cu AC in dotare! nu eram in apele mele, chitit pe sex, dar pana la urma s-a intamplat!
mi-am dorit o companie placuta si asta am avut!
roxana-pustoaica de 20-si ceva anisori, da, cea din poze, cu "tetierele" la purtator, vorbareata, glumeata,

inteligenta, naturala! am fumat, am baut racoritoare, ne-am balacit, ne-am giugiulit!
La corp nu este pe gustul meu, dar repet, nu eram chitit pe sex! dupa ceva tatonari, cheful a venit si nu am

regretat nicio secunda! sex oral neprotejat de nota 9, tente de deep, umed. oral eu-ei, ii place, te mangaie, te

trage de par (daca ai:)) ), se umezeste natural. normal protejat, eu peste ea, se vede ca ii place, contre, etc.

finalizat repede, umplut prezervativul ;)

-locatie 10
-aspect fata 9 corp 8, repet-dupa gusturile mele
-igiena 10
-oral 9, normal -prea scurt sa pot nota. sau....nota 3 pentru mine :)
-gfe 9,5 dar cu siguranta la urmatoarele intalniri va creste.
-anal - la o urmatoare intalnire, sa fiu si eu in "apele mele"

cadou 150 + ceva dulce, pentru o ora, o finalizare si ceva povestioare care m-au facut sa mai uit de probleme.

10q RR, sper sa ne revedem ca vara e lunga ;)

RECOMAND, in special celor care prefera fetele cu forme rubensiene dar si celor care vor calitate la un pret corect!

SPOR!
 

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...