Sari la conținut

Travestita liza sexy jucausa si perversa


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Recomand cu toată încrederea, este superbă te face sa gemi de plăcere, am fost la ea de 2 ori și o sa ma mai duc, acum 8 zile m a futut hard și în toate pozițiile, nu îmi închipuiam ca poată sa futa asa de mult și bine. PS. Tura viitoare vreau să-mi pui cătușele și sa faci ce-ți dorești cu mine.. Pupici!.... Blondu...

te mai astept si alta data blondule sa ne facem de cap 😘
Link spre comentariu
Vizitator vennomm
Reputație: 0

Am fost la mai mulți trans aici în Ro. Cu Lizy mi-a plăcut de departe cel mai mult, chiar dacă e travestit e foarte feminina și am vrut sa o vad complet dezbrăcata. E un caracter foarte fain. La prestație servicii nota maxima la tot. M-a făcut sa ma simt excelent. Este dotata potrivit cât sa te duca pe culmile plăcerii. Nu ezitați sa mergeți nu va va părea rău garantez, creează dependenta🙂. Am fost de doua ori pana acum, m-a futut foarte bineðŸ˜sper sa mai ajung. Pupici Lizy 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost la mai mulți trans aici în Ro. Cu Lizy mi-a plăcut de departe cel mai mult, chiar dacă e travestit e foarte feminina și am vrut sa o vad complet dezbrăcata. E un caracter foarte fain. La prestație servicii nota maxima la tot. M-a făcut sa ma simt excelent. Este dotata potrivit cât sa te duca pe culmile plăcerii. Nu ezitați sa mergeți nu va va părea rău garantez, creează dependenta🙂. Am fost de doua ori pana acum, m-a futut foarte bineðŸ˜sper sa mai ajung. Pupici Lizy 😘

Multumesc frumos pentru vizita si sper sa ne revedem curand pupici 🤗ðŸ˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Buna dragilor, din pacate mi-am pierdut vechiul cont   de pe  acest site  de acum incolo  acesta va fi noul meu  cont .

Disponibila  in Arad  0787506509  daca doriti detalii rog  contactatima 😊

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 27.05.2021 la 0:05, Liza12 a spus:

Da voi lucra insa  mai dupa masa😘

Buna Liza!
Ai putea sa scrii o lista de servicii și prețuri? Am tot căutat prin topic și nu am găsit nimic prea multe detalii.
Mulțumesc :) !
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...