Sari la conținut

Alice Adore 0723929474


Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

nu raspunzi la mail-uri?

 

 

Nu.

Adresa mea de email am postat-o pentru userul cautpizdafree, email al caruia culmea, azi l-am gasit in spam. Este postata si pe blog, "pentru mai multe informatii" (cu toate ca blogul acopera TOT), de fel pentru domnii din alte orase.

 

Am telefon. Nu vad rostul de a raspunde unui mail care contine intrebari de genul "mai activezi?", avand in vedere ca anunturile mele sunt actualizate zilnic, blogul este inca in functiune si mai sunt prezenta si pe aici.

 

Noi doi ne-am cunoscut amical, la acel frappe si atat. Si sincer nu ma intereseaza mai mult. Nu am simtit nici o compatibilitate, pe care da, eu o caut la clienti, mai ales cei care se cam autoinvita la cafele. In cazul in care nu iti amintesti asta sau o sa o negi, se intampla cam acum un an si vreo 50 de pagini in urma pe topicul asta. Cand vorbeam eu cu Diamond.

 

Deci....nu. Nu raspund la email. Si te-as ruga sa nu ma mai cauti deoarece nu sunt interesata de viitoare contacte cu tine.

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

M-am gandit eu la o combinatie. 


Avand in vedere avalansa de forumiste (ma refer la hotel, nu la nimfo) si noul meu apetit sexual crescut, am zis sa imbin utilul cu placutul. 


 


So, schimbare in servicii si tarife.


 


80 RON / 30 min


120 RON / 60 min


150 RON / 60 min - sesiunea de dominare


 


Si ... am introdus analul in meniu :D - 50 RON extra. Am tot experimentat in ultimul timp in viata personala si am zis de ce nu si aici? Evident, daca aveti o pula de magar si dati ca surdul in tobe ca asa ati vazut in filme....nu ma bag sa imi stric sanatatea. Asta decid eu la fata locului.


 


Finalizare orala tot nu fac :P


 


O sa schimb si locatia in curand, asa informativ.


 


PS: Cine vine si are un pic de timp sa imi faca si mie niste poze noi...ar fi highly appreciated. Camera am eu, nu trebuie mare talent de futograf, doar apasat pe bOton.


 


Va pupic.

Link spre comentariu
  • Oras:NEVERMIND
  • Oras:NEVERMIND

Nu.

Adresa mea de email am postat-o pentru userul cautpizdafree, email al caruia culmea, azi l-am gasit in spam. Este postata si pe blog, "pentru mai multe informatii" (cu toate ca blogul acopera TOT), de fel pentru domnii din alte orase.

 

Am telefon. Nu vad rostul de a raspunde unui mail care contine intrebari de genul "mai activezi?", avand in vedere ca anunturile mele sunt actualizate zilnic, blogul este inca in functiune si mai sunt prezenta si pe aici.

 

Noi doi ne-am cunoscut amical, la acel frappe si atat. Si sincer nu ma intereseaza mai mult. Nu am simtit nici o compatibilitate, pe care da, eu o caut la clienti, mai ales cei care se cam autoinvita la cafele. In cazul in care nu iti amintesti asta sau o sa o negi, se intampla cam acum un an si vreo 50 de pagini in urma pe topicul asta. Cand vorbeam eu cu Diamond.

 

Deci....nu. Nu raspund la email. Si te-as ruga sa nu ma mai cauti deoarece nu sunt interesata de viitoare contacte cu tine.

no problem!!!

un singur comentariu am de facut: nu m-am invitat la cafea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Fara sa te superi pe mine,ma bag si eu ca musca in lapte! Omu ala spune ca a simtit un miros neplacut la tine in casa si tu te plafonezi de chestia asta ca ai un catel mic sau mare? 

 

Daca asta ai inteles tu, e clar.

Mai citeste odata TOT ce i-am raspuns omului. Eu oricum inca astept descrierea banii din partea lui.

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Revenit la vechile tarife.

 

Copy paste de pe site ca mi-e sila sa traduc  :laugh2 

 

 


My rates are the following:

150 RON for 1 hour
100 RON for 30 min
200 RON for 1 hour of domination services
100 RON - additional hour 

 

 

 

LOCATIE NOUA: WEST MALL (pun poze mai pe seara pe site si va las linkul)

 

Pup, Alice
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

Revenit la vechile tarife.

 

Copy paste de pe site ca mi-e sila sa traduc  :laugh2 

 

 

My rates are the following:

 

150 RON for 1 hour

100 RON for 30 min

200 RON for 1 hour of domination services

100 RON - additional hour 

 

 

 

LOCATIE NOUA: WEST MALL (pun poze mai pe seara pe site si va las linkul)

 

Pup, Alice

 

 

 

:o adica nu-ti mai fac serenada? :(

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

 

Ce plăcere sa vezi mm si totuși eu propun un fotograf sa îți facă un session frumos ... ca ai ce expune ;) pup mai postează ❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Ce plăcere sa vezi mm si totuși eu propun un fotograf sa îți facă un session frumos ... ca ai ce expune ;) pup mai postează ❤❤❤

 

Lasa-ma ca m-au luat spumele marii cu poza asta. Pune camera pe timer de 10 secunde, fugi in cada, aseaza-te estetic, bang! Mi-am facut aprox 300 de poze si 1004 draci ca sa o pastrez pe asta, una singura, cu o calitate de rahat.

 

A venit intr-o zi cineva sa imi faca poze, din pacate a intervenit o programare si am amanat.

 

Asa e cand n-ai peste  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Lasa-ma ca m-au luat spumele marii cu poza asta. Pune camera pe timer de 10 secunde, fugi in cada, aseaza-te estetic, bang! Mi-am facut aprox 300 de poze si 1004 draci ca sa o pastrez pe asta, una singura, cu o calitate de rahat.

 

A venit intr-o zi cineva sa imi faca poze, din pacate a intervenit o programare si am amanat.

 

Asa e cand n-ai peste  :laugh2

 

Tot frumoasa ești lasă dracii ca nu-s buni :)) si 2 fără pieste e mai bine :)) lasă ca am luat eu un dslr bun si îți fac niște poze când revin da ce poze face tunu asta :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...