Sari la conținut

Travestita liza sexy jucausa si perversa


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dragule, in final am decis sa-mi fac si eu cont pe acest forum.in primul rand pentru a-ti putea multumi pentru recenzie si in al doilea rand pentru a putea tine legatura mai usor cu cei care sunt dornici sa ma cunoasca :*

Bine ai venit pe forum Elizabeth, da-ne te rog si cateva detalii actualizate cu privire la serviciile tale si eventual niste poze recente. Sunt din Bucuresti dar ajung prin Arad la vreo 2 luni si sincer te-as vizita, imi place cum arati, esti foarte sexi :-)

Merci!

Link spre comentariu
  • Oras:FR
  • Oras:FR

Buna dragule, in final am decis sa-mi fac si eu cont pe acest forum.in primul rand pentru a-ti putea multumi pentru recenzie si in al doilea rand pentru a putea tine legatura mai usor cu cei care sunt dornici sa ma cunoasca :*

so lovely   !! hope to see you one day !! in my next trip to RO  

or France too !!! kiss u all

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Bine v-am gasit si ma bucur sa fiu printre voi ar fi mai simplu sa ma suni si discutam despre asta .

Multumesc pentru cimpliment si ma bucur sa stiu ca sunt pe placul tau..ma poti contacta pe numarul 0749687743 incepand de joi momentan nu sunt in oras dar

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

As fi interesat si eu si sa ne faci poza si cu sani . Te pup Sunt curios...

Cum sa faca o poza si cu sanii? Exista diferente intre o travestita si o transexuala. Si informatia e la doar un click distanta.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Poate, desi nu cred. Pentru ca ar fi precizat, ma gandesc. Oricum, arata bine.

multumesc, nu zic ca nu mi-asi dori sa devin o transexuala ...doar ca la noi in romania este mai greu sunt oamenii prea inchisi la minte ..de multe ori stateam cu pastila in mana si ma intrebam daca sa o inghit sau nu poate pe viitor o voi face sunt convinsa ca va iesi ceva calumea din mine
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

multumesc, nu zic ca nu mi-asi dori sa devin o transexuala ...doar ca la noi in romania este mai greu sunt oamenii prea inchisi la minte ..de multe ori stateam cu pastila in mana si ma intrebam daca sa o inghit sau nu poate pe viitor o voi face sunt convinsa ca va iesi ceva calumea din mine

Cu placere. In mod cert ar iesi ceva frumos din tine - cum spui tu :) - pentru ca ai trasaturi foarte feminine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...