Sari la conținut

Travestita liza sexy jucausa si perversa


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna.

Tocmai am fost si eu la Liza.

Vreau sa spun ca aceasta persoana merita doar note de 10,chiar mai mult.

Este superba din toate punctele de vedere.

Cu siguranta o voi mai vizita.

Multumesc de vizita te pup sa ne vedem si cu alta ocazie 🤗😘
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

nu am fost niciodata la aceasta persoana sper sa ajung..dar se vede clar din poze naturaletea si felul care arata are trasaturi frumoase nu se compara cu nimeni de pe aici...altele si nus cate operatii nici nu se apropie..

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

nu am fost niciodata la aceasta persoana sper sa ajung..dar se vede clar din poze naturaletea si felul care arata are trasaturi frumoase nu se compara cu nimeni de pe aici...altele si nus cate operatii nici nu se apropie..

Multumesc frumos pentru aprecieri 😘poate vre-o data o ai ocazia sa treci si pe la mine😘
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Deci...prima mea recenzie...am fost la Liza,care dupa mine,nu merita nota sub 10,dtpdv...este mai frumoasa ca in poze,iar in privinta atitudinii,jos palaria.Vorbareata,zsmbateata,glumeata,detaseaza atmosfera...in pat nici nu mai vb.GFE la maxim...saruta si face dragoste,nu sex...fara graba,fara ceas sau telefon...o recomand celor care nu au fost la ea si vor sa mearga...am mers la ea din Tm si nu-mi pare rau o secunda...de revenit? In mod sigur...multumesc Liza pt o seara frumoasa😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Deci...prima mea recenzie...am fost la Liza,care dupa mine,nu merita nota sub 10,dtpdv...este mai frumoasa ca in poze,iar in privinta atitudinii,jos palaria.Vorbareata,zsmbateata,glumeata,detaseaza atmosfera...in pat nici nu mai vb.GFE la maxim...saruta si face dragoste,nu sex...fara graba,fara ceas sau telefon...o recomand celor care nu au fost la ea si vor sa mearga...am mers la ea din Tm si nu-mi pare rau o secunda...de revenit? In mod sigur...multumesc Liza pt o seara frumoasa😘

Hei multumesc de vizita m-am simtit bine cu tine abea astept sa ne revedem 🤗😘
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Cam figuranta asta!!

Când o întrebi când are timp îți spune ca are timp doar atunci când are chef!!!!

Aloo garaa...lucrez cand am eu chef nu lucrez pe banda rulanta asa ca rog..latra la alta masa post-212277-0-43708600-1560441441_thumb.png

Si ma mai si intrebi daca lucrez peste doua saptamani 😂😂😂😂 bai...asta esti absurd dute la alea care se fut peste 2 saptamani eu ma fut cand am chef..nu sunt la cheremul nimanui

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...