Sari la conținut

Travestita liza sexy jucausa si perversa


Postări Recomandate

Buna dragiilor, ma aflu in Timisoara pentru o vreme  cei dornici sa ma cunoasca  ma pot contacta la numarul 0787506509

 

Ce program ai, te-am sunat azi pe la 12 dar aveai tel inchis sau nu neaparat inchis dar nu mi se forma nr o sa incerc si maine.

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

multumesc, nu zic ca nu mi-asi dori sa devin o transexuala ...doar ca la noi in romania este mai greu sunt oamenii prea inchisi la minte ..de multe ori stateam cu pastila in mana si ma intrebam daca sa o inghit sau nu poate pe viitor o voi face sunt convinsa ca va iesi ceva calumea din mine

Lasa lumea sa vorbeasca. Nu te intereseaza pe tine.

 

Fa ceea ce simti ca ti place si te reprezinta. Esti pe drumul cel bun.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ce program ai, te-am sunat azi pe la 12 dar aveai tel inchis sau nu neaparat inchis dar nu mi se forma nr o sa incerc si maine.

momentan lucrez doar dupamasa  pentru o perioada  sunt de gasit de la ora 18 pana  noaptea  pe la 24 chear si 1

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna, nu sunt eu in acel anunt cel mai probabil e fals observ tot mai des ca mi se copiaza textul care il aveam inainte cand activam in Arad,haha cat de incapabil sa fi sa nu-ti poti scrie un text original.

Asadar, in cazul in care vreti sa mergeti la persoane de genul mare grija stim cu totii ce este pe arad

Link spre comentariu

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Buna, nu sunt eu in acel anunt cel mai probabil e fals observ tot mai des ca mi se copiaza textul care il aveam inainte cand activam in Arad,haha cat de incapabil sa fi sa nu-ti poti scrie un text original.

Asadar, in cazul in care vreti sa mergeti la persoane de genul mare grija stim cu totii ce este pe arad

 

Sa inteleg ca nu mai esti in Arad? Daca da, pe unde ai ajuns, daca pot sa intreb?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...